Чарівна патика• 27 ноября 2023
Вже 12 година ночі. Сьогодні мій день народження. 27 дистопада…
Дівчатка, я понити… важко мені. Рівно рік тому в свій день народження і створювала приблизно таку саму тему «понити»… і за рік я взагалі нічого не змінила. Я не поправила здоровʼя, я не схудла, я не навчилась нічому новому, не змінила роботу от взагалі нічого. А найобразливіше я так і не знайшла навіть 1 друга, з ким сьогодні відсвяткувати свій день. З чаєм і тортом… я себе відчуваю повним лайном… Рідні всі далеко дуже бо виїхали… я залишилась сама.. сьогодні мені 27. А мені хочеться вити просто вити… от що робити з собою?
Джага-джага• 27 ноября 2023
С днём рождения. Радуйся, что у вас никого нет на передовой. А то тут как на пороховой бочке
Чарівна патика
• 27 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Вітаю вас! У мого сина теж сьогодні день народження) Все, що ви описали ніби й важливо, але не критично. Я зрозуміла в цьому році, що які б я не ставила собі плани і завдання, найголовніше не втратити нікого з рідних за рік. Все інше такі дурниці в порівнянні з цим😔
Дякую вам) а я вітаю вашого синочка ♥️
Ви праві…
Чарівна патика
• 27 ноября 2023
Ответ дляДжага-джага
Дякую Вам дуже…
Нехай всі повернуться живі ♥️
ЭтаваНиМожетБыть• 27 ноября 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Тут я. То не я
Лєнка, ваш нік в тему!
Де збираємося?
Гага Газу• 27 ноября 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Лєнка, ваш нік в тему!
Де збираємося?
Не хоче Лєнка з нами збиратися 😭
Ми не достойні подруженьки
Бува і таке• 27 ноября 2023
Ответ дляparele
Поверьте, ещё не время заводить 7 кошек, Вам всего 27)
С днем рождения! 🎂
легко вам говорить, у вас несколько детей.
мне было тоже до 30ти хотелось бы успеть
Чарівна патика
• 27 ноября 2023
Ответ дляБува і таке
В мене? В мене немає… одна і більше не буде напевно…
А ви… ви все встигнете
Все буде добре.
А ви… ви все встигнете
Все буде добре.
Ответ дляЧарівна патика
Просто мені дуже важко бо вже в 27 маю за плечима невдалий шлюб і дитину а то відповідальність… мені хочеться плакати і вити і я така розгублена (
Дякую вам…
Ну Вы даете) У Вас ребенок есть, надеюсь, здоровый, это же счастье. Ну а браки неудачные у многих бывают, лучше уж одной с ребенком, чем жить без любви и уважения. Ваше счастье - только в Ваших руках.
Гага Газу• 27 ноября 2023
Все, автор, я поняла. Вам обидно, что вы друга не нашли, чтоб отпраздновать с ним ДР, а не подругу! Не сразу второпала проблему 😂
Чижик Пижик• 27 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Молодий?
Ну на 10 лет старше Автора, но выглядит хорошо. Адвокат. Автор, думала я шучу. Ну сама профтыкала свое 27-летие и счастье, а я предлагала настойчиво!
Чарівна патика
• 27 ноября 2023
Ответ дляparele
Дякую Вам❤️
Сьогодні по телефону рідні ще в душу нагадили, типу треба було його триматись бо зараз важко знайти когось… а те що він і руку піднімав і зраджував то очі на це закриті були…
Фляшка на трьох• 27 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Не хоче Лєнка з нами збиратися 😭
Ми не достойні подруженьки
Хоче. Автор же адрес не дає
Чарівна патика
• 27 ноября 2023
Ответ дляГага Газу
Мені б і подругу чесно… я навіть подружок немаю (
Гага Газу• 27 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У меня через 3 месяца ДР, мне будет 29. Придержите, пока, вашего адвоката, я через 3 мес тоже тему создам
Каркуша Клара• 27 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Вот блін...молодий для мене) мені 45, через місяць 46
Прилягала для себе
Ответ дляЧарівна патика
Дякую Вам❤️
Меньше слушайте. Включите хорошую музыку, откройте шампанское, а с утра начинайте новую жизнь. Она у Вас одна, желаю прожить ее хорошо)
Чарівна патика
• 27 ноября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Вітаю вас!
В мого чоловіка теж сьогодні день народження.
Дякую вам) вітання вашому чоловіку)
Всміхайлик• 27 ноября 2023
🎁з днем народженням!! Бажаю вам щастя і мирного неба, а все інше буде.
У мене ДН завтра , хочеться тільки одного подарунка - миру
ОноВамнадо• 27 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Дякую Вам❤️
С днем рождения вас! 🎉🎁🎊 в трудные минуты и тяжелые времена всегда повторяйте фразу: тот выбор, который я сделала, был лучший из возможных. У всех бывают нелегкие этапы и потери, но за ними всегда происходят взлеты! Будьте счастливы!!!
Для драки• 27 ноября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
А шо там за друх
Вдрух и мне надо?
Большой секретик• 27 ноября 2023
Ответ дляЧарівна патика
Дякую вам) вітання вашому чоловіку)
Дякую
Чарівна патика
• 27 ноября 2023
Ответ дляparele
Дякую Вам) і нехай ваше ще молоде!! Життя складеться якнайкраще ❤️
Гага Газу• 27 ноября 2023
Ответ дляДля драки
А шо там за друх
Вдрух и мне надо?
У вас когда ДР?
Чарівна патика
• 27 ноября 2023
Ответ дляВсміхайлик
Дякую дуже дуже ❤️🥺
І я всім бажаю мирного неба❤️все буде добре