Дама-мадама• 27 ноября 2023

Пожалели ли Вы, что расстались с мужем после его измены

Доброе утречко всем!
Пожалели ли Вы, что расстались с мужем после его измены? Если да, то почему? Сколько длится депрессняк после такого расставания?
Результат:
вже голосів: 70
59 (84.29%) Нет, не пожалела
11 (15.71%) Да, пожалела
Meercury• 27 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Саме так, і чомусь коли жінка терпить зради, це називається ’розумна жінка, яка зберегла шлюб ’, а коли чоловік терпить зради то він ’рогоносець’.
Тому що чоловікі більше себе поважають. І не кожен чоловік захоче вкладатися далі в жінку яка його зрадила.

Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Ні, я просто, напевно, старша за вас, і з більшим життєвим досвідом.
Чоловіки не телята, але є різниця: для когось зрада - це відсутність поваги до жінки і віра, що йому все дозволено, якщо хочеться. Для інших - помилка, а всі люди роблять помилки, і не тільки у стосунках, можуть ’з´їхати з рейок’ і у бізнесі, у питаннях здоров´я, і у сім´ї. Оці другі, коли їх сильно вдарить тією помилкою, будуть триматися подалі від такого.
Звичайно, що якщо чоловік - г, то не будете і розбиратися, чи вартий того другого шансу.
А якщо ви з новим будете знову дуже впевнена, що не зрадить, то розумною не назвати))
Прочитала Ваш коментар і розумію що моя думка схожа на Вашу. Але я зараз на стадії депресії... Зрад було багато тривало це все не один рік зі звичайними повіями. Він зараз як ви кажете ’оці другі’, але мені так лячно і самотньо... Нічого не помогає. Незнаю чи варто щось взагалі
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
А наступний вам надасть гарантії, що не зрадить?))
Якщо це не довгий з´язок, чоловік взагалі підходить в усьому, щиро розкаюється, то можна дати другий шанс. Це не більший ризик, ніж шукати нового, в котрому теж впевнена не будеш
Щиро розкаюється
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Ви не самодостатня, ви нещаслива в особистому житті, якщо не можете навіть уявити чоловіка, якого можна не лише ’терпіти’ 🤷🏼‍♀️
Зате ті, хто живуть з зрадником щасливі
Кидстаффовка• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ой, роками з повіями - таке навряд чи можна при усьому бажанні списати на помилку 😥 співчуваю
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Кхм. А скільки жінок у нього було раніше? Лягати після сотні у ліжко не гидко, а після однієї - так?
Секс з іншою якраз не страшний, страшна зрада (предательство, а не измена, не знаю, як це правильно написати українською)
Що тільки не вигадають, аби не виглядати так жалко .
Секс з іншими то також зрада.
Кидстаффовка• 27 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Секс з іншими то також зрада.
Ви у чоловіка першою були?)
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Ви у чоловіка першою були?)
Яка різниця хто був до чи після? Важливо хто є коли ви разом.
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Вік не = досвід, знання і мудрість, тому к потрібно оцього всього. Мені теж далеко не 40.

Кидстаффовка• 27 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Зате ті, хто живуть з зрадником щасливі
Ні, щасливіШІ ті, хто зустрів того, заради якого можна розбиратися. Щасливі лише ті, хто і зустрів, і кому не зраджували. Але вам дуже хочеться когось принизити зранку)
Нічого вдягти• 27 ноября 2023
Півроку пройшло, а я досі святкую Шкодую тільки, що раніше не дізналася та не пішла.
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляДомашка
Ху из самодостатня?
И как у нее дела с любовью с ее стороны?
Тобто якщо любить, то не піде? :))
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
До відносин в нього може бути хоть мільйон
Кидстаффовка• 27 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Отже, ви просто взагалі не зрозуміли моїх слів
Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Так на помилку ніхто вже й несписує... Працюємо з психологом, але чомусь легше не стає. Як психолог каже, що в нашої пари якийсь сильний психологічний та емоційний звязок, таке буває рідко. Навіть її це дивує ( хоча я сама це розумію), а вона жінка з великим досвідом роботи з парами. Але що робити з тим що зроблено? в мене скоро дах поїде вже.
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Боже, та живіть. Хто вам не дає. От серьозно, хтось піде розлучатися бо маня анонімна написала, що це неповага до себе?) Ні.
Ви так вперто просто доказуєте, що це нормально. Навіщо? Кого ви хочете в цьому запевнити? Більше схоже що себе
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
І цій ’чудовій людині’ ви не боїтеся довіряти? Отже, перший чоловік був взагалі не таким і до зради 🤷🏼‍♀️
Вгадала?
Перший чоловік був прекрасним чоловіком і батьком. Але його зрада не перекриє всього цього.
Ще раз, для вас закрити оці і робити вигляд, що все ок, це нормально. Для мене ні.
Що ви мені намагаєтесь довести?
Девальвация• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ось саме про це я і казала вище, коли жінка пробачає, чоловік розуміє що може вчиняти так і далі, це лише питання часу. А втрачається власний час та власна можливість бути щасливою.
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
То поясніть нормально. Яке значення має те, стільки партнерів у вас, у нього було до шлюбу/ до відносин з вами? Ніякого.

Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляКидстаффовка
Тобто він зраджує, а я розбираюся заради нього ?
😂😂😂😂
Бляха
Девальвация• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
😂😂😂😂
Бляха
Ага, бо в них сильний емоційний зв´язок. Мені психології не потрібний щоб зрозуміти що зрада, то є зрада.
Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Я не пробачила і не пробачу ніколи. Але ж ще щось чому ми досі разом. Незнаю що і чому. Важко і боляче. Плюс купа лікування. Питань багато відповідей немає. Я тут влітку навіть тему створювала. Зараз більше уваги та фінансів виділяю саме для себе
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я звісно вибачаюся, а що ви хочете пропрацювати? Звісно, вам психолог не скаже, не має права, Таня, кидай його нафіг. Ви прийшли налагодити стосунки, вона буде виконувати завдання.
Ви самі для себе маєте зрозуміти чи вам то ок, чи ні. Чому ви за нього чіпляється, знаючи що він спить з ким попало? До речі, це ще й букетами черевато для вас
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляДевальвация
Саме так
Але ж бачте як, виявляється, що якщо то помилка, то потрібно пробачити і жити далі :)
Ну теля, а не чоловік, от просто не розумів, що робить.
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Що ви мені намагаєтесь довести?
Вона всим намагається довести, що це і є мудрість та щастя.
Кидстаффовка• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я про те, що у випадку, коли то була не помилка, 99,9% вірогідність, що це продовжиться. Бо ’не дізналася, значить, все добре’ - то страшний паттерн. Подумайте, чи готові ви терпіти, що й далі продовжить? Тут вже навіть не про минуле питання (хоча повії - це й про наплювання на можливість гидоту підхопити і вам принести)
Тихомандражная• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ви думаєте вам психолог скаже - ідіть від цього дебіла нафвг!
Ні, не скаже
:)
Чорт і Шо• 27 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Тут психолог працює не на збереження одного цілого, а намагаємось розібратись чому досі разом. Про ’кидай його нафіг’ вона говорить відкрито завжди, але виявилось не мій варіант. Букет доречі отримала - через це все і відкрилось
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ні, не скаже
:)
Бо то її гроші. Та й завдання у неї інше. Їй сказали допомогти врятувати шлюб - вона й буде висосувати з пальця той зв´язок особливтй
ЯяяКакаджамбо• 27 ноября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я б написала, але ж ви образиться і забаните