Шалена невинність• Изменено 29 ноября 2023
Є любителі Ессо?
З настанням холодів вже скільки разів взували їх-холодні ніжки, причому і у мене, і у доньки ( 5 років). В минулому році носили їх - завжди було тепло навіть на тонкий носочок, а це взули разів вже 10 і постійно холодно пальці...
Моделі зимові, купувались новими.
В кого таке було? Це що вони вже могли так втоптатись, чи просто ще звикають ніжки до холодної погоди?
Моделі зимові, купувались новими.
буреЛОМКА• 29 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Автор, я здивована, що дорослі собі купують ессо в наш час такого різноманіття. Ну ок - для дитини від року і до 3, а далі - ну це треш. Я розумію років 20-25 тому, коли краще ессо, ніж базар, чи Україна, а зараз -навіщо?
Цікаво, а що не так з Екко? Така ж марка взуття як інші. Зручне взуття.
Шалена невинність
• 29 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Та будь-які можуть промокнути, або не промокнути, дивлячись що з ними робити.
Наші екко жодного разу не промокли
буреЛОМКА• 29 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Навіщо 5 років? Купіть ugg, навіщо Вам непромокаючі, ви в калюжах бродите, у Вас бездоріжжя, що може робити доросла людина, щоб їй такі параметри вибирати - кур´єр, зимова рибалка?
Ходити по вулицям. Ви я к з Марсу.
Ворую вкусняшки• 29 ноября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Например, Merrell
Ну там модели вообще полный спорт
Мира всем• 29 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
100%
Є ще люди, які можуть носити хоч колоди …
Я не можу, я дуже вибаглива до взуття, мені натирають навіть чоботи на хутрі )))
А оті говнодави без пʼяти, я десь загублю по дорозі )))
Також дивлюсь на ті говнодави без п’ят і прозріваю, я б без них залишилась на першому ж повороті))) ну не вірю, що вони можуть бути зручні, в принципі як і валянки угг, ну це діло кожного в чому і куди ходити.
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ дляЩира українка
В плюсовую погоду мне в них жарко,купила,а теперь непонятно,когда их носить…Ну разве что на около нуля в снежную кашу,пока она еще не замерзла.А потом в них скользко…Короче,не оценила я их,хорошо хоть покупала весной по хорошей скидке
От якраз на какашку снігову вони супер - -2 - +2.
Мядуза аля моргонер• 29 ноября 2023
Ответ дляМира всем
Або нога широченна у людей
З мене воно злітає !
Мира всем• 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Ну, мої пише- осінь-зима, хоча в минулу зиму мені було реально в них тепло десь до -7 точно.
В дитини точно зимові і в минулу зиму ніжки завжди були теплі.
втоптались мабуть((
Мені минулого року в скечерс було також тепліше ніж в цьому році, мабуть теж трохи втопталися нутрощі).
Мядуза аля моргонер• 29 ноября 2023
Ответ дляВідповів всім
Покажіть фото
Моя любов )))
Перевіряла дуже багато подібних моделей, сіли тільки ці.
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Можливо і зручне, але ніке, тут форум пенсіонерок, чи що?
хутряна володарка• 29 ноября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
а они никогда не были очень теплыми
я не мерзлячка и средняя дочка - мы носим экко, а старшая мерзнет, ей беру другие, sorel например. imac тоже теплые
О, купила цього року собі вперше imac. По теплоті поки не скажу, ще страшних холодів не було, поки тепленькі. Але ж які вони зручні, як в тапочках! Зручнішого зимового в мене ще не було. Єдине, що таки послизнулась вчора двічі, мрію про гарне взуття із антиковзаючою підошвою
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Наші екко жодного разу не промокли
А наші промокали, бо діти таке витворяли, що сніг скрізь був.
Шалена невинність
• 29 ноября 2023
Ответ дляМира всем
втоптались мабуть((
Там то особливо не має чому втоптуватись і на зміну маю ще 2 пари, але може й так(
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ходити по вулицям. Ви я к з Марсу.
5 років в одних ботах
буреЛОМКА• 29 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Це форум різних людей у яких є свої вподобання. Дуже прикро, що ви молода людина мабуть, а не розумієте, що кожен має свої смаки. І вважаєте що ваш смак це якійсь еталон.
Мядуза аля моргонер• 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
У моєї дочки другі, але вона підліток, малій дитині вони будуть холодні !
Шалена невинність
• 29 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Минулого року були теплі
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Китайське овно…
Ботів не було, а в дочки кросівок було багато, то вони суперські, коли виросла з одних, попросила такі ж нові. Ергономічні, легкі, щносостійкі, скільки прання перенесли в пралці.
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Мені 43, ессо відносила 25-15 років тому, більше не хочу, хочу пробувати нове, цікаве, різноманітне.
Привіт з ботойбіччя• 29 ноября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Не хламурно
Ну экко не такие и красивые... Точнее очень на любителя дизайн. Но сыну беру, ему норм.
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ви про що?
Що 5 років носити одні боти сумно.
буреЛОМКА• 29 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Ну не хочете не носіть. Ваша справа. Інші до чого
Привіт з ботойбіччя• 29 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
Вчора дивилась на них) Але пішла у відгуки і пишуть що вони тріскають через 2-3 роки, та ще й на підробку модна натрапити...
А ребёнок ходит в одной обуви столько лет? Да и взрослому надоест. Пусть трескаютсЯ)
буреЛОМКА• 29 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Що 5 років носити одні боти сумно.
Напевно. Одні боти це взагалі сумно. Бо взуття на мій погляд має бути багато.
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Пацанам ок малим, поки не почнуть моднічать, ну а жінкам, якщо їм не 70+ нащо себе в рамки заганяти?
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Так, під різний одяг, привід, місце, погоду.
Чучало яблуні• 29 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Піду в замшевих тапках, я в калюжі не скакаю, вже переросла той вік.
Ну да, в такую погоду как раз в замше без луж
БезВзяток• 29 ноября 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
От я і пишу, що дизайн шкутильгає.