Вільний митець• 25 ноября 2023
Це нервовий зрив?
Дівчат, не розумію як заспокоїтися, пережила сильний стрес цього ранку, під моїм будинком «збили гівно», я з малою дитиною, дуже злякалась, реву з 6 ранку, сльози біжать самі, ніякі заспокійливі не допомагають. Їхати в лікарню? Це вже якась панічна атаки, чи зрив? Порадьте будь ласка 🙏
Гербарія сушу• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Тримайтеся! Бережіть себе!
Дякую, ви теж запасайтеся таблетками заспокійливими, якщо у вас ще чоловік і брат там, в мене брат і теж часто думаю як він там, а вам ще важче.
Вільний митець
• 25 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Требе себе чимось зайняти. Що вам приносить задоволення? Займіть голову іншою проблемою.
Я ледве дитині змогла комбінезон вдягти, голова пуста
Ужгород• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Я сама не ризикну, ви що
Считаю, что нужно поплакать, так выходят адреналин и эмоции и становится легче. Не вижу смысла, забивать эмоции таблетками.
Lady Luck 99• 25 ноября 2023
А что вы пили из успокоительного? Например валерьянка меня не очень успокаивает, может и Вас так..Много чего тоже сбивали рядом и окна вылетали, но у меня такого не было. Но правда окончательно пропал сон ночью после всех этих «чудес»
Дева Мария• 25 ноября 2023
Звонить в скорую , реакция на стресс и испуг , пусть сделают успокаивающий укол . У меня был просто испуг еще в мае, когда на патриот была атака , до сих пор панические атаки , именно дома в квартире или когда слышу взрыв , но я задыхаюсь , не могу дышать .
Дева Мария• 25 ноября 2023
Ответ дляLady Luck 99
У всех разная психика . Я вначале войны в первые дни , когда у всех шок сильнейший , спала в кровати и считала взрывы, думаю куда они все едут и зачем .
Не будь КакСвета• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Пила! Валентинки випила пляшку, гідазепам, новопасит-нуль ефекту
Коньяк?
Lady Luck 99• 25 ноября 2023
Ответ дляДева Мария
Та да.. у каждого по разному проявляется этот стресс. У меня наладился сон совсем недавно, и это учитывая то, что я уже не в Украине 4 месяца и если слышу взрывы( учения бывают) до сих пор дерганная
Добра, коли сита!• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Куди їхати? В яку лікарню? До якого лікаря? Вихідний же
Якщо шок, стрес, то до лікаря. Но я би випила пару таблеток гідащепаму, під язик розсмоктати і все
Не будь КакСвета• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Мене нема кому відвезти, я і маленька дитина вдома, все
Есть психологические линии помощи, бесплатно.
Наберите
Ответ дляДобра, коли сита!
автор писала, что гидазепам ей не помог. Возможно ей действительно поможет укол успокоительного, но она сама с маленьки мребенком, т.е. нужен еще кто-то, чтобы за малышом присмотреть, т.к. после успокоительного может вырубить автора
Добра, коли сита!• 25 ноября 2023
Мені ще б допомогло чашка гарячого міцного чисто чорного чаю, дуже міцного але то мені
ЧупакабраЗеБест• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Якщо що я не припадошна по життю, але це було занадто
0800210160 - людына в биди.
еще 7333 - горячаялиния психолог помощи.
вам нужна психолог поддержка. сначала пробуйте через психолога успокоиться,не поможет,вызывайте себе сокрую.дадут димедрола. он для сердца конечно вреден. но1 рза можно.
Добра, коли сита!• 25 ноября 2023
Ну правильно, в такому стані і звертаються до лікарів, от я читаю ’в Києві декілька людей зверталось до лікаря у стані шоку’, то і вам треба
ЧупакабраЗеБест• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Коньяку не можна, дитина маленька
выпили ГИДАЗЕПАМ.выпомереть хотите? вам сейчас нельзя алкашку.
personality• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Чоловік і брат в ЗСУ це ще ускладнює бо за них тривога
Тримайтеся 💔
сою не люблю• 25 ноября 2023
Ответ дляВільний митець
Обіймаю вас сильно сильно
personality• 25 ноября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Зателефонуйте на швидку, там можуть в телефонному режимі проконсультувати.
А, може, і на виклик погодяться приїхати.
Скоріше за все вони просто скерують на лінію психологічної підтримки
Бубль Гум)• 25 ноября 2023
У вас є знайомі подруги до якої можна попросити прийти , поговорити, випити чаю чи 50г коньяку?!
Вільний митець
• 26 ноября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Автор, напишіть будь ласка як Ваш стан?
Дякую за турботу! Я в порядку, знайома возила вчора до свого лікаря, зробили укол, повернулась додому вже в нормальному стані, виписали на тиждень заспокійливе-приймаю. Сьогодні вже значно легше 🙏