Шкідлива молекула• 30 ноября 2023
Роди в 41+ Неділі. Які ризики?
Сестра вагітна, чекають лікарі до 42.
Вона дуже сильно хвилюється, перша дитина, живіт наче не великий, але ж хто зна яка там дитина буде.
Вона що тільки не робить, роди не починаються, а лікарі поки не бачать причин щоб стимулювати. Мов 4-5 днів ще чекаємо до 42.
Хто народжував на такому терміні? Чи все ок пройшло?
Секретница• 30 ноября 2023
Ответ дляЛапка
Мне сделали стимуляцию родов на 41 неделе. Было это 14 лет назад. Мне тогда был 21 год. При рождении дочка
весила 3050. По шкале Апгар ей поставили 8 баллов
Ну я вас поздравляю, а могло быть иначе! И разрывы дикие и боль, и проблемы у ребёнка. Нельзя так огульно писать как это хорошо!
Лапка• 30 ноября 2023
Ответ дляСекретница
Во избежание разрывов мне сделали эпизиотомию
Просериарила молодость• 30 ноября 2023
Ответ дляДиверсификация
То не был понос, просто один раз хорошо расслабило))
можно,пардон, спрошу? воно типу сильно хочеться какати і попутно після сильного облегшення кишківника легше тужитися вже саме для родів,- правильно я поняла?
Диверсификация• 30 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Я не знаю як це працює)) просто тоді читала много дівчат писали що це допомогає