Дама-мадама• 27 ноября 2023

Пожалели ли Вы, что расстались с мужем после его измены

Доброе утречко всем!
Пожалели ли Вы, что расстались с мужем после его измены? Если да, то почему? Сколько длится депрессняк после такого расставания?
Результат:
вже голосів: 70
59 (84.29%) Нет, не пожалела
11 (15.71%) Да, пожалела
Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Тобто ви готові просто прийняти таку залежність чоловіка?
Не готова, пробачити - не пробачу, забути -не забуду. Ми просто не знаємо як нам бути окремо один від одного, це як + та -. Це також залежність. Для нього це було ніби викурити цигарку( хоча розумів що робить), а зараз прийшло розуміння вчинків. А мені тепер що з цього його розуміння вчинків? Знаєте як кажуть ’Життя прожити не поле перейти’? Ось тут і виходить йдемо ми цим полем разом давно і підтримували один одного на цьому полі в різному випадку. А зараз у мене прямо нерозуміння поєднання його двух особистостей ( може не так і кажу). Дурдом по мені плаче...

Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Так само ні він ні я не готові розійтись, а як жити далі я не знаю. Зараз ніби на гойдалці якійсь. Біль, образа, нерозуміння що відбувається. Ще це скажене лікування хвороб тепер... Хочу туди де жодної живої душі немає, і тиша така щоб ні вітру навіть
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Звичайно жити.
Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Звичайно жити.
Сказати легко, а от мені зробили важко. Як чоловік і батько він був завжди чудовий, але те як він зраджував, розмінював, як легко це робив...
Чому Ваша думка така?
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Чому Ваша думка така?
Бо ви не хочете. Вам ліньки. Це потрібно щось взяти і зробити. Бо це все рівно боляче. Все таки не рік разом.
Хоча, якщо вам подобається теперішня ситуація, то що тут говорити. Живіть. Ваше життя
Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вірно, так і кажу що не хочу. Зовсім не лінь, навпаки навіть готові документи на розлучення є ( все підготувала) , але вони просто лежать. Ситуація зовсім непободається і жити я так не хочу. Але що з цим всім робити зараз незнаю. От і живу зараз як те зомбі у пошуках вирішення. Читаю тут, аналізую, думаю... Поки нічого не вирішила. Вірно кажете, не рік же прожили
Капитошечка• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Тобто ви готові в ліжко лягати зі зрадником, ніж сама?
А вас только вопрос постели беспокоит? Меня больше отношения между людьми.
С мужем можно и в разных комнатах, но при этом оставаться семьей и духовно близкими людьми. С годами муж это уже не столько сексуальный партнер, сколько близкий и родной человек, на которого можно положиться.
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Навіщо вам це?
От навіщо? Бо прожили 20 років? Ви ж самі себе обрікаєте на страшне життя щ ним, яке не має майбутнього
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну йому то зрозуміло, а вам?
Я зараз про вас розмовляю, менше всього мене цікавить те, що хоче він

Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Як що?
Або жити з ним далі, або ні.
Ви вже обрали перше
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Я не погоджуюсь
Навіщо мені жити в недовірі, к що я можу жити сама або в довірі?
Навіщо мені чоловік, з яким я живу як з сусідом?
Капитошечка• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Я не погоджуюсь
У вас с соседом столь же близкие отношения, как с мужем?
Иди мужу доверяете , как соседу? Странное сравнение мужа и соседа.
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Чому дивне?
Якщо людина мене зрадила, то вона перестає для мене бути особливою людиною. Вона стає для мене чужою людиною.
Якщо ви нормально ставитесь до зрад чоловіка і сприймаєте це як норму, то я ні.
автор Дама-мадама • 27 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Півроку пройшло, а я досі святкую Шкодую тільки, що раніше не дізналася та не пішла.
Знайшли когось?
Капитошечка• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Чому дивне?
Я про себя ничего не писала. Мой ответ совершенно нейтрален.
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляКапитошечка
Ні, він не нейтральний.
Він про те, що краще закрити очі і жити далі, бо то ж чоловік.
Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Як що?
Або жити з ним далі, або ні.
Ви вже обрали перше
Поки обрала перше, але можливо це тільки зараз. Думаю, рішення можу змінити в будь який момент. Немає в мене поки впевненості в тому що вибір зробила вірний зараз. Тому нічого нікому зараз не обіцяю. Живу для себе, на першому місці тепер лише моє я. Виправте менк де можливо я знову забуваю про себе.
Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Навіщо вам це?
Ви думаєте я буду контролювать чи типу стежити? Ні. Ви правильно вище написали про чужу людину. Просто в один прекрасний момент можу встати зранку і сказати ’а пішли пройдешь поліграф’. Він про це знає. Погодився. Зараз теж я так розумію у людини відбувається зміна приорітетів. Як виявилося крім нас у нього нічого немає. Ось тут треба вибрати цінності на залишок свого життя. Скоріше за все моя цінність - це я ( раніше було лише сім´я).
Нічого вдягти• 27 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
Знайшли когось?
Навіщо? Це обов´язково?

Ряженка• 27 ноября 2023
Я зараз, через 22 роки, дивлюся на це чмо, що колись було моїм чоловіком, а наразі сидить на виплатах в Німеччині і випрошує в наших дітей, яким не платив жодних аліментів, свідоцтва про народження щоб отримати якусь там допомогу ... і можу шкодувати лише про одне - що витратила на ОЦЕ кілька років свого життя.

Великий Єб*ка, краще б гроші навчися заробляти чим по бабах бігати
автор Дама-мадама • 27 ноября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Навіщо? Це обов´язково?
Не знаю...Але ж жінка зазвичай щаслива, якщо поряд люблячий чоловік
автор Дама-мадама • 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Скільки пройшло часу після зради?
Нічого вдягти• 28 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
Я сподіваюся, що ви шуткуєте.
Чорт і Шо• 28 ноября 2023
Ответ дляДама-мадама
Скільки пройшло часу після зради?
Все виявилось 4місяці тому. Все тривало досить багато років.
Проработник• 30 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Тобто ви готові жити далі з чоловіком, який вас зрадив?
Бо що? Бо будете жаліти, що кинули козла з яким жили?
Бляха. Коли вже жінки почнуть себе поважати :((((((
Лично я была готова и дальше жить с мужем, который завел связь на стороне. Потому что боялась, что не найду никого другого для совместной жизни. А еще потому, что не хотела, чтобы ребенок рос в неполной семье. Закончилось все тем, что бывший муж от меня ушел
Тихомандражная• 30 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Вы сейчас серьезно?
Тоесть вы готовы были ребенку создать искусственную среду?
Ну вот вы не уверенная в себе, муж и перестал вас ценить и уважать. Ушел, правильно сделал. Я б не смогла жить с человеком, об которого я вытираю ноги
Проработник• 30 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Вы сейчас серьезно?
Я не собиралась создавать ребенку искусственную среду. А причина, по которой бывший муж перестал ценить и уважать меня - то, что я ничего не делала по дому, выносила ему мозг и лазила в его телефон
Тихомандражная• 30 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Ну так все это через то, что у вас низкая самооценка.
Проработник• 30 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Когда ребенку было 2 мес., на мой телефон пришло сообщение от какой-то женщины, адресованное моему мужу (теперь уже бывшему). Значит, он переписывался с ней с моего телефона. Это тоже было вызвано тем, что у меня заниженная самооценка?