Ганцю в кєдах• 28 ноября 2023

Як ви відволікаєтесь від роздратування на чоловіка?

Чоловік насправді чудовий. Але роки разом не проходять просто так. Сьогодні ввечері зробив мені зауваження, що я погано «виїла гречку» з тарілки. В посудомийку таку не можна. Хоча насправді там майже і нічого не було в тарілці, на мій погляд.
Мая твая не панимать• 28 ноября 2023
Отбивные делаю, была тема на днях 🤣

verschwommenheit• 28 ноября 2023
норм мужчина должен давиться вареником а не что то там предявлять
Розумна Губка• 28 ноября 2023
Если б мне такое заявил, я б уже думала, куда труп прятать.
66сезон666серия• 28 ноября 2023
Він би в мене ’виїв’ !
Мая твая не панимать• 28 ноября 2023
Ответ для66сезон666серия
Він би в мене ’виїв’ !
Вместе с тарелкой 😅
66сезон666серия• 28 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Вместе с тарелкой 😅
С кастрюлей
Мая твая не панимать• 28 ноября 2023
Ответ для66сезон666серия
С кастрюлей
Несваренную клевал бы из пачки 😂
Розумна Губка• 28 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Вместе с тарелкой 😅
Ага. Даже кот так тщательно не выедал никогда.
Вот козлина.
Розумна Губка• 28 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Несваренную клевал бы из пачки 😂
Жопой

Розумна Губка• 28 ноября 2023
Боже, какая милая тема получается. Но, сейчас придут любители поклоняться штанам в доме и всё испортят.
БоХатая• 28 ноября 2023
Сьогодні на кухні стояла і влаштувала маленький скандал, поки він сидів за компом, потім всунула навушники у вуха, нагодувала млинців з лівером, супу наварила, ну поїли ввечері разом вже.
Сонячний день• 28 ноября 2023
Ответ дляРозумна Губка
Жопой
Через трубочку
Марафетчица• 28 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Отбивные делаю, была тема на днях 🤣
из яиц?
Розумна Губка• 28 ноября 2023
Ответ дляСонячний день
Через трубочку
А мадам знает толк в извращениях.
Мая твая не панимать• 28 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
из яиц?
Вообще из мяса, но это зависит от того, насколько сильно он накосячил 😅
Natalia505• 28 ноября 2023
Мій години на три прослухає лекцію про користь мовчання, в стосунках. Що каже психологія про аб´юзивні стосунки. Потім розберу його по цеглинкам, дитинство, гречку і наслідки маминого виховання. Потім розповім як працює посудомийка, фільтра і хто їх миє. На останок пригадаю як він себе поводив в день висілля в 1994 році. Думаю цього буде достатньо.
Marmu• 28 ноября 2023
автор, а претензія у чому - щоб ви доїли гречку чи щоб тарілку очистили перед тим, як покласти у посудомийку?
автор Ганцю в кєдах • 28 ноября 2023
Ответ дляMarmu
Тут 1 і 2 разом
Marmu• 28 ноября 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Тут 1 і 2 разом
для мене просто то дуже різне) я терпіти не можу доїдати, коли вже не хочу - викидаю все без проблем. але також не люблю, коли забиваються раковини тощо, тому 2 вважаю адекватним проханням, якщо він, звісно, не хамив при цьому

Marmu• 28 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
то це у вас, видно, чоловік покладістий) деякі можуть відкрити хавало у відповідь і буде захоплююча розмова на пів дня, у мене в дитинстві батьки всі дні так проводили
Все буде• 28 ноября 2023
Ответ дляNatalia505
А як він себе поводив? Дуже цікаво)))
Natalia505• 28 ноября 2023
Ответ дляВсе буде
А як він себе поводив? Дуже цікаво)))
Просто мовчить, може потилицю чесати. По молодості я пиляю, він каже- ой ти моя щебетушечка. Було весело.)) Він мовчазний по життю. Терпіти не можу балаболів, мені конкуренти непотрібні.