ШанельКуКу• 26 ноября 2023
Якої марки спортивні штани або типу спортивних не витягуються на колінах
Всі ж носять, бачу, тепло и гарно ....а я куплю и кожен день треба їх прати щоб хоч якось виглядали пристойно, раз сяду и вже висить (((
ШанельКуКу
• 26 ноября 2023
Ответ дляnavariya
Adidas
У малої навіть резинки на світшоті Адідас розтягнулись, щось я не впевнена за коліна
Последний вагон• 26 ноября 2023
ASOS. Ношу годами и даже сплю в них. как новые. Форму не теряют и ни одного катышка