ТаЕщеОптимистка• 28 ноября 2023
Термозащита для вьющихся волос (сушка дифузором)
Посоветуйте, пожалуйста, защиту для волос.
сою не люблю• 28 ноября 2023
У мене волосся фарбоване, пористе, в´ється. Користуюся Ля Біостетик, подобається
Подмигашка• 28 ноября 2023
Ви не на КГМ? Термозахист це по факту любий незмивний засіб. Лівін, крем.
Дуняша• 28 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
Ні, не на КГМ, у мене воно само в´ється. Волосся дуже довго сохне, а зараз ще й холодно, то довелось перейти на дифузор) Шукаю захист від високих температур (фен).
Подмигашка• 28 ноября 2023
Ответ дляДуняша
У всіх воно саме в´ється) КГМ це метод та засоби догляду правильного.
Ще раз - любий незмивний засіб виконує функцію термозахисту. Лівін, крем, гель тощо. Якщо добре зволожуєте, виключили силікони то волосся від фену не постраждає.
Дуняша• 28 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
Я додатково на волосся нічого не наношу (крім маски/кондиціонеру під час миття), якщо феном не користуюсь. Це тільки для сушки шукаю. Про КГМ знаю, але це не моє, в мене нема стільки вільного часу та бажання на волосся.
Киця-бриця• 28 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
+1000 Кгм це про красиве здорове волосся
Подмигашка• 28 ноября 2023
Ответ дляДуняша
У вас 2 акаунти?))
Скільки часу? Що там такого довгого?
Дуняша• 28 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
У вас 2 акаунти?))
Скільки часу? Що там такого довгого?
Так, один на телефоні, інший на ноуті (робочий). Ну те що я бачила по відео по КГМ точно не вкладається в 10 хвилин, як у мене) Я чекаю 3 хвилини маску/кондиціонер, змиваю, рушник на декілька хвилин, знімаю і все, більше нічого не роблю з волоссям.
Подмигашка• 28 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Оригінально. Адміни знають?))
Не знаю, що ви там бачили. Взагалі не заморочуюсь, маю здорове волосся - перестало ламатися, сіктися, не хожу з ’паклею’, як тут кажуть іноді) При цьому використовую фен.
А раніше без фену було страшне.
Дуняша• 28 ноября 2023
Ответ дляПодмигашка
Оригінально. Адміни знають?))
А раніше без фену було страшне.
А не можна мати декілька акаунтів?
Я теж взагалі не заморочуюсь, просто мию голову і все, завиток формується сам, волосся не зліплене кілограмами гелів, на наступний день не треба робити ніякий рефреш.
КоролеВешна• 28 ноября 2023