Шукаю трусики• 25 ноября 2023
На яку погоду одягаєте ленне?
Сьогодні пара градусів, малу думаю вдягати чи жарко і незручно буде?
Бензопирен• 25 ноября 2023
В ньому завжди зручно як на мене. Навіть в +4 просто на реглан тоненький.
Ms. Любмая жена• 25 ноября 2023
Ответ дляБензопирен
Нижче 0
Бензопирен• 25 ноября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Нижче 0
Я в Києві у мене +4. Для погоди нижче 0 він найкращий. Але навіть в +5 в ньому добре
куркулиха• 25 ноября 2023
Дивлячись скільки грамів утеплення.
Я сама собі декілька років тому назад парку ленне купила. Зріст маленький і фігура дозволяє купити. Так от, враховуючи яка я мерзлячка,я купила 330 г.це ж капець,там як в печі наче, вдягала лише на сильні морози(декілька років тому), висить у шафі.
Інколи дивлюсь на дітей в них,коли на вулиці плюс і мені трохи їх шкода))))
Стебель березы• 25 ноября 2023
Ответ длякуркулиха
Дивлячись скільки грамів утеплення.
А я себе купила тоже 330 гр. ленне и я в ней мёрзну, дочке отдала, в ленне тепло в помещении на улице пронизывает холод, там обычный синтепон, но малой беру их легко продать за ту цену что купил
Бензопирен• 25 ноября 2023
Ответ длякуркулиха
Дивлячись скільки грамів утеплення.
Для меня в них большое преимущество что можно надеть на реглан и не использовать свитера и прочее. У меня например нет свитеров у детей тоже из теплого только флиски на сильный холод.
Бензопирен• 25 ноября 2023
Ответ дляСтебель березы
Там ньюанс в ткани. Она с пропиткой. Все тепло что выработает тело остаётся внутри. У детей там всегда как в печке. Всем тепло. Свитера не носим. Удобно.
Не кую, не мелю• 25 ноября 2023
Одевала когда резко похолодало и снег выпал - было идеально. На плюс мне кажется жарко будет.
Тріль!• 25 ноября 2023
Сьогодні в Києві син 10 років в майці, тонкому гольфу і парці ленне. Універсальна річ від +5 до -20