Стрекоза любви• 24 ноября 2023

Вже чули про мобілізацію. Зеленський каже, що були важкі рішення.

Наступного тижня оголошать. Як ви думаєте, які будуть зміни?
Мені особисто здається, що будут мобілізовуати з більш раннього віку і можливо тих, в кого 3 дітей, або хто доглядає інвалідів.
_Alekssandra_• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Де я це написала?
Ще раз: я говорила про те що ті жінки, які зараз за перемовини нпвіть не припускають що їм доведеться бігти. Ніде я не писала за території будь-якою ціною.
Я писала що ми всі у складній ситуації і не буде з неї безболісного виходу і я не знаю як правильно. Ніде я не писала того що ви мені закидаєте.
Більше того, поки ми з вами особисто не на фронті то все є пусті розмови
Вы видели бои, военные действия возле дома?
Тогда большая вероятность ’бигты’.
Не видели, так молчите.

iriiiiiiin• 25 ноября 2023
Ответ дляk julia
Але ж їх не трогають. Заламують тільки звичайних людей.
Жаль жаль. Поэтому и пишу кого. У нас в городе тёр оборона это дети не простых людей. Они только постят как тусуются бухают и типа сочувствуют солдатам
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
А ще повно людей з окупованих територій лежить в землі, сидить в полоні і т.д. Чи ми про це говорити не будемо? А ще багато хто поїхав воювати і просто в Україну. Я наприклад, єдина з окупованої території серед близько 200 людей яких я тут знаю по району де живу. Сказати звідки всі інші , чи то вже нова тема для срачу буде?
Takamaka• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Схоже на жертву злому дракону, яку має принести кожна родина... упс , правочка: кожна родина, окрім армії недоторканних
Це точно, «пожертва» від родини як середньовічний ритуал. А от питання, чи можна тими розумникамм «відкупитись»? Набереться міні-армія.
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Ви на приколі
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Боже, та що з вами не так. Я не відправляю нікого воювати , я питаю чи готові ви поступитися власним будинком. Я намагаюся донести що за все треба платити і можливо розплатою за мир будуть саме ваші будинки і життя. Все. Нікого нікуди я не відправляли і з самого початку писала що у нас недостатній ресурс для ведення війн з рф. Але навіщо читати і розуміти написане, вірно? Цікавіше з піною у разі шукати ворогів серед своїх .
Удалено администрацией...
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Ну і ок. Ви відповіли на моє питання. То до чого все ото було що я бот і когось на фронт посилаю? Ви в адекваті?
k julia• 25 ноября 2023
Ответ дляiriiiiiiin
Це найгірша з найгіршої влади, яка була в Україні. зеленський породив ще більшу корупцію і кумівство, все те з чим він казав на стадіоні, він буде боротися. Люди дуже сильно помилилися, і я впевнена, що його більше не буде при владі в наступні вибори, бо тоді всі ці смерті будуть просто марними.

LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Хто відкриє кордони для 30 млн людей? Ви хоч це розумієте? Чи живете у світі рожевих поні.
lilu1990• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Питання було особисто до людини. Чому ви впевнені що саме вам вдасться вижити чи виїхати? Чи нехай хтось помре а ні ви? Я до того, що у цю гру можна гратися взаємно. Так само як про фронт можна казати нехай ваші чоловіки ідуть а не мої, я готова домовлятися, так само і про окупацію. Легко розкидуватися територіями , на яких сама не живеш.
Це складні питання , а люди розкидуються словами. Немає тут простих і однозначних рішень
Держава це не території, а люди. Як не буде людей, хто житиме на тих теротиріях?
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
В мене рідний брат, а у вас хто?
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
k julia• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Бо у зеленського першочергова мета, знищення народу України.
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Мені треба було в окупації залишитися щоб мати право тут писати? Чи вам на голову приїхати?
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
В мене рідний брат, а у вас хто?
Удалено администрацией...
lilu1990• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Хочу запитати і вас і , в принципі, всіх з подібною риторікою.
Як ви думаєте, щоб домовитися з рф , які землі треба віддати? Чи у вашій уяві у цьому переліку є ваша мала батьківщина, тобто ваш дім - чи готові ви особисто стати впо або біженкою, у найкращому випадку бігти ще коли наші будуть в місті , у гіршому - вже з під контролю рф?

За себе особисто скажу одразу: так, я виїхавша ( типу та, яка права голосу не має ) , і я чесно не знаю як правильно. З одного боку я розумію що у приказці ’ поки товстий сохне , худий здохне’ ми ті самі худі, і чоловіки моєї родини в Україні, і я не хочу жодної смерті чи каліцтва заради примарної надії на реванш у цих несправедливих обставинах, які склалися.
Я вважаю що рф ми можемо перемогти лише за умови безумовної і всебічної підтримки і участі союзників, якої ми не маємо....

Але й при цьому всьому я не бачу виходу. Якщо не чинити спротив, домовлятися- чому всі вирішили що рф достатньо тих територій, які вона вже зайняла? Як буде існувати Україна далі. Уявимо що рф захотіла миру на умовах отримання ще більших територій ніж зараз є під її контролем, куди бігти всім тим людям, які зараз там живуть? А якщо захоче всю Україну - ви думаєте, для такої маси біженців відкриють кордони цивілізовані країни?
Справа не в тому що українці не хочуть чинити спротив. Справа в тому, що українцями послаблюють РФ. Даючи мінімальну кількість зброї. А незабаром, може, не даючи навіть того. Боєприпаси на межі. Чим давати спротив? Голими руками?
k julia• 25 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
людьми, зеленський же ясно дав знати.

LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Тогда большая вероятность ’бигты’.
Не видели, так молчите.
Так , бачила. Під кулями була, на мушці- була і т.д. можна мені не мовчати?
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
Було б супер
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Мені вже нічого не треба на тих територіях і я нікого не посилаю. Але ж думати над прочитаним то не ваша сильна сторона , еге ж?
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Де ви побачили патріотизм у моїх ’ простинях’? І не дай вам Бог так ’звалити’ як я.
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Не знаю, сама цього не розумію.
LidiyaZi• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Але ж їх не всіх пускають, дозовано. Доречі, яка кількість населення в Сирії була?
nightwoman• 25 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
В Херсоне постоянно похороны. В Чернобаевке есть своя алея памяти, а что там того села разбитого. Я знаю людей со своего дома кто пошел в зсу и добровольцами после деокупации. Знаю людей которые с окупации выезжали и в Одессе шли в военкомат сами.
И у всех этих людей была возможность выехать в Европу.
Каждый видет то, что хочет видеть. Я понимаю, что удобно равняться на депутатов, и выехавших в Европу, но есть и другие показатели.
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Удалено администрацией...
herba fresca• 25 ноября 2023
Ответ дляLidiyaZi
Вы же за воевать