Небалувана Галя• 30 ноября 2023

Ви б звільнились через такі умови?

Працюю на даній роботі 17 років. За всі ці роки у мене ні з ким конфліктів не було. Три роки тому прийшла до нас колега , на вище займану посаду і почалося. Її ціль - вижити мене . Особиста неприязнь, упереджене ставлення і все таке. Шукає всі мої косяки, жаліється шефу. З шефом я в дуже хороших відносинах. Але навіть він не може дати їй раду ( бо вона взяла на себе усю основну роботу) . Вчора я уже плакала. Зарплата висока, роботу люблю. Але я вже далі морально не стягую. Не знаю що мені робити. Терпіти? Звільнятися?
когдадеЦкие• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Я дуже близько усе беру до серця. Переймаюся. Сьогодні ми з нею прям дуже сильно сварилися, на підвищених тонах, то я просто з її слів зрозуміла, що в спокою вона мене не залишить. Просто є один момент, моя робота , тобто не моя робота, а шефа, яку він делегував мені по нашій спільній домовленості, за яку мені платять окрему гроші, вона полягає в особливій уважності, але помилки все одно є, так як і усіх, а так як я виконую надто великий обʼєм роботи, то у мене їх бвльше ніж в усіх. Але це все завжди легко виправлялося. Всі документи проходять через неї. Ось вона з цими моїми косяками бігає до шефа.
вы 17 лет работаете и все равно косячите
неужели нельзя работать осознанно и самостоятельно проверять свою работу
может она не так и неправа
вы засиделись и деградировали за 17 лет
Мій не такий• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Це не моя думка, це думка колег, які це все наблюдають
Про то що вона заздрить вам чи ні знає достовірно тільки вона.
Все інше то домисли
Королева краси• 30 ноября 2023
Не розумію, якщо у вас з шефом гарні відносини, ви не можете його попросити самому пояснити підлеглій, що її справа робити роботу, а не бігати стукачити?
Якщо на вашу роботу і зарплату не впливає її ставлення до вас - ігнор вмикайте, уявіть, що на її місці комп‘ютер, наприклад.
автор Небалувана Галя • 30 ноября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
может она не так и неправа
вы засиделись и деградировали за 17 лет
Косячу виконуючи роботу шефа .Вона дуже складна і трохи не по моїй компетентності, але шефа це влаштовує. І він надалі просить щоб я її виконувала. А от її не влаштовує. І це реально упереджене ставлення. Бо в неї є подружка, яка друшляє по повній, і вона її втиху прикриває
Умничка-помощничка• 30 ноября 2023
Ответ дляinresta
я читала в группе Симорон такой метод , обращаетесь мысленно к этому человеку и говорите ’ возьми из Космоса столько любви, сколько хочешь’
сначала у будет у нее неприятие и отторжение,
но через 30-40 дней ситуация должна наладиться
Треба буде таке ще спробувати.
У нас також на роботі є прибацана колега, в якої купа гонору, з усіма свариться.
Їй 30 років, ні сімʼї, ні чоловіка. Точно недолюблюблена, тому її і плющить так.
Этожзвяздаяегообожаю• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Перший конфлікт виник, що вона почала зі мною не зовсім приязно говорити, аргументуючи це тим, що це я так з нею почала. Хоча, все почалося з того , що вона в примусовому порядку заставляла виконувати деяку роботу яка не входить в мої обовʼязки, я відмовила.
Тогда понятно, любому руководителю не понравится, если будут отказываться выполнять работу. Неужели вы не понимали, что после отказа она вас невзлюбит и захочет заменить на другого?
Если з/п хорошая и работа нравится терпите, старайтесь не делать ошибок, чтоб ей не было что находить
inresta• 30 ноября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Меня как-то новый шеф 3 месяца выживал, а я все надеялась, что его заменят 😄
и чем закончилось ?
Этожзвяздаяегообожаю• 30 ноября 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дивно, що шеф її тримає і такому випадку.
Что странного, если она взяла на себя всю работу? Шефу работники хорошие нужны, чтоб работали, а не чтоб дружить с ними
ПАЦАНКА О• 30 ноября 2023
Ответ дляinresta
и чем закончилось ?
Убежала от него через окно 😆
Этожзвяздаяегообожаю• 30 ноября 2023
И еще вопрос, если у вас такие дружеские отношения с шефом, кого он выберет вас или ее? Если вы скажете, что увольняетесь, он уволит ее, чтоб остались вы?
ЛюблюДевчонок• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
тобто вона знаходить ваші помилки, просить виправити(ну тут я розумію звісно вона буде корчити мордахи й т.д.) а ви починаєте з нею сваритися? я би в юмор все переводила й не сварилася, бо це ваші помилки-й дійсно треба виправити, я так розумію в неї посада вища-тобто впринципі там де вища,ви повинні слухати її зауваження та виправляти. А у вас характер,що ви не можете працювати там де вами керують, тобто або не доводити до конфлікту,або уходити
автор Небалувана Галя • 30 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Це маніпуляція. Я таким не займаюсь. Але впевнена, що він щось придумає
Этожзвяздаяегообожаю• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Почему? Это отчаянный шаг. Вы же реально задумываетесь об увольнении, если тему такую создали
Залізний кіготь• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
А ще, її мучить заздрість, що ми з шефом у дружніх стосунках, вона цього не може сприйняти
ни за что бы не уволилась. с какой стати? вы в чем-то не правы? если нет - не давайте ей спуску. зеркальте ее.
Этожзвяздаяегообожаю• 30 ноября 2023
И, кстати, если вы делаете ошибки в работе шефа, то может лучше просто отказаться выполнять эту работу, чем сразу увольняться?
Залізний кіготь• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
делать ошибки - не зазорно, если это раз или два. но когда однотипные - никому не будет приятно. может она правильно делает, что жалуется на вашу работу? не делайте ошибок. тщательнее проверяйте все. и ей не будет повода жаловаться.
автор Небалувана Галя • 30 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Та ні, помилки я швидко виправляю, не сперечавшись. От вчора була ситуація. Шеф попросив підготувати бланк - заготовку, яку він редагував, роздрукував і дав їй щоб всі решта попідписували. Як виявилося потім, там шеф в заготовці не виправив потрібну кількість. Вона додивилася і зробила винну мене, бо я йому дала цю заготовку, верещала, що я сама потім піду підписувати. Помилка шефа, винна я.
Залізний кіготь• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
друшляе? это что за слово?
Пиши-пропало• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Якщо шеф на вашому боці, то хай бігає далі. Вона їсть ваші емоції, як вампір. Звіти її про себе Маша радіо і як до радіо і ставтеся. З приводу зауважень кажуть, що це будете обговорювати безпосередньо з шефом
автор Небалувана Галя • 30 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я думала про це. Навіть сьогодні йому про це говорила. Він запитав чи дійсно я так хочу. Я сказала, що я не бачу іншого виходу. Про своє звільнення я не говорила. Але він не справляється з обʼємом , якщо я відмовлюсь, підставлю його.
ЛюблюДевчонок• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
ну її також можна зрозуміти,вона не хотіла цю підписувати бумажку-бо шеф подумав, що цю помилку зробила вона. Я би взяла цю бумажку й пішла підписала до шефа
Пиши-пропало• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
В нас з нею різні сфери, просто зовсім різні. Мені її посаду пропонували перед тим як її взяти. Я відмовила, бо це не моє. Тому її і взяли .
Може до вас лізте, бо думає що ви в будь-який момент можете її посунути.
Переводьте все спілкування з нею в письмову форму і скріни переписок шліть шефу. У мене щось подібне було. Дуже токсична колега, яку на початку я сама всьому і вчила. Поки я була в декреті її назначили керівником підрозділу, а я вже вийшла на нову окрему посаду і підпорядковувалася безпосередньо директорам. Теж вона намагалася хамити, причому не тільки мені, а іншим в колективі, над підоеглими просто знущалась.
Я почала просто відправляти скріни з її перлами директору, інші колеги також. Накопилася критична маса і її просто звільнили за токсичність.
автор Небалувана Галя • 30 ноября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Трішки не так. Це документ який зробив шеф, а підписувати мали його колеги. Вона просто мала його занести, до документу вона ніякого відношення не має
Пиши-пропало• 30 ноября 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Це все залежить від керівника. Мій директор навпаки завжди просить чесний зворотній зв´язок і я завжди кажу прямо, якщо якась його ідея мені не подобається і аргументую чому. Мені не за кивання головою гроші платять. Звісно, що останнє слово за ним, але дискусія вітається
Юпитерная• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Може ваша колега не дарма вас пресує. Шеф не справляється і делегує, ви не справляєтесь і берете за це гроші. А ці постійні виправлення забирають час і гроші. І звичайно їй не подобається бути нянькою вам обом, аде й закривати очі на помилки не хоче.
Мій не такий• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Мені щось підсказує що у вашого шефа є свій шеф
Этожзвяздаяегообожаю• 30 ноября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так причем здесь идеи? Автора попросили выполнить работу, а она отказалась. Это не то, что у вас. Любому руководителю такое не понравится
Этожзвяздаяегообожаю• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Найдет кого-то еще
Гарнюнька• 30 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Вам треба просто поставити її на місце, вона відчуває в вас жертву і тому докопується. А треба шоб у неї око сіпалось, як вас бачить)
Ви трохи мямля.
Гарнюнька• 30 ноября 2023
Ответ дляЮпитерная
Може їй треба не лізти не в своє діло і не рахувати чужі гроші