Дякую_аж_підскакую• 26 ноября 2023

На каком языке в Ужгороде разговаривают?

На украинском, русском или венгерском? Кто-то был там?
Муркошечка• 26 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Українською - сором!! Уточніть, у чому ж він заключається??
Заключається”. В українській мові такого слова взагалі немає, тому контракти укладають (заключають), проблеми полягають (заключаються), когось обіймають (заключають в обійми)…
Скорая помощь• 26 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Це і є відповідь на моє питання?
Муркошечка• 26 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Це і є відповідь на моє питання?
Яке запитання?
Банка з медом• 26 ноября 2023
Та вас там поймут. Или почему вы спрашиваете?
автор Дякую_аж_підскакую • 26 ноября 2023
Ответ дляСкорая помощь
З гостями розмовляють на українській . Між собою у них свій діалект.
Я просто подумала, если переехать туда жить и найти работу, то на каком языке с местными общаться? Если на диалекте, то я могу их не понять и трудно будет.
Муркошечка• 26 ноября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В Україні спілкуюся виключно українською, ще жодного разу не зустрічала людей котрі мене не розуміли.
А я с Рио-де-Житомира!• 26 ноября 2023
Я закарпатка. Скрізь розуміють українську (за винятком кількох угорських сіл), російську в основному у містах. Айбо майбуш нам ся любить поприказовати по-нашинськи
Муркошечка• 26 ноября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ми дуже часто буваємо в Закарпатті. В Дийді чи інших прикордонних селах завжди розуміли українську і розмовляли українською. Особливо молоді люди.
А я с Рио-де-Житомира!• 26 ноября 2023
Ответ дляМуркошечка
Так, з літературною українською буде комфортно скрізь
Гореотума• 26 ноября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Можете ни о чем не беспокоиться, прожила там пол года, немного работала, понимают они прекрасно и русский, и многие говорят, там сборная солянка, кто с Николаева, кто с Харькова, но все же я пыталась разговаривать по украински как могу. Так ч о вообще это не вопрос, городок уютный, центр красивый, на окраинах есть цыгани. Есть из магазинов Вай Кики, Синсей, спортивный какой то, типа Адидас, уже не помню, вроде ещё какой то торговый центр новый открывали, может уже открыли, кафешек, кофеен полно, для детей бассейн есть, кружки найти не проблема, город не большой можно в основные места пешком сходить, смотря где жить.
Я б такое не носила, но продаю• 26 ноября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Что тут странного? В новостях часто были сюжеты, что дети выбирали ЗНО на венгерском. Погуглите.
Але ж це не в Ужгороді, а в Закарпатській області. Тут є повністю угорські селища, там усі говорять угорською й мають угорські паспорти. Але вони знають й українську /російську, швидко переходять. Русини між собою розмовляють русинською, але теж легко пеоеходчттшна українську
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Українською, її всі розуміють. Угорською угорці між собою розмовляють, а карпато - русинську ви зрозумієте
Мальчижка• 26 ноября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Українська мова. Російською у нас розмовляють тільки гості міста та угорці
В Ужгороді розмовляють українською мовою. Російська - не характерна. Діалекти більше поширені не в обласному центрі. Угорська мова - переважно Берегівський та Виноградівський райони, а також окремі села в Ужгородському районі.
Мальчижка• 26 ноября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Розмовляйте українською)
Ответ дляГореотума
Спасибо за отзыв!
Юлія_Ch• 26 ноября 2023
Українською) Була там буквально декілька днів тому)