Творческий типаж• 30 ноября 2023

вам помог семейный психолог спасти брак?

Все і одразу• 30 ноября 2023
Выкачка денег

Сало не люблю• 30 ноября 2023
Ні, допоміг особисто мені пережити розлучення трохи легше, бо я була вагітна. А врятувати те, чого вже немає, неможливо.
Цигарний шланг• 30 ноября 2023
он ничего не должен помогать! он помогает разобраться
не все браки нужно спасать
Сосиска_Втесте• 30 ноября 2023
Навіщо? Шлюб або щасливий, або ні. Ви хочете щоб вас навчили постійно знаходити компроміси, робити з посмішкою те що робити не хочеться. Берегти треба зуби, сердце, нирки, а шлюб може бути і не назавжди.
Зоя Жорівна• 30 ноября 2023
Сама себе помогла.
7_кг_рыбы• 30 ноября 2023
Психологи помогают себе заработать деньги.
ФсеСама• 30 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Сама себе помогла.
Как?
Кукусики• 30 ноября 2023
Допоміг психотерапевт.
Дуб береза• 30 ноября 2023
Як психолог мені може допомогти щоб не лізла свекруха, щоб він не був жмотом, щоб поважав мене? Я сама собі психолог, на х@й з мого життя, іди до мамочки і там жопся грошима. Стало значно легше

Дуб береза• 30 ноября 2023
Чому ваш брак розпадається?
Дама_с_коготками• 30 ноября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Постоянно счастливы только идиоты.
В любом браке бывают кризисы и внешние раздражители( в виде родственников).
Вопрос только в том- насколько важен брак для супругов.
Отсюда или развод или работа над ошибками.
Кицюююня• 30 ноября 2023
Нет ,не помог, развелись
Сосиска_Втесте• 30 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Постоянно счастливы только идиоты.
Ні, не так. Не обов´язково бути щасливим щоб не відчувати себе нещасним. Звичайно що буває усяке, та якщо шлюб не приносить нічого гарного в життя, то нащо таке життя в тому шлюбі. Я просто маю усього лише одне -єдине і витрачати його на компроміси з собою щось не хочу.
Колишня муза• 30 ноября 2023
Допомогла котерапія. Але ми прийшли з запросом на відновлення стосунків після того, як розійшлися.
кураГАЛЯ• 30 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Постоянно счастливы только идиоты.
Работать над ошибками должны хотеть оба партнёра, а не кто-то одна
Aelita• 30 ноября 2023
Сначала помог пройти кризис, но потом через пару лет все равно разошлись.
Говорю-балакаю• 02 декабря 2023
Да. Ходила сначала сама, потом вместе с мужем. И по очереди ходили.
Вот уже 10 лет после работы с психологом живем. И до этого 18 прожилки.