Ганцю в кєдах• 28 ноября 2023
Як ви відволікаєтесь від роздратування на чоловіка?
Чоловік насправді чудовий. Але роки разом не проходять просто так. Сьогодні ввечері зробив мені зауваження, що я погано «виїла гречку» з тарілки. В посудомийку таку не можна. Хоча насправді там майже і нічого не було в тарілці, на мій погляд.
verschwommenheit• 28 ноября 2023
норм мужчина должен давиться вареником а не что то там предявлять
Мая твая не панимать• 28 ноября 2023
Ответ для66сезон666серия
Він би в мене ’виїв’ !
Вместе с тарелкой 😅
Мая твая не панимать• 28 ноября 2023
Ответ для66сезон666серия
С кастрюлей
Несваренную клевал бы из пачки 😂
Розумна Губка• 28 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Вместе с тарелкой 😅
Ага. Даже кот так тщательно не выедал никогда.
Вот козлина.
Розумна Губка• 28 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Несваренную клевал бы из пачки 😂
Жопой
Розумна Губка• 28 ноября 2023
Боже, какая милая тема получается. Но, сейчас придут любители поклоняться штанам в доме и всё испортят.
БоХатая• 28 ноября 2023
Сьогодні на кухні стояла і влаштувала маленький скандал, поки він сидів за компом, потім всунула навушники у вуха, нагодувала млинців з лівером, супу наварила, ну поїли ввечері разом вже.
Марафетчица• 28 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Отбивные делаю, была тема на днях 🤣
из яиц?
Розумна Губка• 28 ноября 2023
Ответ дляСонячний день
Через трубочку
А мадам знает толк в извращениях.
Мая твая не панимать• 28 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
из яиц?
Вообще из мяса, но это зависит от того, насколько сильно он накосячил 😅
Natalia505• 28 ноября 2023
Мій години на три прослухає лекцію про користь мовчання, в стосунках. Що каже психологія про аб´юзивні стосунки. Потім розберу його по цеглинкам, дитинство, гречку і наслідки маминого виховання. Потім розповім як працює посудомийка, фільтра і хто їх миє. На останок пригадаю як він себе поводив в день висілля в 1994 році. Думаю цього буде достатньо.
Ганцю в кєдах
• 28 ноября 2023
Ответ дляMarmu
автор, а претензія у чому - щоб ви доїли гречку чи щоб тарілку очистили перед тим, як покласти у посудомийку?
Тут 1 і 2 разом
Ответ дляNatalia505
то це у вас, видно, чоловік покладістий) деякі можуть відкрити хавало у відповідь і буде захоплююча розмова на пів дня, у мене в дитинстві батьки всі дні так проводили
Все буде• 28 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
А як він себе поводив? Дуже цікаво)))
Natalia505• 28 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
А як він себе поводив? Дуже цікаво)))
Просто мовчить, може потилицю чесати. По молодості я пиляю, він каже- ой ти моя щебетушечка. Було весело.)) Він мовчазний по життю. Терпіти не можу балаболів, мені конкуренти непотрібні.