Не боюся осуду• 29 ноября 2023
А ви їздите в таксі?
Іноді доводиться їздити на таксі. І це якийсь стрес. Водії бажають кращого. Ані миті, ані чесані. Сьогодні треба було з дитиною до лікарні, погода- шик. Дощ нереальний, вітер. Викликала комфорт таксі, щоб точно не було приколів. Програма таксисту сама малює маршрут, навіть думати не потрібно. Але таксист вирішив, що він розумніший за програму. Кружляв навколо дома «коротшим шляхом», 10 хвилин не міг заїхати у двір. Заїхав, сіли, бачу, що він знов хоче їхати не за програмою по прямій 100м, а типу «економний режим», який він сам собі вигадав. Я кажу «треба їхати туди і туди, ви ідете в протилежний бік від того, куди нам треба».
Пристібнула ремінь собі, хочу допомогти дитині, а пристьобати нема куди. Питаю водія «ремені не працюють?», на що чую «працюю. Мабуть запали».
Я намагалась витягнути, але це було мало. Їх заховали. А так як ніхто їх ніколи не чистив, я же вимазала руки о якусь багнюку в дірці, де мало бути кріплення паска.
Йому це не сподобалося. Але хоч розвернувся і виїхали ми за хвилину.
Виїхали, і я відчуваю, що починаю задихатися. Бачу, водій сидіть у тонесенькому регланчику, а ми з дитиною в теплих куртках, піч увімкнена на всю, пахучка для салона в такій спеці смердіть нереально, кисню вже немає від обогріву. Відкриваю собі вікно на 3см. Ідемо. Дитина побачила, що я відкрила вікно, відкрила і собі. Але ще менше, приблизно на 2см. На вулиці ж майже зима. Ніхто сильніше відкривати не буде.
Починаємо їхати по швидкісній дорозі, думаю, трохи прикрию вікно, може водію некомфортно все ж таки.
Я до вікна- а водій мовчки його заблокував.
Ну і потім я побачила, що мій рейтинг знизився. Він поставив мені 1.
Так образливо. У нього 2000 поїздок, моя оцінка ніяк на його рейтинг не вплине(
Хоча і приїхав він не вчасно, і хотів їхати невідомим маршрутом, і пасок не працював, і навіть переднє лобове скло було тріснувшим.
Ви стикались з таким?
Леди Репях• 30 ноября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Это в Уклоне в приложении можно выбрать ’комфорт’?
Да.
Не боюся осуду
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛеди Репях
Относительно часто езжу. Киев.
Мои советы:
- расстёгивайте пальто или куртку сразу, снимайте шапку
- пристёгивайтесь до начала езды, иначе пристегнуться сложнее и укачивает)
Ну и самый главный совет: если заказываете комфорт, не думайте, что Вам будут стелить красную дорожку) Хотя в основном таксисты адекватные.
Мои советы:
Все це я роблю і так. Але при +30 не спітніти в розтебнутій куртці - майже нереально. Я більше скажу, я була з вологим волоссям. І це не допомогло
Ну а пристебнути ремінь і неіснуючу застібку неможливо хоч їдь, хоч стій
120-120-120 (не худею)• 30 ноября 2023
Ответ дляспальное место
Забираю періодично з занять трьох дітей. Сьогодні викликала болт, приїхав таксист зупинився метрів за 20 від місця призначення та ще й відмовився везти бо була з дітьми
А ви з автокріслами для дітей були? Чи замовили таксі з автокріслами для дітей?
Якщо ні, то таксист абсолютно правий, що відмовився.
Джавеліна• 30 ноября 2023
Ми часто користуємося таксі, майже кожен день, чоловік відвозить сина в один центр, та і я сама інколи їжджу, ну зазвичай приїжджають нормальні чоловіки, помолодше, постарше, ну в більшості машини чисті і водії також, але звичайно є невелика кількість випадків, коли приїжджав таксист, а у нього брудно в машині, погано пахне, а на зовнішній вигляд таксиста я не звертаю уваги, звичайні чоловіки, ми користуємося Уклон.
Джавеліна• 30 ноября 2023
Ответ дляспальное место
От гад, і у нас таке бувало, одного разу викликали таксі з чоловіком, таксист приїхав на тойота Camry подивився, що ми з дитиною, і сказав, що не повезе, так було якось кепсько на душі, але за ним приїхав інший на електрокарі.
З царем в голові• 30 ноября 2023
Ответ дляспальное место
Для дітей 10 років?
До 12 років автокрісло. Не в курсі?
Не боюся осуду
• 30 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
До 12 років автокрісло. Не в курсі?
Якщо зріст нижче 145см. Якщо, наприклад, у 8 років зріст вище, то автокрісло вже не потрібне.
З царем в голові• 30 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Так, забула уточнити про зріст.
Але авторка того коментаря взагалі не знала про автокрісла)
Библиотекарь• 30 ноября 2023
Передвигаюсь на такси всегда и везде. Есть водители которые уже меня знают 😂
По поводу водителей, да, такое случается периодически. Муж до войны просто взял себе водителя с хорошей машиной, потому что ему надоели вонючие таксисты 😆
Мне кажется какой человек за рулем, в таком и состоянии машина
Тримбулька• 30 ноября 2023
Я часто езжу. На 10-15 нормальных обычно одно чудо таки приезжает. Это бесит, я могу оставить плохой отзыв.
Автор, как можно в уклоне посмотреть свой рейтинг? Не цифру, а за что оценки. У меня 4,83, один одаренный сказал, что ’это ж как надо было накосячить, чтоб такой низкий рейтинг, никто к вам ехать не хочет’. Вот интересно за что, я практически идеальный пассажир - молчу, не воняю, не мусорю, маршрут не ’подсказываю’, не опаздываю. Из минусов - не оставляю чаевые.
Джавеліна• 30 ноября 2023
Ответ дляТримбулька
У мене 4.78 рейтинг, теж не знаю чому, я порядна жіночка, п´яна не їзд ила, конфліктних ситуацій не було, мабуть серйозна дуже, не сподобалася лицем, але ще тільки я,цим не переймалася.
Не боюся осуду
• 30 ноября 2023
Ответ дляТримбулька
Це він хотів вас образити. Я теж ідеальний пасажир. Завжди мовчки. Якщо з дитиною, то заходимо з різних сторін. Щоб всередині салону не перміщатися. Ноги струшую, якщо сніг. Оплата карткою. Заходжу- вітаюся.
Але ж бувають різні водії( псують рейтинг.
Неможна подивитися, хто і що ставить. Нажаль(
Викупана• 30 ноября 2023
Я просто скаржуся, інколи телефонує служба підтримки, розповідаю про ситуацію. В мене було таке, що один водій під час дороги почав вимагати поставити йому п´ятірку. Сказала щось на кшалт - я подумаю.
Він впав в агресію і погрожував висадити якщо от прям зараз не поставлю.
Я вже не пам´ятаю чим закінчилося, але як вийшла - вліпила одиницю і поскаржилася в підтримку.
Вони тоді сказали що три скарги на водія і його знімають з обслуговування, це була третя у водія.
Тож ваша оцінка все одно відіграє свою роль рано чи пізно.
спальное место• 30 ноября 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я дуже сумніваюсь, що в якогось таксиста є зразу три автокрісла. Проблема з одним автокріслом визвати, не говорячи вже про три.
Корсет_на_шурупах• 30 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Це і був «комфорт» 😢
Коли викликаєте таксі - там можна обрати - водій не палить. Написати в коментарях - без пахучки
Відгук напишіть
В службу підтримки теж скаргу
Відгук напишіть
В службу підтримки теж скаргу
Корсет_на_шурупах• 30 ноября 2023
Ответ дляспальное место
Для дітей 10 років?
Тобто ви на чотирьох майже дорослих викликали седан?
Це взагалі-то вже інший клас авто.
Правильно відмовив
Ви повинні були при замовленні вказати, що троє дітей від 10 років. Вам би універсал знайшли або просторіше авто.
Це взагалі-то вже інший клас авто.
Правильно відмовив
Корсет_на_шурупах• 30 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Ну так ця «потенційна клієнтка» вже пішла собі з авто. Прийшли нові люди.
А авто +30 і закриті вікна. Дує в обличчя гаряче повітря. Кисню 0
Я не думаю, що клієнти щасливі так їхати. Бо не в шортах взимку ідуть. А це водій зробив для себе. Щоб керувати без верхнього одягу. Але ж він надає послуги не собі
Просите голосом. - вимкніть, будь ласка, пічку. Включіть кондиціонер. Все.
Корсет_на_шурупах• 30 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Або вище 140см
Діти в 10 років зазвичай вище
150 вже наче прийняли
Корсет_на_шурупах• 30 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Я була зола на нього. Він сильно запізнився. Потім хотів їхати в протилежний бік від потрібного. Пасок не працював+ я вимазала руки всередині авто. А ця сауна всередині і він напищений напів оголений взимку вже добили
Вам потрібно було одразу повідомити, що авто не відповідає заявленому класу.
Корсет_на_шурупах• 30 ноября 2023
Ответ дляЛеди Репях
Относительно часто езжу. Киев.
Мои советы:
Ще можна бізнес викликати
Там сервіс включено
Корсет_на_шурупах• 30 ноября 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Комфорт, бізнес, дитяче, Грін, універсал - ще опції є
Корсет_на_шурупах• 30 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Правила поміняли в жовтні.
150 см
Тепер не залежить від віку - лише від зросту.
На руках дітей перевозити тепер заборонено
150 см
ЛюбимаЯНЬ• 30 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Це і був «комфорт» 😢
Не может быть!
Или же вы 838 вызывали
Не боюся осуду
• 30 ноября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не может быть!
Или же вы 838 вызывали
Я навіть не знаю, що таке 838
Ух яка ж Я• 30 ноября 2023
Ответ дляспальное место
Для дітей 10 років?
Для дітей вище 150 см не потрібні утримуючі системи.