Гірчинка• 28 ноября 2023
Пила колу и вышла небольшая отрыжка при муже. Стыдно.
10 лет вместе. Такого еще не было.
Агент Пинкертона• 29 ноября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Пердим, рыгаем, все ок )
Близькі ж люди! Мій вночі як бабахне! Аж прокинувся. Я лежу ржу: перезаряджай арту! Ржемо разом))
Агент Пинкертона• 29 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Звичайно бачив. Але ці органи непристойних звуків не видають
А повітря з вагіни в деяких позах ніколи у вас не виходило?)))
Маргарита и Мастер• 29 ноября 2023
Ответ дляГірчинка
Це вам повезло, що не видають. В мене при певних позах повітря заходило у вагіну, а потім довго виходило, могло ще й з ранку, тож ваш випадок, то можна пережити. Тепер поза берізки теж табу, на йозі дізналась.
Начальник Анонимов• 29 ноября 2023
Тобто вам не 17?? це капець.
а пукати на вулицю ходите?
Я перепрошую, але як так можна жити?
Може, до психолога... Або почитали б щось по темі
а пукати на вулицю ходите?
Я перепрошую, але як так можна жити?