Тут надолго• 29 ноября 2023
Я погана мама ,що мені робити?
Всім привіт.одразу дякую за відповіді.
В мене любимий синочок 3,5 роки,і всі ці 3,5 роки я дууууже погано сплю,він досі п´є молоко(магазинне дитяче) вночі 2 рази,відучити не можу,такий крик що боюсь сусіди можуть щось не те подумати .в 2 ночі встаю приблизно, даю йому молока і ніяк не можу заснути до 4-5 год,в в 5 він будить мене знову щоб принесла молока,і потім знову я не можу заснути до 6-7 ....а вже потрібно вставати ((
Чоловік по ночах ніколи не встає,бо він працює і йому треба бути виспаним
За ці роки я наскільки вже виснажена морально і фізично від щоденного недосипу ....
Сама я собі діагноз не можу покласти але здається в мене депресія
Через те що я постійно виснажена, я можу задовольнити тільки основні потреби дитини,нагодувати,помити і т.і дуже мало часу вдасться виділити на його розвиток,через що себе дуже корю,що я погана мама,але сил вже немає зовсім
Інколи просто плачу і хочеться заснути не встати
Вдень синочок спить не завжди ,тому доспати разом з ним нема можливості?порадьте що робити мені?
Прошу не писати що не треба було народжувати,дитинка вже є ,я його дуже люблю
І так,я знаю що дуже погана мама,не пишіть це прошу...
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Подивіться поради Комаровського , у нього точно знайдете щось на кшталт : вимотати дитину іграми перед сном і буде Вам щастя ....в кінці кінців напишіть йому свою ситуацію ...
Спасибі
Реанимация• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Давала воду,не хоче пити(
Просить молока .
Не те що просить а кричить поки не дам
Просить молока .
Не те що просить а кричить поки не дам
Это ровно 3 ночи перетерпеть.Не давать.Дальше все вы будете просто спать.
Мольфарочка• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Незнала що можна давати дитині не таке тепло молоко,спасибі,спробую
Я й холодне даю.. і я супер мама. Не гоніть так
Запасная спина• 29 ноября 2023
Дитина вже з новонародженого віку вийшла, навіщо ви підігріваєте до 30-40 градусів молоко, та виснажуєте себе?
Я розумію, що воно у Вас в холодильнику, але ж постійно контролювати підігрів до 30-40 градусів, щоб не краплю менше, це не про погану маму, а про звиклу до звички.
Ви знаходитесь в постійному контролі, от і біжите ніби білка в колесі, ні автор, так діло не піде!
Вам потрібно змінювати свою звичку постійного контролю, та зупинити нарешті колесо по якому ви біжете.
Щоб дати собі раду.
Приділяйте деякий час на себе, дитина нікуди не втече від вас, хоча як варіант є садочок, вік дитини цілком підходить, щоб можна було приділити час для себе, поки дитина разом з іншими дітьми в садочку.
Щоб дати собі раду.
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляМавка
Скільки раз в день він спить.. замучайте його перед сном, тобто втоміть його так щоб йому не хотілось того молока і вночі вставати
Дякую,який би він втомлений не був ,він всеодно просить молоко,я впевнена що він не голодний,бо годую ситно,але все ж таки вимагає молоко...
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Совет здесь очевидный: принять волевое решение отучить от ночного питья молока.
Я б з радістю,декілька ночей б помучились і все
Але живу з мамою яка кричить на мене,каже що я не є мама,і що це знущання з дитини не дати молока
Мольфарочка• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Закрийте їй рота. Пооре і перестане, 3 роки, повний рот зубів, після молока зуби чистите вночі? Привіт карієс. Закінчуйте з нічною жрачкою. Немає молока і крапка, не купляйте.
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляРеанимация
Дякую,обов´язково так зроблю
Нога на ногу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дитині в 3,5 роки вже можна не гріти. Привчажться до кімнатної температури. А ще молоко вночі погано на зуби впливає. Про шлунок мовчу.
Покричить він рівно три ночі - це з власного досвіду, хоча в мене менша дитина була. . Сусідів попередьте. Три ночі потерпіти і головне не реагувати. Немає вас. Я лягала спати в кухні, чоловіка на вихідні просила потерпіти і допомогти. Ми ж одна команда.
Нога на ногу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Давала воду,не хоче пити(
Просить молока .
Не те що просить а кричить поки не дам
Просить молока .
Не те що просить а кричить поки не дам
Хай кричить. Хто в родині старший?
ВыФсеВрете• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую,обов´язково так зроблю
Ви така чемна, вихована, гарна людина, дайте відсіч забаганкам рідні, і буде вам щастя♥️
Нога на ногу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Я так і пообувала робити,але живу з мамою і вона кричати на мене що дитина страждає і я знужаюсь над нею
То запропонуйте мамі вставати вночі.
Фляшунька• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Така сама історія, але моїй дитині 2.3 .
1. Я почала зменшувати порцію по трошки.
2. Молоко підігріваю перед сном, потім воно стоїть - охолоджується, нічого страшного.
В мене вже пропало нічне годування о 5 ранку.
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Щоб дати собі раду.
Ну я не міряю термометром молоко,просто підігріваю щоб було тепле
Дякую
В садок нема можливості влаштувати навіть за взятку
Так як досі ви жили в Польщі
А зараз треба стояти в черзі рік щоб пішов в садок
Дякую
Так як досі ви жили в Польщі
Нога на ногу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Вночі в мене температура в кімнаті близько 18
Це не буде занадто холодне молоко?
Не буде
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
Дякую,так і зроблю
Нога на ногу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
тепле молоко швидко стає огидним,я пробувала ..
От і перестане огидне пити.
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Дуже дуже дякую за теплі слова
Нога на ногу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Підходите до мами і пропонуєте взяти ці обов´язки на себе. Її швидко попустить
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляМольфарочка
Дякую
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
З нею так не вийде ,я мушу дати молоко щоб дитина не плакала і не заважала їй спати
Пліткарка• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Ну його ж потрібно підігріти до 30-40 градусів
В термосі воно псуться швидко
У вас ребёнок можно сказать до сих пор на ГВ. Только оно из бутылки. Он, кстати, как его пьёт из соски? Это очень вредно в таком возрасте если что.
Молоко перестать давать.Ночью сказать-молока нет. Если сильно хочется , пусть воды попьет, которая рядом с кроватью стоит. Пусть поплачет если хочется. Соседи переживут.
Пушап Мі мі• 29 ноября 2023
Вам терміново потрібна допомога психотерапевта. Потрібно пропити антидеприсанти. По друге дитину до невропатолога, в 3,5 роки два рази на ніч ніхто не встає щоб попити молока. Зверніться по допомогу!!!!!
Пліткарка• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
В таком возрасте дети мороженое едят во всю. Но вы не о том думаете. Вам следует прекратить давать молоко, а не думать о его температуре
Нога на ногу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Вийде.
З усіма виходить.
Навіть з моєю свекрухою вийшло.
Все залежить від вас.
Або ви йдете на поступки і все ближче до псіхушки і нервового зриву, або встановлюєте в своїй родині свої правила.
Мамі сказали тверде ні. Що вона зробить? Поб´є вас?
З усіма виходить.
Навіть з моєю свекрухою вийшло.
Все залежить від вас.
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляПліткарка
Повністю згідна з вами
Пробувала не давати,він кричить пів години поки не втомиться,але мама з сестрою наїжжають не мене щоб дала молока ,закрила йому рота і не знущалась з дитини
Окремо жити не має де...
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
Вийде.
З усіма виходить.
Навіть з моєю свекрухою вийшло.
Все залежить від вас.
З усіма виходить.
Навіть з моєю свекрухою вийшло.
Все залежить від вас.
Доведе по зриву..100%
Нога на ногу• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Повністю згідна з вами
Окремо жити не має де...
Окремо жити є де завжди. Навіть в селі.
Забагато відмовок.
Тут надолго
• 29 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
Вийде.
З усіма виходить.
Навіть з моєю свекрухою вийшло.
Все залежить від вас.
З усіма виходить.
Навіть з моєю свекрухою вийшло.
Все залежить від вас.
Доведе до зриву...
Пліткарка• 29 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Значит сказать маме что это ваш ребёнок и вы будете ’издеваться’ над ним как захотите. Ну ещё можно сказать что врач запретила, мол плохо для зубов.