yuska69• 29 ноября 2023
Хто користується робот пилососом Xiaomi robot vacuum s10, допоможіть розібратися
Доброго вечора
Маю таку модель пилососу, цікавить що робити ,коли він закінчив прибирання і приїхав на базу
База має бути весь час ввімкненою?
Скільки часу заряджається і як часто
Читаю в інструкції, заряджати рекомендують раз в 3 місяці, а в мого помічника вистачає на 2 дні
Вчора стояв просто в кімнаті, не на базі
База має бути весь час ввімкненою?
Скільки часу заряджається і як часто
ViktoryjaG• 29 ноября 2023
У меня чуть другая модель, зарядка всегда включена и он всегда на ней стоит. Если он заряжен полностью, то и энергию не сосет.
Ответ дляитн
У меня другая модель, как выше пишут всегда стоит на базе и база включена в розетку. Раз в три месяца - это очень мало. Робот за одну уборку может потратить от 20 до 50 % (а может и больше) заряда батареи. Зависит от площади помещений.
Дякую за інформацію,заспокоїли❤️