КапитанльнаЯ• 30 ноября 2023
По скільки уроків в ваших дітей?
Донька 8 клас
Друга зміна
Уроки починаються в 12:10 кожен день 7 уроків до 18:00
Сьогодні дивлюсь 8уроків, до 19
Я щось не розумію? Це дуже багато на мою думку
Я пам´ятаю, що в мене було по 6 уроків і тільки один день 7 (і це 10-11 клас, не 8)
А тут завжди 7 + сьогодні 8
Приходить додому, поїла полежала трохи і уроки до ночі, звісно вона спить до 11
А вони ще вимагають писати до 8 ранку буде дитина в школі чи ні, мені її будити і питати чи не болить в неї щось? 🤦
Друга зміна
Сьогодні дивлюсь 8уроків, до 19
А тут завжди 7 + сьогодні 8
КапитанльнаЯ
• 30 ноября 2023
Ответ дляenglish book
В нас теж 8 не було, але вчилися і в суботу теж.
Я не вчилась в суботу
Блакитне небо• 30 ноября 2023
6-7 уроков, тоже 8 класс и вторая смена. дома уже в начале 5 чаще всего
Несемо світло разом• 30 ноября 2023
10 класс- 4 дня в неделю 7 уроков ,1 день 8
5 класс-4 дня в неделю 7 уроков ,1 день 6 уроков
КапитанльнаЯ
• 30 ноября 2023
Чому чому так багато уроків?
Я не розумію цю нагрузку, ще ж повний робочий день, як для дорослого! Тільки дорослий потім не робить купу уроків!
Сьогодні 2 рази алгебра - навіщо
язззззь!!!• 30 ноября 2023
7 уроков каждый день в украинской , и каждый день 8 в немецкой , тоже 8 класс
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
В 8.40 начало в 15.40 конец. Ребёнку 12 лет. Со школы приезжает варёная. Такой график 2 дня в неделю, а так в основном до 14.00 уроки. Не Украина. Скажу Вам так ,мы с детства привыкли не работать. Сейчас не понимаю как при таком расслабленном темпе жизни у нас такая маленькая продолжительность. Наше пахать это вообще ниочем.
КапитанльнаЯ
• 30 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ви так пишете як то це норма
Дитина світу не бачить, коли вона уроки робить? Виходить і уроки х2
ПростоБелка• 30 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Чому чому так багато уроків?
Сьогодні 2 рази алгебра - навіщо
Потому что впихивают в детей невпихуемое! Реально дурацкая программа, направленная на то, чтобы отбить у детей всякое желание к учебе! И главное, что 80% им в жизни и нафиг не нужно!
Якось так і живу• 30 ноября 2023
Польша
Сын 6ой спортивный класс 8-9 уроков с 7.30 до 15 или 9.20 до 17
Дочь 4ый класс 5-6 уроков с 7.30 до 12/13
КапитанльнаЯ
• 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Так до 15 + дорога це в дитини 7 уроків, а так 6
Не зрозуміла вас
ПростоБелка• 30 ноября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Польша
И потом тоже домашних заданий на 2 листа? В Америке, да, в школе они находятся до 4-5 вечера, но домашки нет!
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Не зрозуміла вас
Это 9 уроков. Дорога час туда и час обратно. Считайте какое время дети проводят дома.
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
Домашки есть ,но их можно не делать или делать в школе. Но там очень мало писанины ,в основном печатные тетради.
Пургену мне• 30 ноября 2023
Читаю вас всіх і боюся уявити як мій син 4-класник, у якого зараз по 3(!) уроки щодня наступного року піде в ліцей, в якому 6-7 уроків
Одразу поясню: в школі маленьке сховище, тому діти вчаться в 3 зміни і очно вивчають лише деякі предмети і лише певну кількість годин.
ПростоБелка• 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Эм, до 14 уроки и ваши дети пашут, а мы не привыкли? Что-то у вас лыжи не едут. У нас в первом классе дети с 8 до 13 часов учатся. А у вас 12-летка до 14 прям лошадью пашет...
КапитанльнаЯ
• 30 ноября 2023
Вчора була контрольна робота з математики в доньки 6 клас
8 мать його завдань! 8 з них 3 задачі
І наприклад перший номер, це не один приклад, а як в підручнику 3шт
Я би не встигла за 45хв це навіть розписати, там навіть думати ніколи !
Донька вже вчора плакала, мама знову буде 6 або 7 максимум, це не школа, а тупо стрес
Купа слів з англійської вивчи, з німецької вивчити
Вивчи вірш і прочитай книжку, дістало.
8 мать його завдань! 8 з них 3 задачі
Вивчи вірш і прочитай книжку, дістало.
Зліпок ступні• 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Це де пахають? Діти вчаться за кордоном , програма побудована так, щоб на все вистачало часу без напрягу. Те саме і на роботі - менше обов´язків, менша тривалість робочого тижня, більші відпустки. Дуже багато людей живуть більше 90 років.
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
Начало в 8.40 конец в 15.40. Что с Вашими лыжами?
КапитанльнаЯ
• 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Де 9?
Скільки у вас урок йде?
ПростоБелка• 30 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
8 мать його завдань! 8 з них 3 задачі
Вивчи вірш і прочитай книжку, дістало.
8 мать його завдань! 8 з них 3 задачі
Вивчи вірш і прочитай книжку, дістало.
У моего (3 класс) - 10 заданий сегодня было из них 2 задачи, уравнения, примеры, дроби и т.д. Дома он бы часа 1,5 сидел. На уроке успел за 45 минут впритык...
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
КапитанльнаЯ
• 30 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
В мене старша донька вже не витягує, псіхує
Ненавидить школу, а була відмінниця
В неї немає часу ходити на таці на які вона раніше ходила, виходить дитина живе виключно школою без своїх інтересів
Ненавидить школу, а була відмінниця
ПростоБелка• 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Вы написали в основном до 14 уроки и 2 раза в неделю до 15-40. В третьем классе у ребенка тоже в основном уроки до 14...
Невгамовна Бу• 30 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
8 мать його завдань! 8 з них 3 задачі
Вивчи вірш і прочитай книжку, дістало.
8 мать його завдань! 8 з них 3 задачі
Вивчи вірш і прочитай книжку, дістало.
У дочки тоже 6 класс дурдом по математике.
Учится дистанционно, когда контрольная 12 заданий за 40 минут ,причем разделено на 4 части : каждые 10 минут по 3 задания и отправить сразу учительнице ,если хоть на минуту задержка все уже снижает баллы , плачет ,рыдает ,ни по одному другому предмету так не издеваются над детьми
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
Я кинула скрин выше ,посмотрите.
ПростоБелка• 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Я кинула скрин выше ,посмотрите.
Я правильно поняла, что у вас такие огромные перемены между уроками? По 20/40 минут? У наших 20 минут - это большая перемена, остальные все по 10