Незнакомлюся• 27 ноября 2023

Вы будете праздновать новый год?

я перестала праздновать и новый год (нг) и день рождения (др). вообще бесполезные праздники мне кажется.
Результат:
вже голосів: 310
199 (64.19%) праздную НГ и ДР
47 (15.16%) не праздную НГ и ДР
32 (10.32%) праздную только НГ
21 (6.77%) свой вариант
11 (3.55%) праздную только ДР
Крапипопка• 27 ноября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Везет же вам)
Це не везіння , якщо чогось будет обіти і вірити , то організм прогрмується на виконання
Lux Aeterna• 27 ноября 2023
только это и праздную - НГ и свой ДР

а вот всякие яйца святить не хожу, кутю не варю и пр.
Lux Aeterna• 27 ноября 2023
кстати, официально работающие по найму, инфа для вас- 1 января 2024 - понедельник, официально рабочий
Прилипало• 27 ноября 2023
Мене теж напрягає оце масове помєшатєльство з Новим роком, коли від вересня вже починають все обмотувати гірляндами й заставляти гномами.
Таке враження, що в звичайний день не можуть люди собі дозволити гарно вдягнутись й зїсти те олівє й вспокоїтись, треба робити з цього АЖ ТАКУ подію раз в рік...
Для нас Новий рік це просто вечір, коли можна випити шампанського й відпочити, а не привід збирати пів хати гостей й наїдатись до втрати пульсу під привітання боневтіка.

Там вже написали, що це свято для бідних - погоджуюсь.