Чупокабра• 30 ноября 2023
Ви вважаєте доцільним без табу в сексі!?
Чи це до якогось віку таке можливо?
Анонім Перший• 30 ноября 2023
Нет, потому что мало ли какие извращенцы бывают. Я не готова хто терпеть ни в каком возрасте
ШанельКуКу• 30 ноября 2023
Це залежить не від віку,а від співпадіння бажань партнерів. Бо коли один хоче,а інший стидається/ боїться/ як так можна?/ Це збочення та інше, то нічого не вийде
Файна дівка• 30 ноября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
В жопу не дам!
Я с вами. И рукой (именно рукой, а не пальцами) лезть во влагалище
Морожена_курка• 30 ноября 2023
Ответ дляФайна дівка
Я и пальцами не дам)
Тектологиня 80lv• 30 ноября 2023
Ответ дляМорожена_курка
Я и пальцами не дам)
А я дам!
Так класно
Малявка ще та• 30 ноября 2023
Такое ощущение, что при написании темы вы пользовались гугл-транслейтом. Що саме ми вважаємо доцільним і взагалі до чого в цьому контексті доцільність
Чи вважаєте ви прийнятним секс без табу?
Морожена_курка• 30 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
А я дам!
Так класно
Не люблю не вибратор , не пальцы.
постою_послушаю• 30 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Я тоже ничего не поняла, но смотрю, люди отвечают..