L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023

Вчіться гумору у фінів!

Вони пішли назустріч мольбам росіян і залишили один перехід відкритим (їм треба на дачу). Але за полярним колом.

А працює два дні на тиждень по 4 години.

(поговорюють, що скоро без лиж, запасу їжі та собак пускати не будуть, тайга не прийме).
jannjann77• 25 ноября 2023
Ну шо? Молодцы фины.
Правда, от мурманска рукой подать
автор L-i-s-a-92af • 25 ноября 2023
І без гумору:

Євросоюз надасть підтримку Фінляндії на сході кордону з росією

Європейський Союз заявив в четвер, 23 листопада, що прикордонна служба ЄС Frontex надішле в Фінляндію прикордонних офіцерів, щоб допомогти країні із збільшенням кількості мігрантів на східному кордоні з росією. Сама ж Фінляндія заявила, що прагне обмежити кількість шукачів притулку, які приїжджають через росію.

Йдеться про 50 офіцерів прикордонної служби Європейського Союзу. Також, ЄС надає Фінляндії інший персонал та обладнання, включно із патрульними автівками для посилення контролю. Про це повідомляє «Голос Америки».

“Це зроблено з міркувань безпеки, тому що ми не знаємо, хто перетне кордон”, – заявила міністерка внутрішніх справ Фінляндії Марі Рантанен. ЄС надішле першу групу прикордонників до Фінляндії вже 29 листопада.

Фінляндія раніше заявила, що закриє всі пункти перетину кордону з росією, окрім найпівнічнішого, після того, як зафіксувала наплив нелегальних мігрантів.

“Агентство чітко усвідомлює гуманітарний аспект цього сценарію, особливо враховуючи суворі погодні умови та непідготовленість людей, які прибувають на фінський кордон”, – йдеться у заяві прикордонної служби Європейського Союзу.

Гельсінкі вважає, що російська влада сприяє проїзду мігрантів на кордон з Фінляндією. Зокрема, Фінляндія звинувачує Москву у направленні близько 700 мігрантів з Ємену, Афганістану, Кенії, Марокко, Пакистану, Сомалі та Сирії до кордону Фінляндії за останні два тижні. Кремль ці звинувачення заперечує.

Як раніше повідомляв Голос Америки, уряд Фінляндії ухвалив рішення закрити ще три пункти пропуску, тому що “ситуація погіршується”, повідомив Петтері Орпо під час пресконференції у середу 22 листопада. За словами представників прикордонної служби Фінляндії, після того, як минулого тижня влада закрила половину пунктів пропуску нелегальні мігранти спробували пройти через ті, де ще приймали документи про біженство у Вартіусі та Саллі.

У понеділок президент Фінляндії Саулі Ніїісте закликав ЄС знайти спільне розв’язання проблеми, що виникла, тому що повернути людей, що не відповідають критеріям шукачів притулку “стає дедалі важче”.

Раніше в інтерв’ю українській службі Голосу Америки колишній посол Польщі у Фінляндії Ярослав Сухоплес розповідав, що ця криза є тестом реакції Фінляндії на можливість подібних гібридних викликів росії Заходу.
автор L-i-s-a-92af • 25 ноября 2023
Ответ дляjannjann77
Ну шо? Молодцы фины.
Правда, от мурманска рукой подать
Від півночі п’ятниці 25 листопада єдиним робочим прикордонним пунктом буде Рай-Йоосеппі, куди дістатись “вимагає чималих зусиль”, повідомив фінський прем’єр. Він знаходиться у провінції Лапландія, за полярним колом.
виктория7аас• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В чем прикол? Поясните Русские туда почти не ездят уже год, разве что к семьям, но никак не на отдых. Тут же только мигранты пострадают да мурманские таксисты заработают.ВЫ бЯгодином озаботились бы
KateSavch• 25 ноября 2023
У вас обрезаная картинка. Вот полная :)
автор L-i-s-a-92af • 25 ноября 2023
Ответ длявиктория7аас
Да-да,конечно
виктория7аас•
Учасник проєкту з 08.06.23
’Не очень-то и хотелось’, да
От ваша натура русская: вас за дверь выставляют,вы в окно лезите
виктория7аас• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Да-да,конечно
виктория7аас•
Учасник проєкту з 08.06.23
’Не очень-то и хотелось’, да
вы поясните обсуждение подобных тем украинском форуме неужели есть кому то дело до посещения русскими ФинляндиУверяю вас финики которые мотались в Мурманск а алкоголем куревом ибензином сами матерят свои власти,Уже и петицию составляют против закрытия границ
автор L-i-s-a-92af • 25 ноября 2023
Ответ длявиктория7аас
Да-да,всем на расеюшку вашу надо
Ирина_Б_• 25 ноября 2023
а Эстония открыта?
автор L-i-s-a-92af • 25 ноября 2023
Ответ дляKateSavch
У вас обрезаная картинка. Вот полная :)
Це взагалі
Мабуть фейсбук не пропустив)
Coffee is Love• 26 ноября 2023
Ответ длявиктория7аас
Не смішіть) Своїх завжди пропустять, обмеження виключно для кацапщини