На привозе• 30 ноября 2023
Чи купляють у вас щось в продавалці?
Чи ж сенс розміщувати взуття, 3-5 тисяч, спортивне, оригінальне
Чи тільки час гаяти ?
Кумася• 30 ноября 2023
не понимаю, что мешает разместить?? одну пару обуви это так сложно по всем площадкам раскидать?
Хтомолодець? Я!• 30 ноября 2023
Я не продаю, але в продавалці купую, в тому місяці черевики екко собі купила, якщо саме про взуття мова
Птица секретарь• 30 ноября 2023
Детское бу купили на этой неделе, пуховик и сапоги рейма. И новые угги на прошлой.
Айпишница• 30 ноября 2023
Я замовляю на кіді косметику, вигідно. Що стосується одягу то якісь дивні продавці, в оголошенні ціна одна, коли запитала то ціна одразу вища в половину, то майже всього нема, відповідають раз в пару днів. Завжди перед тм як поцікавитись чимось то передивляюсь відгуки, і можу сказати що навіть продавці в яких якісь тіпа топ магазин і то по пару відгуків в місяць.
На привозе
• 01 декабря 2023
Ответ дляКумася
Не одну, на даний момент 130 пар
Це час, його і не вистачає
Кумася• 01 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
Не одну, на даний момент 130 пар
Це час, його і не вистачає
аааа тогда да