UmkaNiamka• Изменено 30 ноября 2023

Аденоїди бактерії та віруси

Привіт, у дитини збільшені аденоїди, лікували, нічого не допомогає. Зараз вже налаштовані оперувати. На одному візиті до лора, він сказав що бувають такі причини збільшення аденоідів як аденовіруси, віруси герпеса и Эпштейна-Барра, ентеробактеріі, стафілококи и стрептококи, які лікуються і все нормалізується. З одного боку я вже налаштована на операцію, з іншого звісно я хочу вирішити це питання без операції, бо як не крути це всеодно операція, яка теж проходить важко. У кого були такі історії, з такими вірусами, які давали збільшення аденоідів і після лікування проходило, поділиться історіями?
Цікавить саме які аналізи здавали, збільшенні аденоїди були круглогодичною історією, чи дійсно після лікування стало краще ?
Бо у нас щє історія така що в теплий період взагалі не згадували про аденоїди, навіть коли хворіли, то зовсім все по іншому було, навіть коли садочок був , тільки осінь..все
Ane4ka777• 30 ноября 2023
Лечили все возможные вирусы и бактерии, ждали когда перестаёт, дождались до проблем со слухом, аденоидного лица, неправильного прикуса, по итогу удалили.

автор UmkaNiamka • 30 ноября 2023
Ответ дляAne4ka777
Дякую, видалення було важким?
Ane4ka777• 30 ноября 2023
Ответ дляUmkaNiamka
Дякую, видалення було важким?
Для меня морально сложно было, для ребёнка всё прошло нормально, уже забыл давно.
Татьяна-cb91• 30 ноября 2023
Год мы ездили по всем врачам Киева. И зоологическая и тп. Пичкали всеми возможными лекарствами. В итоге ребенок уже белый стал, начал слышать плохо на одно ухо. Поехали в частную клинику Доктор Лор. Врач ничего не спрашивая рассказала мне тупо все как у нас есть и что левое ухо плохо слышит уже. Сдали анализы и через пару дней сделали операцию. И слава богу все хорошо. После этого случая врачи только по знакомству и только частные клиники
автор UmkaNiamka • 30 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Підкажіть, а в якому році ви робили? По грошах дорого було?
Татьяна-cb91• 30 ноября 2023
Ответ дляUmkaNiamka
Делали давно, 8 лет назад-13.000 обошлась операция. Уже тогда там была аппаратура такая, что мне на экране показали все как есть, куча всяких приколов типа наушников где пчёлка жжужит и что то показывает.
автор UmkaNiamka • 30 ноября 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Це у Києві?

Татьяна-cb91• 30 ноября 2023
Ответ дляUmkaNiamka
Це у Києві?
Да. Клиника доктор лор на Ломоносова вроде.