Шкідлива молекула• 30 ноября 2023

Чого я раніше не зрозуміла, яка я гарна, сексуальна і тд.

Тільки в 38 повністю дійшло...
Балую себе, як можу. Дарую собі подарунки.
Уваги чоловіків багато.
Вся в кредитах• 30 ноября 2023
Я в 30, а тоді в 35.
Теж думаю, чого так довго. Завжди була собою незадоволено, але на фото в 18-27 така ляля. Ото дурне було.
Зараз ходжу в школу танців, завдяки дзеркалу в якому ще багато людей бачу що я навіть дуже нічого. Але час коли можна було хапати перспективний красенів упущено(
Лялькодзьоб• 30 ноября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Я вже зрозуміла, що діло не в щасті. В мене просто насолода і жіноче щастя взаємопов´язані.тому і зробила такі висновки.

Где тут хоть слово о наслаждении?
Счастливая женщина, вы хоть читаете?
автор Шкідлива молекула • 30 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Тільки в 38 повністю дійшло...
Балую себе, як можу

Ну вы хоть читали что написано?
сразу....
Я вам кажу, що якщо людина на показ грає у щастя, то не все то так , як є. Хочте вірте, хочете ні. Багатьом ви у стані ейфорії пишите, як у вас все круто? Та вряд чі. Тихо насолоджуєтеся своїм щастям, щоб не спугнути його.

Вы о чем то своем наверное....
Я теж не розумію.
Серйозно.
Я раніше з чоловіка пилинки здувала. Зараз це дорослі стосунки, повага.
Він не єдине що є в житті.
Я ще й з подругами подорожую. На тиждень в Іспанію їздили недавно вчотирьох.
Танцюю, займаюсь айкідо.
Лялькодзьоб• 30 ноября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Ви знаєте, мені так всерівно що ви пишите і кажете))) Я взагалі з автором спілкувалася.
Вы конечно простите, но я как бы вашу личную переписку не взламывала, это форум, если вы заметили
Ответ дляКофе в лобби
А чому у вас коханець?
Це була випадкова зустріч. Просто дуже близька людина по духу. В сексі гірший ніж чоловік. Та й зовевшньо набагато йому уступає
Ответ дляВся в кредитах
Я в 30, а тоді в 35.
Оце неправда. Все у нас в голові і в ставленні до світу. Ви ще молода і гарна
Кофе в лобби• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Якщо би ви дійсно кохали свого чоловіка, то у вас коханця не було би
Ответ дляКофе в лобби
Я його люблю. Але пристрасті нема
Кофе в лобби• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Я його люблю. Але пристрасті нема
Вибачте, але це все хуйня, що ви і ваш чоловік робите щоб була пристрасть? Якщо, то мені 43 я зі своїм чоловіком разом вже 19 років
Лялькодзьоб• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Совершенно верно...
В каждой из нас есть все что нужно, но общество, а зачастую именно женщины начинают искать недостатки, то половые губы не того оттенка или размера, анус не идеально белый , грудь не порнозвезды, губы не пухлые, а волосы не копна...
А по факту важно совсем другое...
Дуняша• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Це довгий шлях. Я завждм себе любила, але десь маленькі комплекси були.
Почала кайфувати від себе, вибирати себе.
Купувала собі авто таке як хотіла, а не таке як чоловік радив,бо воно зручніше.
Подарунки роблю собі просто так.
Чоловік завжди балував. А тепер ставлю перед фактом що ще хочу.
О, моя знайома купила автомобіль сердцем, а потім коли почалось постійні проблеми намагалася віджати тойоту у чоловіка, той запропонував продати свою і купити машину мізками, до сих пір продаж, нікому таке щастя не потрібне)))
Лялькодзьоб• 30 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Что за авто, аж интересно. Думала у нас все продается
Хочу на Балі• 30 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
что произошло? похвастайтесь
Свет озарил мою больную душу))
Не заздріть тьоті• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Хто писав про щастя?
Я пишу про любов до себе і про наслоду життям.
Для щастя мені не вистачає єдиного моменту, на який я вплтнути не можу.
Человек может быть счастлив только тогда,когда не только себя любит ,но и других людей.Все,что ты отдаешь другому,только это и есть твое.
Дуняша• 30 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Какой-то фиат, малышка,, не помню модель, могу ещё одну непродаваемую назвать, 10 летний рендж, коллега для понтов купил, как начало лететь то одно то другое, а ценник на ремонт конский , пол года пытается кому-то втюхать, рассказывал что мой Новый Джук с салона не статусный, цирк с этими купую сердцем и для понтов
Лялькодзьоб• 30 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Почему то за фиат и подумала, спасибо
П С ( у меня тоже джук)
Дуняша• 30 ноября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Почему то за фиат и подумала, спасибо
П С ( у меня тоже джук)
О, коллега))) жму руку, рендж с расходом 15 литров не хотите?)))
Лялькодзьоб• 30 ноября 2023
Ответ дляДуняша
и даром
Ответ дляЛялькодзьоб
Совершенно верно...
А по факту важно совсем другое...
Так, важно себе любити
Ответ дляДуняша
В авто я гарно розуміюсь. Ауді з салону.
Ответ дляНе заздріть тьоті
Я люблю багатьох людей. Маму, тата, діток, подругу. Але себе ставлю на перше місце
Ответ дляДуняша
Я купила серцем. Ауді, але з салону
Дуняша• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Я купила серцем. Ауді, але з салону
І що в нього не зручного?
Мама Чели• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Подарунки роблю собі просто так.
А, ну так готовьтесь к разводу
Мама Чели• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Було завжди. Але не так як зараз. Просто проходу не дають.
А вы им проход даете?)
Залізна пані• 30 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Тогда зачем любовник вам?
Обычно любовник заполняет Недостатки в семье...