Всех в сад• 30 ноября 2023
Ви б могли працювати на такій роботі?
Твої задачі:
пошук ідей зйомок
зйомка контенту для сайту
зйомка контенту для соціальних мереж: reels, TikTok
обробка, корекція кольору, монтаж відео
робота зі студійним світлом
формування планів роботи та звітності по результатам виконання.
Наші вимоги:
креативне та творче мислення
готовність до великого обсягу роботи
досвід роботи у фото- та відеозйомці або ДУЖЕ ВЕЛИКЕ БАЖАННЯ та готовність багато навчатись
робота в команді та залученість у втілення маркетингової стратегії бренду
пошук ідей зйомок
зйомка контенту для сайту
обробка, корекція кольору, монтаж відео
робота зі студійним світлом
Наші вимоги:
креативне та творче мислення
готовність до великого обсягу роботи
Сумка з негодою• 30 ноября 2023
Я нет. Хоть мне это и надо в моей работе. Наснимаю черти шо, дочь потом монтирует
Обращеница• 30 ноября 2023
Ненавиджу ’креатив’ і самій собі придумувати роботу. Є завдання, я його зробила, все чітко і ясно.
Khmelnichanka• 30 ноября 2023
Чому б ні? Тврча робота - то клас.
Якби я зараз шукала роботу, то це була б непогана пропозиція як для мене.
Цікаво, чи така ж цікава зарплата :)
Вся в кредитах• 30 ноября 2023
Ну так можно сразу на свой тикток и ютб добавлять и все деньги себе получать. Без формування звітів))))
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 ноября 2023
Ідей у мене завжди багато, от з втіленням довелось би вчитись. Якщо ніде не треба світити своїм лицем, і навчать працювати з відео, то я б пішла
к.Буланова• 30 ноября 2023
Дивне питання. Це кваліфікована робота для людини, яка володіє певними навичками. А не для широкого загала.
Вумна, аж страшно• 30 ноября 2023
якщо відпочатку у вакансії не вказано зп, це або шарага, або лохотрон, або торгівля чимось з алі, суть та сама
Меломанка Маланка• 30 ноября 2023
Вы хотите получить готового специалиста, ценник у него 50 с плюсом на старте... Сомневаюсь, что Вы готовы платить такую сумму, поэтому требования уменьшите по части опыта и своих желаний и учите человека
Ms. Похвала• 30 ноября 2023
Великий обсяг роботи це буде ’тяп ляп і в продакшн’. Оце велике бажання одразу натякає що не спеціаліст потрібен, а будь хто на кого можна все звалити.
НуКаНаКа• 30 ноября 2023
Та да, судя по обязанностям - работы будет больше чем на 8-часовой рабочий день
Лама_мама• 30 ноября 2023
Работа творческая, не скучная. Если у вас есть такие таланты, то да. Я бы скорее не смогла , фантазии маловато
Благоуханочка• 30 ноября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Вакансія з зп 20-30 тис в Кропивницькому?
Теж загуглила. Нормальна зп. В Києві зараз за такі роботи платять по 15-20 тис