Ненька наша• 29 ноября 2023
Що даруєте хлопчикам 9 років?
Попереду Миколая, День народження і Новий рік, а ідей взагалі нуль... Майже все з його бажань є. З дорогого, по типу: самокат, скейт, велосипед,планшет, телефон, плейстейшен - це все є. Займається футболом, можливо, мами футболістів щось порадять в цьому напрямку подивитися.
Айболитная• 29 ноября 2023
Моєму 9 і теж займається футболом. Написав листа Миколаю, просить нову форму, бутси, гантелі, якусь книжку.
Айболитная• 29 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
вам не соромно читати кореспонденцію адресовану не вам?
Та я підглянула тільки 🙊 , інакше Миколай не принесе 😂
Галя-краля• 29 ноября 2023
Ответ дляАйболитная
Мій написав листа - просить, щоб війна скінчилася і телефон. 9 років.
Ламборджини• 29 ноября 2023
Балансборд
Геймерська мишка
Навушники
Книжка (про космос, наприклад)
Геймерська мишка
Навушники
Книжка (про космос, наприклад)
Galina_vinsport• 29 ноября 2023
Мій написав листа Санта - Клаусу.
Нерф снайперка
Машина на пульту керування
Робот Лего Нінзяго
Навушники
Телефон.
Тепер думаю, що з цього всього я буду купувати 🤣
Нерф снайперка
Машина на пульту керування
Робот Лего Нінзяго
Навушники
Телефон.
Ненька наша
• 29 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
ПС 5 или нинтендо свитч. Можно еще стимдек
ПС 5 є.
Kseniya_AY• 29 ноября 2023
я не знала, що хлопчики в 9р книжки можуть замовляти... для мене як чудо якесь звучит
КротоТо• 29 ноября 2023
Ответ дляАйболитная
Як мій ) так само , але це на новий рік , на Миколая ін прохання )
А де ви будете замовляти форму , якщо не секрет, а то щось не можу зорієнтуватися .
Ненька наша
• 29 ноября 2023
Ответ дляKseniya_AY
Мій просив книги про футболістів, купили, але майже не читає. А так взагалі читати не любить, на жаль...(((
Ненька наша
• 29 ноября 2023
Ответ дляАйболитная
Форму командну замовили, десь з Європи їде, а таку, щоб вдома самому займатися, то є у нього.
ТигрЛьвович• 29 ноября 2023
Така ж проблема: Миколая, НР і ДР) 9 років буде). На Миколая купила новорічний набір Ліпака,3D пазл Cartonic і книгу Різдвозавр. Хочеться, щоб трохи від компʼютерних ігор відволікся. Із ідей ще: ігрова поверхня і мишка з підсвіткою, навушники GBL, конструктор Gravitrax, ракетки для тхеквондо (син займається), Lego на крайняк (серія Creator, минулого НР дарували з неї корабель піратський і замок). Також на минулий ДР дарували пістолети для лазерних боїв, малому сподобалися)
КликОЛЬКА• 29 ноября 2023
мой на Николая хочет адвент календарь со сладостями. на новый год еще не знаю что, а так можно бутсы новые, защиту, мяч
Престидижитатор• 29 ноября 2023
Турник, футбольный или баскетбольный мяч, игра Дженга, монополия, билет на поезд, Лего техникс Ламборгини или Макларен, груша и боксерские перчатки
Пушап Мі мі• 29 ноября 2023
на ДР подарили сыну приставку Нинтендо Свитч. Прикольная штука. Правда, именно моему сына не зашла, он больше обрадовался пистолету за 250 грн, но племянник в восторге. На св. Николая всегда дарю только сладости, а на Новый год будет писать письмо ДМ