Дівчата, порекомендуйте магазини,або фірму,де можна купити демісезонні штани,або напівкомбінезон для хлопчика(ріст 104-110см)
Купила зимні,але зараз в них жарко,а звичайні промокають швидко
я Кукарача• 29 ноября 2023
Чтобы не промокали и демисезон вам нужен материал софтшелл softshell, лучше с флисовым слоем внутри.
Знаю точно две фирмы: H&M, Reima
Поискать можно на площадках типа олх, шафы
Знаю точно две фирмы: H&M, Reima
Радостина• 29 ноября 2023
Я доньці купляла в хлопчачій серії в вайкікі, вони на флісі, але не непромокаючі
А ще в колишньому спортмайстрі були хороші outventure