Кусачая Я• 24 ноября 2023

хто що купив на чорну п´ятницю?)

я набір для сервірування новорічного/різдвяного столу взяла і довольна як слон, вже оплатила. сподіваюсь доставка по країні буде, не з польщі.
Брюнетка в Мармеладе• 24 ноября 2023
Ответ длянеДоЖиру
У меня тоже иногда возникает такая установка. Но я покупаю запасы продуктов и химии. А вещей и всего остального хочется иметь минимум.
В мене із запасів лише прокладок на декілька місяців )) бо без них мені ніяк.
Брюнетка в Мармеладе• 24 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Вилізла реклама Ананаско, це Хмельницький я так розумію. На ту ціну сезон прослужить, я думаю)
В мене Ярослав роками і не зношується. Головне брати найкраще, що в них є і світлого кольору, щоб не линяло.
автор Кусачая Я • 24 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Блин. И мне надо.
на сайті зарезервуйте і заберіть, я тільки що зайшла, ще по 300штук є на магазинах в києві)
Хомо_сапиенс• 24 ноября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Курс по просуванню в інстаграм
А що за курс?
Путающаяся• 24 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
2 полотенца в Юске) выстояла очередь за людьми с гномами😂 было забавно))
И я вчера с 2 полотенцами в очереди с гномами 😄
Zelenkа• 24 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Мені просто потрібно було все, тому взяла в одному місці. За Ярослав чула гарні відгуки, матиму на увазі 😉
GaleTTa• 24 ноября 2023
Ответ дляПутающаяся
Скажите, так веселее делать покупки?) Как в психушке на раздаче обеда в очереди стоишь😂
З понеділка на дієті• 24 ноября 2023
В Авроре скупилась.Гель для стирки,кондиционеры,полотенца,прокладки,для туалете, баллоны газовые.Очень выгодно.
автор Кусачая Я • 24 ноября 2023
Ответ дляnikolayev
А кто то видел в АТБ, мандарины, по 45 грн? У нас 80, пацаны по 75 грн.
пацани по 75грн/година? щось дешеві якісь
So_so• 24 ноября 2023
Ответ дляКусачая Я
Я уже)
ШанельКуКу• 24 ноября 2023
Ответ длявкрации
Такую, Коламбия
Хорошая куртка. И сколько стоит,и где?
неДоЖиру• 24 ноября 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Тоже люблю это дело)
неДоЖиру• 24 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Что там ещё интересного было? Как то мало скидок
З понеділка на дієті• 24 ноября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Косметика,перчатки,бусинки для плетения,ой да полно всего нужного по скидкам было.Я кондиционер купила концентрированный дорогущий по 99 и довольна как слон,для меня самая лучшая скидка.
Говорю відверто• 24 ноября 2023
Куртку. Еду домой, сейчас буду крутиться в ней перед зеркалом.
забиякина• 24 ноября 2023
Туалетний папір, пральний порошок і Silan. Цього року якісь дивні побутові покупки. Планую, може, ще десь джинси і курточку глянути.
Чарочка діда• 24 ноября 2023
Ответ дляКусачая Я
він 95 см і стоїть сам дивіться...
вони досі існують
Путающаяся• 24 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Самое веселое наблюдать, как мужья на плече этих гномов носят 🤣
Yu Yu• 24 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Та після Розетки сказала всьо! Ну ок, оливкова олія в Сільпо класна мінус 50%, то треба.
І от замовила ще ковдру, плед і комплект постільного😁
Где комплект постельного заказывали?
звездная галактика• 24 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Купила маленькую сумку coach за 119$. Больше ничего.
покажите. я себе рюкзак взяла и куртку. рюкзак уже отгружен. а куртка пока в ожидании
Zelenkа• 24 ноября 2023
Ответ дляYu Yu
Где комплект постельного заказывали?
Ананаско, ї ковдру з пледом там. На високу якість не розраховую, але хай буде 😏
жижифреймут• 24 ноября 2023
Нічого. Ці знижки й до п´ятниці були і після будуть)
автор Кусачая Я • 24 ноября 2023
Ответ дляЧарочка діда
вони досі існують
нарозхват причому
звездная галактика• 24 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Такую
симпатишная
__Jane__• 24 ноября 2023
Коту корм и собаке ошейник от клещей и блох
Дева Мария• 24 ноября 2023
Ответ дляКусачая Я
прикольні...але вночі як прокинутись, а він стоїть напроти ліжка стьомно якось))
Та ну ))) біля ліжка нафіг 🤣можна і обісратись )))) і їх в гостинній держу всіх
Yu Yu• 24 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Благодарю
автор Кусачая Я • 24 ноября 2023
Ответ дляДева Мария
їх у вас цілий натовп? боги...то точно що обісратись можна
у мене квартира студія, та що в іншій кімнаті ставити - це в туалеті хіба що...але зпросоння та нахрюканій тюди заходити також може інфаркт схватити
вкрации• 24 ноября 2023
Ответ дляШанельКуКу
Хорошая куртка. И сколько стоит,и где?
2700+доставка, через баера брала
Тихомандражная• 24 ноября 2023
Ответ дляДайте подумать
Что за гномы ?)) второй день читаю, покажите
Их уже четвертый год покупают и обсуждают.Это жесть… https://sovet.kidstaff.com.ua/search/Гномы-из-юска