Мудробаба• 28 ноября 2023

У кого есть пигментация, посоветуйте спф крем, который вам подошел?

У меня и пигментные пятна, и веснушки. Покупала спф, но защиты не заметила вообще, с первым солнцем становлюсь как леопард((
Посоветуйте свои крема с спф? От каких вы действительно видите эффект?
Кубик Рубика• 28 ноября 2023
Is clinical, Lancaster

Сколько_мне_лет?• 28 ноября 2023
Сладко-соленая• 28 ноября 2023
Виши
Крию матом страшно• 28 ноября 2023
Smart tone ,нормальний ,два рази брала ,нова пігментацію не зʼявилася ,користуюся постійно,але наступний візьму hydropeptide
Крошка Jill• 28 ноября 2023
Сколько_мне_лет?• 28 ноября 2023
А вообще если у Вас пигментация, очень советую присмотреть к этой сыворотке. Да,она не бюджетная,но потрясающая. Помимо спф, конечно
автор Мудробаба • 28 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ее можно использовать в любое время года? Спасибо, присмотрюсь. Я сейчас хочу курс пилингов как раз начать и выбираю новый уход
Сколько_мне_лет?• 28 ноября 2023
Ответ дляМудробаба
Да. Используют ее на ночь. С утра обязательно спф защита.
Кстати,на официальном сайте сейчас на эту косметику крутые скидки. Вы покупаете один продукт+второй продукт(по той же цене или ниже бесплатно)+15% ещё скидка+ещё и крем в подарок)по сути, Вы платите за один продукт с 15 процентной скидкой,а два получаете в подарок(один тот который сами выберете,второй-тот что идёт в подарок)
А у нас макарошки• 28 ноября 2023
Ластовиння, це так гарно Мені завжди так хотілося мати, та наслідував від чоловіка тільки молодший синок, а донкі старші малюють собі хною))) А от помітила, що останні два роки користуюся Ренью з захистом 50 і пігментні плями більше не з´являються. Але цей крем мені не дуже подобається відчуттям на шкірі, то ж почитаю, що дівчата тут порадять.

автор Мудробаба • 28 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Гарно, коли не занадто)) До 30 років я проблем не мала, а зараз це просто суцільні руді плями(((
А у нас макарошки• 28 ноября 2023
Ответ дляМудробаба
Можливо(((
ЯсноВидящая• 28 ноября 2023
Мені жоден не допомагає тому що я його не поновлюю на протязі дня, я потрібно
Вранці наношу і коли ввечері йдеш додому то він вже не діє, а на протязі дня його поновлювати не можу (на брудне обличчя не будеш наносити, всілякі косметичні серветки/міцялярку і т.д. терпіти не можу, хочеться вмитись після них)
І тому з жовтня по весну хожу зовсім без ластовиння (тонік з кислотами, пілінги і обличчя супер), а все літо рябенька навіть з дорогим спф
автор Мудробаба • 28 ноября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А який тонік із кислотами та пілінги робите?
ЯсноВидящая• 28 ноября 2023
Ordinary тонік з гліколевою кислотою (7%) мені супер підійшов, також їх ’кровавий’ пілінг і сироватку маю, але зараз не згадаю назву
Сама вумна тутички• 28 ноября 2023
цим літом користувалась isdin , зайшов чудово для жирної шкіри , плями нові не з´явилися ´ старі не потемнішали )
Зажуженная Жужжа• 28 ноября 2023
Мені косметолог сказала, що захищати лише обличчя неефективно, тому що ультрафіолет потрапляє через всі відкриті ділянкам шкіри, ну а проявляється вже у вигляді пігментаціі на обличчі, бо там багато пігменту. Якось так.
Зажуженная Жужжа• 28 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Ластовиння і пігментація це різні речі. Не дуже гарно, коли на обличчі плями.
А у нас макарошки• 28 ноября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Та, то зрозуміло. Я три роки після вагітностей позбавлялася тих плям((( Різні речі, звичайно.
Зажуженная Жужжа• 28 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Я також три роки після вагітності в цьому процесі, вже чим тільки не користувалась

А у нас макарошки• 28 ноября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так, зимою результат чудовий, та тільки сонечко вийде - все, звичайно не так сильно, але проявлялися. Та коли стала цілий рік користуватися засобами з фільтрами не менше 30 зимою і 50-100 літом, то майже не видно стало.
Галина-aca3• 28 ноября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Is clinical, Lancaster
Підпишусь. В мене Іs clinical з тоном, для сухої шкіри чудовий. Тільки гідрофільною олійкою треба знімати
автор Мудробаба • 28 ноября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А фільтри 100 якої фірми використовуєте? Я знаходила в нас лише 50
А у нас макарошки• 28 ноября 2023
Ответ дляМудробаба
Я брала Uriage, та мені дуже некомфортно було під ним. Він реально як маска.
Кубик Рубика• 28 ноября 2023
Ответ дляГалина-aca3
Я не пользуюсь гидрофильными маслами, прекрасно все растворяет умывание ис клиникал или Обаджи, имею оба
ГейТуда• 28 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
А ви самі замовляєте з оф сайту?
Скільки доставка виходить підкажіть будь ласка
ГейТуда• 28 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
По сироватці підтверджую, класна, користуюся три тижні, вже бачу висвітлення.
Сколько_мне_лет?• 28 ноября 2023
Ответ дляГейТуда
А ви самі замовляєте з оф сайту?
Так, через нову пошту шопінг. Доставка в районі 260 гривень(товар у мене до 150 доларів,щоб податками не обкладався)
Але останній раз через оці проблеми на кордоні,посилка затримується.коли приїде -не знаю
ГейТуда• 28 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дякую! Буду теж сама наступний раз пробувати, бо замовляла через баєра раніше.