Ms. Похвала• 2 часа назад
Обстріл Києва і школа - що думаєте?
Після сьогоднішнього обстрілу Києва та області вдень думаю, що робити з школою.Обстріли вдень це набагато небезпечніше і більш нервово для батьків , дітей і вчителів.Як думаєте діяти?Все одно підуть діти до школи з вересня в Києві?
Кошка Мурка• 1 час назад
Ответ дляЩось не спиться
ета другоє...ну да з 2014 то ж не війна, розкажіть це людям зі сходу
вже б краще мовчали
Это вы бы лучше молчали, если не были так тогда, сейчас и в принципе. То, что было тогда и сейчас небо и земля, а в Киеве страшнее чем в Славянске (про сегодня знаю), не говоря уже про Харьков.
ИМХОля• 1 час назад
Я вам як київська вчителька скажу - всім, хто керує школами, абсолютно начхати на безпеку і комфорт дітей, а про вчителів і персонал я вже мовчу. Ну це ж я вам не Америку відкрила, правда? Бо це не лише про школи насправді, але й школи у тому числі. Забудьте, що ’діти - це святе, діти - це наше майбутнє’. Взято курс на оффлайн уроки будь-якою ціною і за будь-яких умов, і в новому навчальному році нічого не поміняється. І сховища вам надійніші не збудують. І не дадуть відпочити після страшних ночей. Все, що ви вважаєте за потрібне, можете самі організувати для своїх дітей. Може, у вас більше прав і варіантів, ніж ви думаєте)
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Согласна с Вами, увозить есть в планах, но не в самых ближайших.Буду надеяться, что обстрелы днём будут не часто
Ви ж не вчора дізналися , що війна і що дитині треба ходити в школу. Будете чекати до 11 класу?
Щось не спиться• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
самі зрозуміли шо написали?..ну да це ж святе міряться де гірше війна...тут чи там, чи ще десь, абсурд повний
Фрекен бок• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Обстріли вдень бували дуже рідко до цього, а моя дитина йде до школи вперше.
автор, сочувствую( Не представляю, как это, таких маленьких деток оставлять пусть даже в общественном месте. Но в школах учителя привычные, обученные. У вас точно в школе обучение будет? не смешанное? В школе есть укрытие?
Брюлик в стразах• 1 час назад
Ответ дляИМХОля
це точно
директорка школи моєї дитини (Київ) прилюдно верещала на дитину (не мою) - мовляв чого запізнився на КР (на хвилинку - десь пів год пройшло після тривоги... дитина намагалась сказати що бігала в метро, далеко живе від школи, але..)
Кошка Мурка• 57 минут назад
Ответ дляЩось не спиться
Абсурд, но вы же начали это делать зачем-то.
Я написала о том, что есть разница по обстрелам в этих городах, по уровню опасности и вероятности погибнуть.
Щось не спиться• 49 минут назад
Ответ дляКошка Мурка
що почала робити
?
можна спіткнутись об кута дивана вдома й вмерти...ну то ж яка різниця? ви проводили статистику/моніторинг - ну то оприлюдність будь ласка на кв км / період часу чи яка у вас саме - кількість загиблих/знищенних будівель і т.д.
ИМХОля• 49 минут назад
Ответ дляКсерокопия ночи
О, якраз теж про це подумала. В нашій школі укриття прямо в тому ж приміщенні. Але ж за такий короткий проміжок часу, що є між сиреною і балістикою, всі учні ніяк не встигнуть добігти до укриття.
У нас здоровенна школа на 4 поверхи, то ми навіть у нормативні 10 хвилин не вкладаємося дійти до сховища. Вже було таке, що прямо над головами збивали. Батьки думають, що вчителі - то янголи-охоронці, а підвал - це найнадійніший захист. Але це не так, на жаль. Сходіть самі до школи, як починається тривога, подивіться на процес, спустіться у підвал, то все самі побачите.
Кошка Мурка• 45 минут назад
Ответ дляЩось не спиться
що почала робити
?
Начали сравнивать.
Вы сами как часто бываете в прифронтовых и Харькове?
Метелики на душі• 43 минуты назад
боже у нас сбивают ракету прямо над маршруткой ,она быстро едет полная а это все вверху это Одесса
Щось не спиться• 38 минут назад
Ответ дляКошка Мурка
Начали сравнивать.
це якесь опитування чи що то є
ви якось від теми відійшли, то коли війна почалась в Україні?
Белая и пушистая• 38 минут назад
Ответ дляЦідило правди
З іншого боку, в шкільний час діти під наглядом вчителів (а не самі в квартирі) і організовано йдуть в укриття в підвалі того ж приміщення.
Но и школа сама по себе может быть целью, а подвал это просто гроб при прямом попадании
ИМХОля• 36 минут назад
Я вже заготувала питання до адміністрації школи, які мої дії як вчителя, коли тривоги немає, але вже ’почалося’ і це добре чути? Бо я не знаю, як правильно діяти. Скрізь вікна великі, в коридор, мабуть, треба швидко вивести дітей і молитися. Це жахіття якесь((
Ms. Похвала
• 32 минуты назад
Ответ дляКошка Мурка
Ну ещё год не буду, а потом незнаю, может муж сможет списаться и уедем отсюда.
Все таки лучше уже начинать учить писать и читать, так как потом тяжело будет в школе.
Ms. Похвала
• 31 минуту назад
Ответ дляБачу_майбутнє
Я очень тревожная мама, поэтому своего ребенка увезла и она училась в нормальной обстановке.
Все эти подвальные беганья не учеба
Согласна на все 💯 с Вами, но прямо сейчас нет возможности увезти, вернее уже увозили и начались другие проблемы.
Плету интриги• 30 минут назад
Ответ дляMs. Похвала
Мене лякає більше те, що діти старшої і молодшої школи мають бігти разом у вузькі двері і якщо почнеться паніка, то кого першим затопчуть - першачків чи старшокласників?
За 4 роки, скільки діти ходять до сховище ще ні разу нікого не затоптали, бо до сховища не біжать коли кому заманеться, я чіткий графік, хто за ким і в кожного класа своє місце в сховищі. От ви плануєте щоразу в тривогу забирати дитину і де ви будете з нею під час тривого? Після закінчення тривоги будете повертати до школи? А якщо за день кілька тривог?
Ответ дляЦідило правди
А як це працює? Балістична ракета таранить 5-7-10 поверхів. А школа шо ? 1-2 поверхи. Ну 4. Вона ж протаранить до підвала! В чому сенс підвального «укриття» в невисоких будівлях?
Мааарковная• 27 минут назад
Ответ дляMs. Похвала
Ще нікого не затоптали, там все організовано, за це не переймайтеся
Плету интриги• 22 минуты назад
Ответ дляИМХОля
А як би було зручно вчителям, аби дітей на дистанційну відправили, правда ж?
Кондуктор троллейбуса• 13 минут назад
Ответ дляMs. Похвала
Якщо ви все одно плануєте виїжджати, то дитині краще починати навчання в новій країні з нуля, а не посеред року
Кошка Мурка• 13 минут назад
Ответ дляMs. Похвала
Это он и так умеет, а сейчас будет учить английский.
Я_з_Франека• 12 минут назад
Ответ дляMs. Похвала
От я теж про це думаю, що спочатку летять ракети, потім вибухи і тільки потім тривога.Укриття є, але там один вузенький вхід і як такий натовп дітей встигне туда зайти за секунди?
Всегда можно написать заявление на семейное обучение. Не думаю, что школы будут онлайн. Многим родителям некуда девать детей, а работать надо
Я_з_Франека• 11 минут назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
У мані нема канікул, їй тут і зараз треба понагнітати
Маня не нагнетает, она наоборот рассказывает, как все у нас прекрасно. Это не маня
Я_з_Франека• 9 минут назад
Ответ дляMs. Похвала
Дякую за пораду, в школу піде, але під час тривог буду забирати мабуть, бо переживатиму.
Типа под баллистикой идти в школу, забирать ребенка и под баллистикой возвращаться? Кстати, школа во время тревоги не должна отпускать ребенка из укрытия
Плету интриги• 5 минут назад
Ответ дляЯ_з_Франека
У нас відпускають при написанні заяви і а руки батькам. Але в класі ніхто дитину не залишить, вона з усіма піде в сховище, а вже зі сховища можна забрати