Залізна пані• 29 ноября 2023

Як іноді тяжко відмовлятися від приємного

Але тимчасового і завідомо деструктивного.
Іноді так думаєш " та кому потрібна зараз ота принциповість коли ось тут і зараз можна бути щасливою??? Завтра. Та блін, під час війни в країні, тебе наступну секунду може не бути"
А потім " ні, то тільки зараз тобі буде добре. А після, з твоєю здатністю до самокопання та почуттям справедливості, буде гидкий присмак, біль і сльози."
Хоча іноді так хочеться в його обійми , в годинні розмови, бо на одній хвилі. В такі милі жарти, бо маєш однакове почуття гумору.
А ще ти вже забув. Бо поставила крапку. Все. А він через певний час повертається " не можу без тебе ". Можеш. Інакше б ми були разом.
Ласую колобками• 29 ноября 2023
боже, что за поток сознания
если вы так же общаетесь с мужиком и доносите до него свои мысли, тот только такой же неадеквашка это выдержит

интайм_не_предлагать• 29 ноября 2023
ой да на СЗ полно мужиков, нафига вам этот арбузер
Ласую колобками• 29 ноября 2023
3 раза перечитала, чтобы понять, чего хочет автор
Ласую колобками• 29 ноября 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
автор сама арбузер
Тоска в носках• 29 ноября 2023
Наслаждаться любовной зависимостью.
ТочноБудет• 29 ноября 2023
Если вы не видите долгосрочных перспектив с человеком, то такие отношения это просто вопрос выбора, когда страдать- сейчас или потом. Потом обычно тяжелее.
Без образів• 29 ноября 2023
Ответ дляЛасую колобками
Я двічі, там походу мужик або одружений, або типу потрах...є автора періодично, а вона думає, що це такі романтичні відносини)
Голубая фишка• 29 ноября 2023
То тільки вам потрібні ті обійми і ті розмови, йому є с ким розмовляти і не тільки) а про вас він згадує коли інші динамять, і не виправдовуйте відсутність гідності війною
5cmhybyna• 29 ноября 2023
спробуйте помастурбувати, попустить

Грушки-яблочки• 29 ноября 2023
Невротичка(((
ЛісАпетная• 29 ноября 2023
автор, я давно, еще до войны поняла, что удобного времени для чего-то никогда не будет, поэтому - ношу красивые платья на неидеальной фигуре, хожу на массаж и в театр во время войны, устраиваю роматические встречи с мужем, тушу с подругами. жизнь моя идет сейчас и времени мало. живите.
Щебетуха• 29 ноября 2023
Все понятно, женатый любовник
ПесиКот• 29 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Вот именно. Страдать не надо. Живите себе счастливо. Женат, или просто придурок, сделали выводы и пошли дальше. Я тоже с одним встречалась, пока не поняла, что он лжет. Зачем он это делал, я даже не выясняла. Нашла другого и все
ЛісАпетная• 29 ноября 2023
Ответ дляПесиКот
отличный подход!