Вельшановна• 25 ноября 2023
Цікавить ціна роботи та матеріалів
Ремонт у кімнаті тільки стіни та стеля гіспслкартоном
Це дорого вийде ? Кімната невелика 10 кв
Підкажіть будь ласка .
Стіни криві , мінялись вікна уявіть вигляд. Хочу комфорту. Квартира орендована. Тому хочу щоб не затратно
Підкажіть будь ласка .
Помидорина• 25 ноября 2023
Дорого буде.нащо Вам вкладатись?
Невже більше немає де зняти житло?
І хто вам компенсує втрати?
Невже більше немає де зняти житло?
І хто вам компенсує втрати?
КондуктЕр тролейбуса• 25 ноября 2023
Жирно буде, якщо не планує довго там жити, рівняти стіни листами
Сижуревувшоке• 25 ноября 2023
Вы понимаете что гипсокартон съест место? Даже на ровную стену это будет 3-4 см. А у вас 10м всего. И да,это дорого. Покрытие обои и не морочьте голову
Вельшановна
• 25 ноября 2023
Ответ дляСижуревувшоке
А штукатурить дешевле ? Будет ли ровно всё?
Скользкая• 25 ноября 2023
Ответ дляВельшановна
Автор, у меня муж прораб, могу сказать - все дорого.
Самое дешевое - это самим покрасить потолок, какой есть и просто наклеить обои, на любые стены.
Самая СоветЧиваЯ• 25 ноября 2023
Замість гіпсокартону візьміть пробку вийде дешевше і більш утеплення буде.
Але чесно я б не мудохалася з таким на орендованій квартирі.
палка-копалка• 25 ноября 2023
Підрівняти штукатуркою і оновити шпалерами/фарбою. Повний ремонт занадто дорого