Кусачая Я• 24 ноября 2023
хто що купив на чорну п´ятницю?)
я набір для сервірування новорічного/різдвяного столу взяла і довольна як слон, вже оплатила. сподіваюсь доставка по країні буде, не з польщі.
Дева Мария• 24 ноября 2023
Ответ дляКусачая Я
їх у вас цілий натовп? боги...то точно що обісратись можна
у мене квартира студія, та що в іншій кімнаті ставити - це в туалеті хіба що...але зпросоння та нахрюканій тюди заходити також може інфаркт схватити
Ну не натовп , але 2-3 точно є 🤣 я не памʼятаю , ще не витягувала . Я іх товпою за йолкою ставлю на ніч ))) а вдень перед йолкою , бо йолка невдала 🤣
Радуга-дуга• 24 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Купила маленькую сумку coach за 119$. Больше ничего.
Підкажіть, де купили?
Акуна_Матата• 24 ноября 2023
Ответ дляПовітруля
Колготи в Кальцедонії зі знижкою 15%
Там на некоторые позиции и 50% скидка. Завтра собираюсь тоже
Гадаю_По_шнуркам• 24 ноября 2023
А я купила витаминов , омегу, какую то ашваганду))) впервые. Себе жилетку стеганую , ботинки Коламбия. Ребенку куклы
Дуже дуже вумна• 24 ноября 2023
Ответ дляnikolayev
А кто то видел в АТБ, мандарины, по 45 грн?
У нас 80, пацаны по 75 грн.
где такие дешёвые пацаны?и чё дешёвые,не первой свежести?
Дуже дуже вумна• 24 ноября 2023
Ответ дляnikolayev
Сама в шоке, что это написалося.
то знак судьбы
Дуже дуже вумна• 24 ноября 2023
Ответ дляnikolayev
У нас 80, пацаны по 75 грн.
так ,задавайте места,где они валяются?то мож охранники?гномы с юска дороже,чем ваши пацаны,хотя была в АТБ - не видела пацанов
Метелик• 24 ноября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Сьогодні забрала замовлення з розетки з милом / гелями для дужу / кремами для тіла
Щось я псіханула...
2 сукні
Буду чекати
Щось я псіханула...
2 сукні
Буду чекати
Мои еще на пункте выдачи,боюсь идти
ШанельКуКу• 24 ноября 2023
Ответ длявкрации
2700+доставка, через баера брала
И цена замечательная!
Жертва интернета• 25 ноября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
А що за курс?
Від Софії Ваврун, smm_girl_