30 ноября 2023

Посоветуйте автокресло от трех месяцев

Поделитесь на что обратить внимание при выборе или какого производителя смотреть
Сейчас автокресло от коляски, предназначено вроде от 0 до года, но в нем уже как то неудобно в зимнем комбезе, думаю купить другое, уже больше
Только не за все день мира, до 4 тысяч рассматриваю , может бу посмотрю
Послушная 30 ноября 2023
Те, що 0+ якраз найзручніше на такий вік
ЖонДуан 30 ноября 2023
В зимовому комбезі в автокріслі і не можна їздити. Максимум конверт з прорізями, щоб паски безпеки застібалися всередині конверту.
Сало не люблю 30 ноября 2023
Не існує групи крісел ’від 3-х місяців’. Перша група (від 1 року) вам ще рано, дитина не сидить, а всі 0 групи плюс-мінус по роміру однакові, і у будь-яке дитина в комбінезоні аля ’тулуп’ не влізе.
У мене для зими був тонкий пуховий Gap, для машини цього досить, для коляски на довгі прогулянки був додатковий конверт
Неместная Я 30 ноября 2023
Не міняйте крісло.
Ви нічого не покращите.
Тим паче з коляскою сумісне.
Крошечка-хаврошечка 30 ноября 2023
Немає автокрісел від 3-х місяців. Користуйтеся тим, що є. Може якось комбінезон потонше одягати
Всі інші крісла йдуть для дітей, які вміють сидіти і давно вже сидять, тобто від 1 року
Всім шампаньського 30 ноября 2023
Фактично до 9 міс дитина була на руках. Ні в яких кріслах не сидів, було дуже незручно.
Хоча було недешеве від Емалунга 0+.
Протру пилюку 30 ноября 2023
Я просто дитину в машині роздягаю. Ну і повиймали всі додаткові вкладиші.
Автокрісло будемо міняти лише ближче до року.
автор АяВсёЗнаю 30 ноября 2023
Ответ дляЖонДуан
В зимовому комбезі в автокріслі і не можна їздити. Максимум конверт з прорізями, щоб паски безпеки застібалися всередині конверту.
Почему нельзя?
ЖонДуан 30 ноября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Почему нельзя?
Пасок безпеки має щільно прилягати. Обʼємні зимові комбінезони цьому не сприяють. Плюс десь ковзка тканина і дитина вилітає з крісла як і не була пристібнута. Подивіться краще краш-тести, там все дуже наочно.
У вас поки манюня, тому спробуйте або роздягати в авто або варіант з конвертом, як я писала. У нас такий. З дому виношу вже в конверті та кріслі, коли кудись приїхали і там тепло можу розстібнути конверт і дитині не парко, в той час як їздимо в автокріслі на шасі, потім застібнула, шапку надягла і на вулицю.
автор АяВсёЗнаю 30 ноября 2023
Ответ дляЖонДуан
Пасок безпеки має щільно прилягати. Обʼємні зимові комбінезони цьому не сприяють. Плюс десь ковзка тканина і дитина вилітає з крісла як і не була пристібнута. Подивіться краще краш-тести, там все дуже наочно.
У вас поки манюня, тому спробуйте або роздягати в авто або варіант з конвертом, як я писала. У нас такий. З дому виношу вже в конверті та кріслі, коли кудись приїхали і там тепло можу розстібнути конверт і дитині не парко, в той час як їздимо в автокріслі на шасі, потім застібнула, шапку надягла і на вулицю.
У меня меня такой конверт, он к коляске шел, спасибо, попробую
В конверте прорези на задней стороне, а верх без прорезей, надо попробовать
ЖонДуан 30 ноября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
У меня меня такой конверт, он к коляске шел, спасибо, попробую
В конверте прорези на задней стороне, а верх без прорезей, надо попробовать
Так, вони такі і є. Конверт на паски безпеки вдягаєте, кладете мацьопа, застібаєте паски безпеки і затягуєте, потім накриваєте та закриваєте верхню частину конверту
автор АяВсёЗнаю 30 ноября 2023
Ответ дляЖонДуан
Так, вони такі і є. Конверт на паски безпеки вдягаєте, кладете мацьопа, застібаєте паски безпеки і затягуєте, потім накриваєте та закриваєте верхню частину конверту
Спасибо еще раз, я сама не додумалась
Конверт просто в коляску ложила