Мобілізація в Україні перейде до ’смартформату’. Люди самі обиратимуть спеціальність — Федоров.’Це може бути сапер, водій, усі посади будуть. Людина зможе подивитися, що це взагалі за підрозділ, рота, які зобов´язання, які в тебе є ризики, як ти навчатимешся’, – заявив Федоров.
Він зазначив, що якщо громадянин залишить заявку, пройде рекрутерів, тести та навчання, то точно потрапить до роти ударних безпілотників і на ту посаду, на яку ’сам себе мобілізував’.Чиновник заявив, що після нововведення можна буде побачити, скільки українців мобілізуватиметься добровільно, як вони проходитимуть відбір і їхню мотивацію.
’Є люди, які, можливо, хочуть бути штурмовиками або обіймати інші посади. Але вони хочуть розуміти: мною керує професійна людина, коли я буду в окопі, наді мною буде дрон, поряд буде бронетехніка, керівник дбатиме про моє життя і в нього точна якісна ситуаційна поінформованість, для нього моє життя – це найголовніше і він про нього піклуватиметься, і маю довіру’, – пояснив Федоров.Також проєкт передбачатиме необов´язковий прихід у військкомат, онлайн-тести та діалог з рекрутером, який пояснить, де людина може служити.
’Після цього, якщо підходиш за характеристиками, проходиш навчання, в якому не просто з базовими речами знайомишся, а тобі розповідають, що таке ситуаційна поінформованість, професійні експерти з поля бою, які керують дронами, де в тебе відбувається інший рівень навчання, і після цього ти вже потрапляєш на поле бою. Тоді може бути інша якість мотивації’, – резюмував віцепрем´єр.
А по Зеленскому сегодня ,решают до конца года вот что-
Что делать с людьми, которые уже 2 года воюют без ротации?;
Почему не могут демобилизоваться инвалиды 1 и 2 групп?;
Бойцы, прошедшие плен, сейчас не имеют возможности демобилизоваться;
Есть военные с онкологическими заболеваниями, которые очень ограниченно могут выполнять задачи, и вопрос с ними надо юридически решить;
Урегулировать вопрос с призывным возрастом.
Арахамия отметил, что до конца года с участием Минобороны и Генштаба планируется разработать комплексный документ, который должен дать ответы на все эти вопросы
Ответ дляIsidda
Я считаю правильно делают,айтишник не пойдет водителем или морпехом.Он принесет пользу армии в айти.Взломает вражеский канал,прослушка,ну как то так.
А рік вважає інакше. Я випадково була свідком як ІТника брали в армію, в РВК. Він їм прямо каже, що важче мишки у руках нічого не тримав, вільно володіє англійською і міг би бути корисним в кібервійськах, на що військовий відмахнувся і сказав що той буде ракетчиком. Без досвіду служби, військової кафедри, з зайвою вагою.
Вот и правильно сделают,что б бардака не было.У нас миллионная армия.Это как целая страна.Пусть наводят порядок.Мне понравилась наша девушка,она зарегалась на раша ресурсах-виртик,по чмобикам сайтах прошлась.Они ей -зайка привет катенок сиси покажи,то она показала)так,что наши айти пробили казармы и прилетело знатно.
виктория7аас• 24 ноября 2023
Ответ дляIsidda
У меня пример наоборот.Приказ из штурмовиков на дроны.Парня перевели,до этого год был штурмовиком.По зарплате-не знаю.
какие дроны для пацанов 17 лет и муиков 60 плюс и сельских Для ведения успешных боевых действий . что в обороне , а особенно в наступлении нужно много пехоты, желательно хорошо подготовленной. Можно вести арт подготовку, удары дронами и авиацией, но рубеж будет захвачен, только тогда когда туда ступила нога пехотинца.
pamidoroff• 24 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Откуда вы скопировали?
Да арахамтя дал интервью, видео есть в тг
Но ваш текст фразы с военкора Z
не, я такой зашквар не читаю :)
Всё руководство Украины - и военное, и политическое - выступает за то, чтобы воевать, заявил лидер фракции ’Слуга народа’ Давид Арахамия.
alenka3108• 24 ноября 2023
Ответ дляLes77
Гарно було на бумаге, да забули про овраги))) цікаво, а є ще люди, які вірять їхнім гарним словам??
Ну як же, 73% повинно бути.