Тут надолго• 29 ноября 2023
Я погана мама ,що мені робити?
Всім привіт.одразу дякую за відповіді.
В мене любимий синочок 3,5 роки,і всі ці 3,5 роки я дууууже погано сплю,він досі п´є молоко(магазинне дитяче) вночі 2 рази,відучити не можу,такий крик що боюсь сусіди можуть щось не те подумати .в 2 ночі встаю приблизно, даю йому молока і ніяк не можу заснути до 4-5 год,в в 5 він будить мене знову щоб принесла молока,і потім знову я не можу заснути до 6-7 ....а вже потрібно вставати ((
Чоловік по ночах ніколи не встає,бо він працює і йому треба бути виспаним
За ці роки я наскільки вже виснажена морально і фізично від щоденного недосипу ....
Сама я собі діагноз не можу покласти але здається в мене депресія
Через те що я постійно виснажена, я можу задовольнити тільки основні потреби дитини,нагодувати,помити і т.і дуже мало часу вдасться виділити на його розвиток,через що себе дуже корю,що я погана мама,але сил вже немає зовсім
Інколи просто плачу і хочеться заснути не встати
Вдень синочок спить не завжди ,тому доспати разом з ним нема можливості?порадьте що робити мені?
Прошу не писати що не треба було народжувати,дитинка вже є ,я його дуже люблю
І так,я знаю що дуже погана мама,не пишіть це прошу...
Шкала Радощів• 30 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Битилочку з водою кидає геть і верещить поки не дам
Яка бутилочка? Дитина дуже доросла для цього. Хоче пити- стакан води, ні- значить ні.
Ответ дляТут надолго
Ну його ж потрібно підігріти до 30-40 градусів
В термосі воно псуться швидко
Ми робили так: спочатку перевели на чай слабенький вночі, щоб не псувалося і можна було дати не встаючи з ліжка. А потім вже перестали давати і його. За пʼять днів вона і забула, що таке нічні напої) Я дуже жалкувала, що раніше не спробувала її відучити.
Області пітьми• 30 ноября 2023
Молоко це ритуал, замiнiть молоко iншим ритуалом..спочатку вода наприклад, тодi обнiмайте вночi,гладьте по спинцi як проснеться
Області пітьми• 30 ноября 2023
Ответ дляТут надолго
Дякую за підтримку
Я сама хочу просто перестати годувати вночі і все.але живу з мамою яка на мене кричить що я жахлива мама і знущаюсь з дитини,не даючи їсти молоко вночі
Оце жесть i причина невроза перш за все..у мене пiсля пологiв були панiчнi атаки..довели мене родичi зi своiми порадами
Прагматик флегма• 30 ноября 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Дуже легко казати, весь інста перерила, консультант коштує від 6 тыс до 30 тыс грн. Не всі можуть його найняти
У меня была за 1000 на 3 дня
inneska-85• 01 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Не планувала знущатися,навпаки хотіла оберегти від того щоб захворів
Дякую за пораду
Буду привчати до холодного
Дякую за пораду
Буду привчати до холодного
автор,как ваши дела?