Підскажіть будь ласка хто робив підводну витяжку хребта чи допомогло?.Та де можна зробити її в Києві?
Анита -e034• 25 ноября 2023
Ответ дляШеллар
Санаторій Поділля, Хмільник. Дуже помічна процедура, ефекту вистачає десь на півтора року.
Спочатку вагу збільшують потім зменшують, бажано через день. Після неї не можна сидіти пару годин.
Не всем подходит. У знакомой на позвоночник была установлена титановая конструкция, начались боли. Назначили лечение, в том числе подводное вытяжение. Итог: операция, так как нельзя было делать вытяжение.
Ответ дляАнита -e034
З титановою конструкцією взагалі нічого не можна робити на хребет, ніякі процедури. В мене в чоловіка така стоїть. Та і взагалі, витяжіння хребта, на мою думку і багатьох лікарів, це процедура предопераційна, коли потрібно хребет зробити більш мобільним, щоб на операції з ним було легше працювати.