2 роки назад я познайомилась з хлопцем, хоча знала його ще давно коли навчалась в університеті, ми довго спілкувались як друзі , в нього була пара і в мене, спілкувались з перервами, з початком вторгнення він пішов воювати, я весь час його підтримувала і у нас зав‘язались відносини , я його полюбила він також писав і говорив про свої почуття, присилав квіти кур’єром , до мене додому приїжав коли його відпускали навіть на пару днів, 2 тижні назад він написав що нарешті відпускають у відпустку на 2 тижні і що весь час ми проведемо разом , він зніме квартиру. Пригласив мене на день народження сестри , ми там чудово провели час і він мене познайомив з сімєю. Потім провели прекрасну ніч, зранку він сказав щоб я збиралась бо він з хлопцями буде в баню збиратись , а типу вечері зустрінемось, він мене відвіз додому і через 2 години я бачу історію в інст у одної дівчини з ним типу вона скучила я спитала що це таке він , типу ти ж в бані і він просто написав що він не повинен оправдуватись і більше він нічого не написав. Просто поїхав і навіть не намагався поговлрити, пройшов тиждень і ні повідомлення нічого, він просто скористався мною ?
Ответ дляФокус-Покус
Якщо він нею не дорожить то може і не напише. Може всі ці два роки саме автор йому перша написувала і проявляла активність, а він тільки підтримував це бо хто ж відмовиться.
Ні, навпаки, він постійно писав, він проявляв навіть на відстані дуже багато уваги!
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Тобто якщо автор закохалася, то це виправдовує її таку поведінку?
Ну якщо їй 15-18 то так, а якщо це доросла жінка, то для відносин таке мислення, це катастрофа. Повний і тотальний контроль в неї, вона переглянула всі лайки і коментарі, ви уявіть що там в людини в голові робиться, что б таке робити
Яку її поведінку? Як вона мала відреагувати?
Я таке знаю• 26 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Девочки, а кто в курсе, если мужчина отвечает на фото так?
Ага
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляФокус-Покус
Якщо не 14 років то закохуватись по переписці як мінімум тупо, як максимум небезпечно.
Автор з ним знайома була. Вживу
Простецкая• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Ні, я випадково побачила це фото ! Ви хочете зараз сказати що я сама винна??? В чому?? Що я зробила,? Задала логічне питання чого він мене обманув? І чого він мені сказав збиратись а 10 ранку???? Бо в нього баня в 11:30???? А насправді він збрехав!!!
Да. Он вам збрехал.
Радуйтесь что это открылось сразу а не через месяцы и года.
Вы стали одной из многих которым он вешал лапшу на уши ради халявного секса.
Просто примите это как опыт, сделайте выводы и живите дальше спокойно
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляФокус-Покус
Тобто ви читаєте всі коменти під його фото і перевіряєте людей? Це не норм авторе вам до лікаря. Мабуть і всіх на кого він підписаний заходите і перевіряєте, і дивитесь чи нема там лайків від нього??
Блін, це соцмережі! Де хочеш, там і тусуйся, читай! Он мы взагалі лівих людей читаємо і пишемо їм. А тут якісь знайомі мелькають. Звісно ты подивитися! А брехня завжди, завжди виринає зненацька, по дурному, там, де не очікували! Хоч би де. Що всі причепилися до тієї підписки
КвартираЧья• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Може я і різко відреагувала, але я просто запитала чому він мене обманув! Так і було ж ! Але він міг просто мені все пояснити і все, а він навіть трубку не взяв! Він просто розтоптав мої почуття
Мила дівчина , видихайте , розумію це боляче, але треба брати себе в руки, бо коли не відповідають це і є відповідь. І не треба вам та вся правда і пояснення, він вам такий не треба і крапка , живіть далі . Не всі в очі можуть сказати правду, і не всім воно треба. Не маніторьте соц мережі спільних знайомих , чим швидше ви перестанете це робити , тим швидше вийдете з цього. Обіймаю вас, все буде добре 🤗
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Пиздеж
Фокус-Покус• 26 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Автор з ним знайома була. Вживу
Я вже написала вище.пару раз чи скільки там живих зустрічей не рахується. Саме два роки стосунків по факту були переписки. Фігня це а не стосунки, якщо люди не підлітки.
Невловимий Джо• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Це була його знайома , вона постійно коментувала йому фото, писала йому, тому я вирішила просто перевірити її історію, мені наче інтуіція підказала , і я побачила спільне фото в закладі ! Потвм вона закрила аккаунт але я вспіла заскрінить і відправити йому
Він міг не взяти трубку, тому що не придумав ще виправдання (лапша для Вас не була готова, не очікував, що так спалиться).
В будь якому випадку, краще зараз, ніж ви закохаєтесь по вуха і дізнаєтесь, що в нього ще є дівчата. Його в блок, а сама на коктейль з подружкою і на шопінг.
Ответ дляКвартираЧья
Дякую вам за підтримку !
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вона не повинна зовсім була лазити по його перепискам і тд і шукати щось.
Ну це вже просто дно якесь. Чи для вас це теж норм?
Ответ дляТуфли в чешуе
По яким перепискам??? Я випадково побачила фото! Не лазила я ніде
Я таке знаю• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Мені 23! Я не контролювала нікого!! Я випадково це побачила!! У нас були повністью довірливі стосунки! Ми постійно були на зв‘язку, я йому довіряла! І я геть не очікувала такого
Це буде вам досвідом в молоді роки,добре що не гірким.
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Випадково побачили це в людини на яку не підписані? 😂😂😂😂
Що за бред?
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Автор, вам счас доморощені психолухи навішають звіздюлєй. Що ви дурне, душне і взагалі не поважаєте себе.
А потім правда підуть підносити тапочки своєму і ритися в його телефоні.
Послухайте, ви не винна. Він ну от такий який є. Добре, що зараз побачили, а не наївна чекали ще його, переживали.
Так, це дуже боляче. Особливо коли після сексу. Ти неначе довірився, а виявилося що тобою просто скористалися. Ще й посміховищем перед сестрою виставили ’ о, братік осередку приблудню привів’
Поплакати, прожили, витерли сльози і пішли жити далі. Правда вірити ваше буде. Але то й добре. Більше на таких просто так не поведетеся. Обіймаю вас
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Так і він від вас не очікував такого. Розумієте?
Він не ваша власність, ви не чоловік і дружина.
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну то треба ж на автора додаткові помиї вилити
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вже все, не питайте нічого, не присилайте не дзвоніть. Повний ігнор! Тільки так ви врятуєте свою самоповагу!
О якій самоповазі ви пишете?
Автор її вже знищив своєю поведінкою
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дякую за підтримку!!!
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляФокус-Покус
То ще раз перечитайте. Автор до війни знайома була. Ну от були в одній компанії роками, а потім виявилося що симпатичні один одному.
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Якщо вона спеціально сиділа відслідковувала, то це вже все, проблеми з психікою. Психічно здорові люди займаються собою, а не сторізами інших людей
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви взагалі розумієте алгоритми соц мереж? Погугліть, пригодиться.
Невловимий Джо• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Виходить, що так. Хотів на період відпустки погуляти і з вами, і з іншою подругою. Обирав собі кращу. Може, ви хороша і добра як людина, а він хотів шалену, гарячого сексу. Ну таке бажання, все і зараз! І випадково ви побачили, що баняз хлопцями є брехня. То він псіхонув, і так технічно навісив провину на Вас, мовляв, я не буду виправдовуватися, думай, що хочеш! Побачите, через місяць вам напише, що ви не так все зрозуміли, що він хороший, а то ’подруга друга’. Буде час продумати відмазку. Але я бы радила вам, закрити для себе цю історію, не жаліти нікого, а думати про себе в першу чергу. Поважайте себе. Бо хлопець вас не поважає, бреше, користується вашою підтримкою. Друзями після кохання ви вже не будете. Нехай і військовий, але це не має стосунку до його непорядності в особистому житті. Якщо історія про купу дівок у чоловіка не для вас, то витирайте його номер. І не дай боже, не біжить на перший поклик і обіцяночки. Буде гірше, якщо прогнетесь. Хитрий жук!
Фокус-Покус• 26 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ой блін. Доморощені психолухи це все проходили сто літ назад і знають що говорять. У психолухів в юності були і однокласники з вконтактами, і переписки, і кохання липове. А ви до чого ото написали, незрозуміло.
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Невже ви не бачите, що у автора емоційна залежність і бажання контролювати інших, з віком стає ще гірше.
Таким людям буде важко знайти постійні стосунки з психічно здоровими людьми, тому що автору потрібні емоційні качелі
Статус Ква• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Автор, у вас чудовий вік! У цьому віці дівчата легше і швидше закохуються, більше вірять, це чудово, нічого поганого в цьому немає.
Тут більшість жінок вже за 40 і мабуть забули, які самі були в 23
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Дякую за підтримку!!!
Все буде добре. Послухайте стару досвідчену жінку))) навіть якщо зараз так і не здається. 23 роки це прекрасний період))) любити, закохуватися. Бігати на побачення.