Адрианна66• 26 ноября 2023

Чому він так зі мною поступив?

2 роки назад я познайомилась з хлопцем, хоча знала його ще давно коли навчалась в університеті, ми довго спілкувались як друзі , в нього була пара і в мене, спілкувались з перервами, з початком вторгнення він пішов воювати, я весь час його підтримувала і у нас зав‘язались відносини , я його полюбила він також писав і говорив про свої почуття, присилав квіти кур’єром , до мене додому приїжав коли його відпускали навіть на пару днів, 2 тижні назад він написав що нарешті відпускають у відпустку на 2 тижні і що весь час ми проведемо разом , він зніме квартиру. Пригласив мене на день народження сестри , ми там чудово провели час і він мене познайомив з сімєю. Потім провели прекрасну ніч, зранку він сказав щоб я збиралась бо він з хлопцями буде в баню збиратись , а типу вечері зустрінемось, він мене відвіз додому і через 2 години я бачу історію в інст у одної дівчини з ним типу вона скучила я спитала що це таке він , типу ти ж в бані і він просто написав що він не повинен оправдуватись і більше він нічого не написав. Просто поїхав і навіть не намагався поговлрити, пройшов тиждень і ні повідомлення нічого, він просто скористався мною ?
автор Адрианна66 • 26 ноября 2023
* в той вечір я йому зателефонувала він не взяв трубку

Бриджит_Фрикандо• 26 ноября 2023
Ну ви даєте… лягли в ліжко
Простецкая• 26 ноября 2023
у него таких десяток с кем он переписывается.
Знову Я• 26 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
и со всеми нужно успеть
Простецкая• 26 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
и со всеми нужно успеть
да, именно. И не он один такой.
whenallissaidanddone• 26 ноября 2023
Ой, чудову ніч...
Прямо с родственниками за стенкой?
Юпитерная• 26 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
І всіх знайомить із своєю сім´єю?
Не прохожу мимо• 26 ноября 2023
Хочет, чтобы вы бегали унижались . Он прекрасно понимает,что так и будет.
Фокус-Покус• 26 ноября 2023
Тобто сторіз якоїсь дівчини а не його? А як ви найшли ту дівчину?

Простецкая• 26 ноября 2023
Ответ дляЮпитерная
І всіх знайомить із своєю сім´єю?
может быть.
Бурундучиха• 26 ноября 2023
От козел. Напевно то його дівчина, а з вами зраджував їй. Вашої вини тут немає, такі хитровжарені трапляються, нажаль. Хотів і тут і там. Розумію, як вам боляче.
Знову Я• 26 ноября 2023
Ответ дляЮпитерная
І всіх знайомить із своєю сім´єю?
а это что, платно?
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Не оправдание, чисто как вариант ответа на ваш вопрос почему. Он на войне, у него включился инстинкт размножения, оставить после себя как можно больше потомства, вот поэтому и мутит со многими.
whenallissaidanddone• 26 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Как вариант
Уходя дверю не хлопать• 26 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну ви даєте… лягли в ліжко
А що в цьому поганого? Вони не діти, в них стосунки були
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ну ви даєте… лягли в ліжко
А треба було сидячи?
Юпитерная• 26 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
а это что, платно?
Удалено администрацией...
Тетя Фрося• 26 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А треба було сидячи?
Стоячи
Знову Я• 26 ноября 2023
Ответ дляЮпитерная
Удалено администрацией...
без хамства и перехода на личности вы общаться не умеете? в посте речь обо мне?

автор Адрианна66 • 26 ноября 2023
Чисто випадково, це його давня знайома, побачила що вона виставила історію і вирішила подивитись
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Стоячи
Ну можна й так
автор Адрианна66 • 26 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Ой, чудову ніч...
Прямо с родственниками за стенкой?
Ні, він зняв квартиру
Чемна панночка• 26 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
а это что, платно?
Если есть девушка, о которой, конечно, знают родственники, как думаете, что будет, если неожиданно привести другую?
Простецкая• 26 ноября 2023
Ответ дляЮпитерная
Удалено администрацией...
ну вот мой брат ’таскает’ ко мне всех своих девушек, даже тех кого не помнит как зовут.
Со мной и моей семьей всех знакомит и они радуются , что ’познакомил с семьей’
Простецкая• 26 ноября 2023
Ответ дляЧемна панночка
ничего
Знову Я• 26 ноября 2023
Ответ дляЧемна панночка
как показала история автора - абсолютно ничего
Знову Я• 26 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
ничего
скажите? он ее с друзьями познакомил, а она уже фату примеряет
Фокус-Покус• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
А як можно випадково побачити історію незнайомої людини на яку ти не підписаний? Поясніть будь-ласка авторе. Дуже цікаво.
Чаклунка-ведунка• 26 ноября 2023
Співчуваю (( також повірила була. Тепер у мене табу військові. Я їх підтримую, дуже вдячна. Але відносини з ними ні. Я насилу витягла себе
Агент Пинкертона• 26 ноября 2023
Ответ дляАдрианна66
Ні, він зняв квартиру
если он сказал, что все эти 2 недели вы проведете вместе и снял квартиру,
то почему ваши вещи вещи были не в квартире?
почему он вас отвез домой?