Голубка миру• 30 ноября 2023
Облігації від моно
Доброго дня. Підкажіть хто придбавав облігації в монобанку? В чому суть? Я правильно розумію, наприклад облігація коштує 989 грн. а в прописаний строк повертається 1000? Чи є насправді якісь комісії?
энциклопУдия• 30 ноября 2023
Так. Комісій немає. Ще і проценти заплатять. Але зараз там облігації з 989 не гривень, а доларів. В сенс банку набагато більший вибір гривневих облігацій
Голубка миру
• 30 ноября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Ви користувались?