2 роки назад я познайомилась з хлопцем, хоча знала його ще давно коли навчалась в університеті, ми довго спілкувались як друзі , в нього була пара і в мене, спілкувались з перервами, з початком вторгнення він пішов воювати, я весь час його підтримувала і у нас зав‘язались відносини , я його полюбила він також писав і говорив про свої почуття, присилав квіти кур’єром , до мене додому приїжав коли його відпускали навіть на пару днів, 2 тижні назад він написав що нарешті відпускають у відпустку на 2 тижні і що весь час ми проведемо разом , він зніме квартиру. Пригласив мене на день народження сестри , ми там чудово провели час і він мене познайомив з сімєю. Потім провели прекрасну ніч, зранку він сказав щоб я збиралась бо він з хлопцями буде в баню збиратись , а типу вечері зустрінемось, він мене відвіз додому і через 2 години я бачу історію в інст у одної дівчини з ним типу вона скучила я спитала що це таке він , типу ти ж в бані і він просто написав що він не повинен оправдуватись і більше він нічого не написав. Просто поїхав і навіть не намагався поговлрити, пройшов тиждень і ні повідомлення нічого, він просто скористався мною ?
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ні, ми просто чесні. А вони в білих пальто парад влаштували. Бо всі плакали. Хіба не любили просто
Ох, якби мені мої теперішні мізки мати в мої 20! Не було б стільки ’трагедій’ від чоловіків! Але все одно бувають проколи , якщо є закоханість! Так що слухайте старших і тримайтеся, авторе! Не знімайте трубку, не пишіть, не спілкуйтесь! Це основне. На фіг брехуна! Вас доля від нього відвела вчасно!
Ответ дляТуфли в чешуе
Тобто якщо автор закохалася, то це виправдовує її таку поведінку?
Ну якщо їй 15-18 то так, а якщо це доросла жінка, то для відносин таке мислення, це катастрофа. Повний і тотальний контроль в неї, вона переглянула всі лайки і коментарі, ви уявіть що там в людини в голові робиться, что б таке робити
Ну да, лучше быть лохом обманутым годами
Ду да ду да ду• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо вона спеціально сиділа відслідковувала, то це вже все, проблеми з психікою. Психічно здорові люди займаються собою, а не сторізами інших людей
Ну не скажіть...якщо вона відчувала,що щось там не те і просто почала питати, то типу в неї параноя і ’ сама дура ’ . А так - все ясно і ніяких виправдань не може бути.з першої секунди плюнути і забути.
Я б по сторізам не шукала, але для тих , кому 18-20 - нормальна поведінка вважаю
Статус Ква• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
В тому то і справа. Що якраз таки 40 річні і рощіміють, що це не є ок.
Що не є ок? Закохатись?
Тут не можу з вами погодитись, це емоції щирі, так зараз боляче, але це життя, і в житті є багато різних емоцій і переживань. Приємних і неприємних.
А від сорокарічних скільки тут - хочу знову закохатись, знову пережити емоції закоханості...
Ситуація автора не єдина у світі, ми кожна тут можемо щось зі свого досвіду пригадати. Я наприклад, вдячна усім хлопцям, у моєму житті, хто приніс хороші переживання, а хто і не дуже, бо всі вони допомогли мені стати такою, якою я є зараз.
Не прохожу мимо• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Ні, навпаки, він постійно писав, він проявляв навіть на відстані дуже багато уваги!
Очень жаль ...
Найдите себе занятие, забудьте его, встретитесь с кем-то..просто живите .. жизнь наладиться,он конечно поступил,как мудак . А вам нужно перестать думать почему он так поступил.
Дякую за підтримку і ваші висновки. Але справді без знання повної ситуації важко щось сказати, я вже гострий період болю пережила, зараз кинуоа його в чорний список скрізь і все. Але для мене до сих пір не зрозуміло як таке могло статись , він дуже добре до мене відносився і доказував що я для нього не на один раз. Я згодна, що е не саме страшне в житті , але коли ти відчуваєш що це твоя людина і саме те що ти так довго шукала, а воно просто все в один момент обривається це дуже боляче. Я просто хотіла висказатись десь, в надії, що стане краще.
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Так отож. Якщо є закоханість, то буває всяке. Просто голову вже складніше втратити) таки намертво прибита досвідом
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Тобто добре знає, що вона не буде рада, що він ахається з кимось ще?) Збрехав, бо брехун.
Чому відразу спить з кимось?
Чи зустрітися з кимось це вже великий гріх?
З теми видно що автор мізкоклюйка, тому в такому випадку краще збрехати, ніж сказати правду
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Так люди ємоційнотзалежні завжди знаходяться в такому стані, розумієте?
Це потрібно з психологом відпрацьовувати
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Так в тому й річ, коли з самого початку щось не те, то там навіть така ситуація ’ ну мудак, а що я очікувала’. А от коли все було добре і отаке, то ти навіть якщо не хочеш, шукаєш причини ’ та що блін не так то????? Що це було????? ’
У мене мозку потрібно для деяких ситуації пояснення, бо інакше вся логіка ламається. Мені так простіше прожити.
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Що не є ок? Закохатись?
Така поведінка не ж ок.
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Що не є ок? Закохатись?
Автору важко буде будувати відносини з нормальними чоловіками, тому що вона психічно нестабільна і має низьку самооцінку
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Тобто, виходить що правильні люди не відчувають емоцій, якщо партнер пішов сьогодні трахнути стару подругу.? Як там, вчора день першої дівчини, сьогодні сорі, валюха, я до свєтки
Ответ дляТуфли в чешуе
Де ви це побачили? я не виписувала йому , я лиш запитала що це значить і всього один раз зателефонувала ! Все! Я більше нічого не писала, і не обвинувачувала , я 2 дні чекала поки він напише чи позвонить, щоб пояснити цю ситуацію!!
Не прохожу мимо• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Вы и диагноз прилепил уже? Из личного опыта,по себе судите?
У автора все будет хорошо,просто попался мудак ,который не оценил ее чувств. А скорее воспользовался, чтобы ей сделать больно и поставить в созавистмое состояние
Безпорадна Кроко• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Більше не чекайте. Вважайте, що він для вас більше не існує. Побажайте щастя! Хай шукає собі далі
Статус Ква• 26 ноября 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Звідки ви це взяли?
Добре, розкажіть нам, будь ласка, як поводиться психічно стабільна і з високою самооцінкою дівчина у подібній ситуації?
Що конкретно вона робить, коли дізнається, що обманута людиною, в яку встигла закохатися і прив´язатись до неї.
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Тобто психічно здорові люди не лазять по чужим сторіз, не крутять собі фільми по те, що хлопець пішов когось трахати і тд.
Автору потрібні емоційні гойдалки, вона їх отримує
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Звідки ви це взяли?
О, мені також цікаво. Послухаю
Знову Я• 26 ноября 2023
Ответ дляЮпитерная
А до чого, ваше питання? Платно чи ні?
Якщо ви маєте стосунки -це нормально знайомити із своєю сім´єю. Але навряд чи кожну людину з якою захочете переспати будете тягти додому і знайомити із сім´єю, правда ж?
Не правда
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Лазити по чужим сторінкам, шукати щось, робити скріни, відправляти йому, потім дзвонити.
Та хай Бог милує.
Чесно, якби я знала що моя дівчина така, то я б тоже їй брехала, бо по іншому не можливо б було кудись підти.
Я вам кажу серйозно, якщо ви не змінитесь, то всі ваші відносини будуть короткими.
Та хай Бог милує.
Ответ дляТуфли в чешуе
Тобто це нормально говорити дівчині, яку ти «любиш» в 10 ранку збирайся , бо я з хлопцями в баню піду? Ви б нормально відреагували, хоча про це не знали, зарані вам нічого ніхто не сказав!
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ні, не буде, бо це така модель поведінки в жінки, яка не залежить від чоловіків, а залежить тільки від неї
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Звідки ви це взяли?
Психічно стабільна і здорова жінка не буде ритися в чужих стопах в пошуках чогось там, чоловіки чесні з такими жінками, бо вони не крутять собі фільмів і не роблять їм нерви, вони знають собі ціну і не будуть нічого виясняти, їм вже й так все буде зрозуміло.
Ответ дляТуфли в чешуе
Та хай Бог милує.
Ви серйозно зараз? Такого раніше ніколи не було, після сексу людина змінилась !!! Я це помітила , ви думаєте я просто так сиділа і шукала щось??? Чесно, це такі тупі висновки!!!
Туфли в чешуе• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Так, що не так?
Чи чоловік ваша власність і повинен як собака бути у ваших ніг 24/7?
Ответ дляТуфли в чешуе
А ви підписані на всіх його давніх знайомих?
І так, чому сумувати можете за ним батьки ви?
Я от не розумію
В мене повно друзів чоловіків , за якими я сумую і скучаю, по вашому я не маю на це права.
А ви своєю поведінкою показали, що ви токсична і хочете контролювати кожен його крок.
Я от не розумію
Та звісно...ото б я ще простому знайомому, та навіть кращому другу сторіси в інсті присвячувала. Сумувала б мовчки
Дівки такі сторіс тільки для коханих клепають)
Ответ дляТуфли в чешуе
Так, що не так?
Ну він обіцяв , що 5 днів ми будемо разом, так як потім не зрозуміло коли ми зустрінемось! Він піде на війну! Так я розраховувала на це! Бо я як і він чекала дуже зустрічі!
Стриптизерка• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
По-перше, Ваш кавалєр явно не ’ на війні’, оскільки в нього багато вільного часу та відпусток, в окопі під обстрілами він точно не сидить.
По-друге - він приїхав у відпустку, в нього ж є ще друзі, родина, Ви мали б розуміти, що він захоче зі всіма поспілкуватися.
По-третє - повівся він дуже не гарно, тому немає за чим шкодувати.
Ответ дляСтриптизерка
Він на війні був це 100% він водій на фронті , тому там не все так складно з відпустками. Його відпустили на 2 тижні! Для мене він виділив 5 днів