Просто болталка• 26 ноября 2023

Боротися за своє щастя

Часто чую таку пораду " так борися за своє щастя".
Як? Чи ви колись боролися? Що з того вийшло?
автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Уточнення!!!!!!
Я не прошу пораду в конкретній ситуації. Просто цікаво. Для поговорити.

УраганнаЯ• 26 ноября 2023
Боротися то як? Тебе принижують, тобі зраджують, а ти в ролі жертви але дуже люблячої жертви, боришся щоб цей чоловік був з тобою, бо вважаєш що саме він твоє шастя?
Вважаю що треба не боротися а лікувати голову в такому випадку
Seehund• 26 ноября 2023
За мужика, нет, это ему должно быть нужнее, чем мне.
SecondLeg-f4c4• 26 ноября 2023
Може то про те, як боротися з коханкою чоловіка за ото своє ’щастя’ 😁
Salsa-24da• 26 ноября 2023
Коли боролась, тоді не виходило.
Коли склалось само собою, тоді настало щастя))
Гарантую неперелевки• 26 ноября 2023
Нахрена мне такое счастье, за которое нужно бороться? Сегодня из за одной причины, завтра из за другой. Нет, у меня слишком слабая нервная система для таких качелей. Предпочла найти нормального, с которыми похожи взгляды на многие вещи и живу спокойно 20 лет.
чаревна• 26 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Синей курицей)
автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Ответ дляSeehund
Мені один казав, що от , зараз чоловіків мало буде. Потрібно буде кастинги влаштовувати. Кажу йому, що за пісюнами я ще й не билася. Тому з радістю поступлюся іншим
Гарантую неперелевки• 26 ноября 2023
Ответ длячаревна
Синей курицей)
Пардон, с мороженой.

Спішу - перекидаюсь• 26 ноября 2023
Стосовно чоловіка,ні,то не оціниться і сам себе принизиш,не вартує того і не з моїм характером.Моє щастя взагалі в іншому,не все в чоловіках.
автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
А воно варто того?
чаревна• 26 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Пардон, с мороженой.
О точно)
Seehund• 26 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
Я бы сказала, что до кастинга ещё дожить надо.
чаревна• 26 ноября 2023
Автор, может то было сказано о банке горошка в кацапии. В предверии нового года?!🤣🤣
автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ні ну за посаду, наприклад, за хорошого клієнта я готова поборотися.
А за чоловіка? Так, буду потім ревіти деякий час. Але точно ні з ким змагатися не буду
Хитрушка-чекушка• 26 ноября 2023
Для меня бороться за свое счастье - это работать над собой, чтобы уметь взаимодействовать с партнером, уметь спокойно все обсудить и решить любую проблему, без скандалов, обидок каких-то и прочего. Есть проблема - находим решение, спокойно, без взаимных упреков и обвинений. А по молодости жили, как итальянская семья))) Ну и работать и развиваться ради финансового комфорта. Вот и борьба за счастье)
Seehund• 26 ноября 2023
Ответ длячаревна
Недавно делала оливье просто так, опять захотелось.
Спішу - перекидаюсь• 26 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
Дибіл звичайний,зараз таких багато.Кастинг ще тільки за нього не влаштовували.
автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Ответ длячаревна
Так я ж українка)))

автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я б назвала це роботою над собою та відносинами. Коли вчишся не послати якщо не сподобалося як відповів , а вдоох видах і поговорити що мені це не приємно
автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Чомусь він образився, що я не борюся за такого чулувіка
Добра, коли сита!• 26 ноября 2023
Слышала такое. В обоих случаях речь шла о том, как увести мужа из семьи
Хитрушка-чекушка• 26 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
ну да) я примерно об этом) или когда мнения разные - не спорить, доказывая свою точку зрения аж до скандала, а обсудить взаимные уступки и таки найти компромисс) но эта работа - тоже борьба с собой, особенно если темперамент уух)
SecondLeg-f4c4• 26 ноября 2023
Ответ длячаревна
Синей курицей)
😂😂😂
SecondLeg-f4c4• 26 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
А воно варто того?
Деякі вважають , що так
Такі батли бувають, що куди там
автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну про те, що з моїм характером то реально боротьба з собою - то так))) коли замість того, щоб запустити щось, ти говориш ’ мені це, оце все , що ти тут на..( бл..) наговорив, не приємно’
Salsa-24da• 26 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
Тут не про те мова))
А взагалі робити висновки зарано.
Незрозуміло, що ви із себе представляєте

Може ви така прекрасна, що всі лежать у вас в ногах і раз побачивши, ідуть на край світу затинаючись від любові)))
Сіґеле-міґеле• 26 ноября 2023
Мне тоже говорили: как так можно, вы ж семья! Детипапкулюбят
А папка днем спит, ночью ютюб и кальян. А мамка и в школу, и на спорт, в магазин, на базар, к доктору, в музыкальную школу. И ещё работа. Хоть и дома, но 5 юрлиц и 3 фопа. И ещё недостаточно хорошо домашку по музыке делаю, не шью на швейной машинке и плохо паркуюсь
olgabaluta• 26 ноября 2023
Рассталась с мужчиной, на которого бесполезно потратила 13 лет жизни. И счастливо прожила 6 дет одна, посылая всех советчиков.
автор Просто болталка • 26 ноября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ееем, а як мамка ще мала боротися? Встановити батьківський контроль чоловіку?