Адрианна66• 26 ноября 2023

Чому він так зі мною поступив?

2 роки назад я познайомилась з хлопцем, хоча знала його ще давно коли навчалась в університеті, ми довго спілкувались як друзі , в нього була пара і в мене, спілкувались з перервами, з початком вторгнення він пішов воювати, я весь час його підтримувала і у нас зав‘язались відносини , я його полюбила він також писав і говорив про свої почуття, присилав квіти кур’єром , до мене додому приїжав коли його відпускали навіть на пару днів, 2 тижні назад він написав що нарешті відпускають у відпустку на 2 тижні і що весь час ми проведемо разом , він зніме квартиру. Пригласив мене на день народження сестри , ми там чудово провели час і він мене познайомив з сімєю. Потім провели прекрасну ніч, зранку він сказав щоб я збиралась бо він з хлопцями буде в баню збиратись , а типу вечері зустрінемось, він мене відвіз додому і через 2 години я бачу історію в інст у одної дівчини з ним типу вона скучила я спитала що це таке він , типу ти ж в бані і він просто написав що він не повинен оправдуватись і більше він нічого не написав. Просто поїхав і навіть не намагався поговлрити, пройшов тиждень і ні повідомлення нічого, він просто скористався мною ?
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
То ліжко у вас рідко буває?
Бо ви серйозна
??? Ми ж розмовляємо про те, як відсіяти всіх непотрібних і спати з одним, кому довіряєш.
Чи ви з тих, хто спить з усіма підряд?
Чи може кількість партнерів сексуальних впливає на розбірливість в чоловіках? :)

Статус Ква• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Так, я не лягаю в ліжко з чоловіками, якщо стосунки в мене не серйозні,
У вас можуть бути і серйозні, а у чоловіка? Він в курсі узагалі то?
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Ну так якби чоловік доводить те, що в нього серйозні наміри. А не просто на словах все.
Слова - вода.
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Чи ви з тих, хто спить з усіма підряд?
Та в мене нема всіх підряд! Бо я їх перевіряю 🥲 Не доходять до етапу ’серйозних стосунків’, коли можна вже розслабитися і довіряти на всі 100
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Слова - вода.
А що таке серйозні наміри? Який маркер?
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
А що таке серйозні наміри? Який маркер?
Вам теж 15, що ви цього не знаєте?
Якщо в чоловіка серйозні наміри він вкладається в відносини:час, емоції, гроші.
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Вам теж 15, що ви цього не знаєте?
Мені три рази по 15) зараховано!
Ну ок, з´їздили у відпустку, зняв апартаменти дівчині, ресторани, лікування, спа. Вона довіряє, як господу богу, не дивіться нікуди, як висліпило. А потім хопа тема! ’ Мій Коханий одружений, троє дітей. Хелп!’
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Мені три рази по 15) зараховано!
Ну сорі, потрібен бути повною дурою, щоб не зрозуміти що чоловік одружений.
Це ж дуже легко перевірити
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Це ж дуже легко перевірити
Як це, психічно не нормальна чи що? Перевіряти, коли такі серйозні стосунки))

Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну от ви не розумієте, що таке перевіряти чоловіка. Це не має жодного відношення до сторіз і карманами. Не потрібно залізти в особистий простір, для того, щоб перевірити його
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Сторіз - простір для всіх бажаючих, це шматочок життя на показ, такий формат. А по кишенях ніхто і не шарився
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Тобто є хлопець, є дівчина знайома у підписці. Є дівчина, з якою у нього романтичні стосунки 2 роки. Вона зайшла на сторінку тієї знайомої і побачила сторіз. Ви не заходите на сторінки знайомих вам дівчат, ніколи?
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
:)
Бо не було можливості такої
Сторіз щоб подивитися, то потрібно пошаритись поза межами свого аккаунту
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
:)
Бо не було можливості такої
Ну зайшла і побачила. Не розумію, що не так, чесно
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Бо жінки, які поважають себе не опускаються до цього. Розумієте?
Якщо ні, то розмова закінчена.
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо ні, то розмова закінчена.
ОК, тільки не впадіть з небес своєї самоповаги, раптово втративши психічну рівновагу) життя воно таке, всяке буває..
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тому нам і дається досвід.
Але ним можуть скористатися не всі.
Психічно нездорові не вчаться на досвіді своєму, вони просто з віком починають ставати все більш не стабільнішими
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Тому нам і дається досвід.
Але ним можуть скористатися не всі.
І навпаки, хтось дуже впевнений у своїй стабільності від стресу їде дахом. Нічому не дивуюся уже, на жаль.. А по темі, у дівчини, мабуть, що й перший такий досвід, нехай буде на користь
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ні, стреси не мають жодного відношення у впевненості до твоєї стабільності

Всех в сад• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Лазити по чужим сторінкам, шукати щось, робити скріни, відправляти йому, потім дзвонити.
Та хай Бог милує.
Чесно, якби я знала що моя дівчина така, то я б тоже їй брехала, бо по іншому не можливо б було кудись підти.
Я вам кажу серйозно, якщо ви не змінитесь, то всі ваші відносини будуть короткими.
А ви теж своєю називаєте 10 дівчат і скачете по їх ліжкам? Тоді дівчина ще й подякувати повинна, що ви її кинули.
Сладкий лимончик• 26 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
ну вот мой брат ’таскает’ ко мне всех своих девушек, даже тех кого не помнит как зовут.
Со мной и моей семьей всех знакомит и они радуются , что ’познакомил с семьей’
у мене теж такий братєц..... особливо до його 25 років жесть була, поки я лавочку не прикрила і сказала, щоб не бачила цих шалав і т.д.

у нього любов проходить, а вони потім до нас біжать з воєм, а як же так
Безпорадна Кроко• 27 ноября 2023
Ответ дляСладкий лимончик

Добре, що виховуєте!)