Ашотакоя• 01 декабря 2023
Красива жінка незаміжня (38) в яку країну їхати, щоб оффлайн зустріти любов?
Хочу серйозних надійних стосунків і стати матірʼю б рада. Дітей до війни не встигла..
Розумію, що в Україні це зараз - на жаль...
На початку повномасштабної війни потрапила в Німеччину. Не змогла там прижитися, і тим паче не до місцевих чоловіків. Жила на південь від Штутгарта в малому містечку. Повернулася в Україну. Півроку тут. Розумію, що побудувати сімейне щастя коли ще до того нема нікого на горизонті - шансі малі тут. Та і ця мобілізація.. Вже не готова біль втрат таких мати.
Але мову знаю лише англійську, ну і трохи німецьку, бо там жила.
Онлайн знайомства - ну таке... Ніби і норм, але важливо вживу ж поспілкуватия. Тому в ідеалі щоб одразу вживу і знайомитися..
Розумію, що чекати кінця війни - не кращий задум, бо хто зна скільки та війна..
Отже, приймаю поради) В якому місті і в якій країні є багато чоловіків з серйозними намірами, і в яких нема пунктіка, що в +-40 народжувати вже запізно. Звісно, дитина - не самоціль, але якщо любов, то чом би ні?
66сезон666серия• 01 декабря 2023
Даже не знаю что вам посоветовать. 40+ по всей Европе ещё молодой возраст считается. Я бы думала где мне лично комфортнее будет жить, а мужчина найдется. Не должен быть мужчина целью
Кукусики• 01 декабря 2023
Странная тема, у меня все подруги повыходили замуж, я тоже, все в разных странах. Возраст наш 35-42
Кукусики• 01 декабря 2023
Ответ дляГЛЮкоза
А зачем вы им? Без кола, без двора..
Ой, та ладно. Я без кола , без двора ещё и с детьми и замуж вышла
Ашотакоя
• 01 декабря 2023
Ответ для66сезон666серия
комфортно в Україні. Але...
І це міф, що 40+ в Європі якось інакше котується. В нас вже років 10-15 так також нормально ставляться і до перших пологів в 40 і ззовні жінки в 40 набагато краще виглядають ніж середньостатистичні жінки з тої ж Німеччини.
Ашотакоя
• 01 декабря 2023
Ответ дляКукусики
тобто поїхали в ті країни і одразу заміжж вийшли? Я просто їхала з України, чесно вірячи що то перечекати пару місяців, а потім додому.. Але((
А в Україні ви живете у великому місті?
Щодо закордону .. можливо Канада? Але зважте і можливості вільного часу для знайомств - при переїзді так багато стресу буває, що..
+ Працювати багато треба щоб зводити кінці з кінцями ..
Нелегко ніде.. Але, знаю по собі, має значення лише те на що людина рєшається - а там буває і можливості складаються добре
Ашотакоя
• 01 декабря 2023
Ответ дляКукусики
А в якій Ви країні? Можливо з самого початку не мали вже наміру повертитися в Україну? Бо я подумки весь той рік була в Україні.. Ще й такий регіон Німеччини попався, що там пічаль..
Ашотакоя
• 01 декабря 2023
Ответ дляLonda___
А в Україні ви живете у великому місті?
Зараз у Києві. Але оті шахеди.. важко.. Ну і мобілізація постійна якось лякає перспективами, бо..
Дівчина заглядєніє• 01 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Все успели выйти замуж за границей во время войны?
Кукусики• 01 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
Сразу что имеете в виду? Познакомилась с тем кто запал не сразу, были такие лёгкие отношения и не одни. Но ничего не цепляло так сказать, секс и все. Через год пребывания встретила мужчину который покорил и влюбил в себя. Предложение он мне сделал через месяц после знакомства
Кукусики• 01 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
Я в Словакии, подруги в Чехии, Англии и Австрии
Ашотакоя
• 01 декабря 2023
Ответ дляКукусики
а в Словаччині якою мово спілкуєтеся з місцевими? чоловік рос. чи укр.знає? англійску?
Як там взагалі після отих виборів ставлення до Українців?
Луноликая Вика• 01 декабря 2023
Я слышала, что в США женщин мало, красивых еще меньше, поэтому там даже некрасавицы в центре внимания. Слышала от разных людей.
Так что, это хоть и далеко, но я бы вам советовала поехать туда, плюс язык у вас уже есть.
Я, например, сейчас в Испании. Но работы здесь почти нет, поэтому советовать не могу. В Америке устроиться намного легче, да и з/п выше.
Ответ дляАшотакоя
Шахеди? У цьому році у Києві спокійно, порівняно з минулим , ночі тихі , спати можна, ППО працює, коли треба, бездоганно ..
А як мобілізація вас стосується? У Києві дуже багато чоловіків скрізь - метро, за кермом, в офісах .
Цвіпканя• 01 декабря 2023
Ответ дляinresta
в Скандинавии мужчин в 3 раза больше , чем женщин,
но уровень суицида высок,
потому что нет солнца
но уровень суицида высок,
потому что нет солнца
Там зовсім інший менталітет...
Кукусики• 01 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
Отличное отношение, фицо кумир пенсов, вся молодежь за Украину, даже руснявые. Уже говорю по словацки, поначалу на английском общались. Но уже проблем нет , муж неплохо говорит на украинском языке я свободно понимаю и говорю на словацком
Луноликая Вика• 01 декабря 2023
Ответ дляLonda___
Не стосується поки автор незаміжня. Коли в неї буде чоловік - буде стосуватися ще й як.
Кукусики• 01 декабря 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Да
Ашотакоя
• 01 декабря 2023
Ответ дляКукусики
а скільки Вам років якщо не секрет? і йому? в якому місті живете? оффлайн познайомилися? цікаво аж що чкрез місяць запропонував одружиитися! і ще Ви писали, що з дітьми, тобто живете в нього? Він мабуть ще дітей сувмісних хоче?
Ашотакоя
• 01 декабря 2023
Ответ дляLonda___
У вас були стосунки до цього? Коротко- або довгострокові?
Як легко ви знайомитесь і зближуєтесь з людьми?
не легко. тільки довгострокові.. просто бо скучно, чи аби поахатися - не цікавить. важливо гврно людину пізнати, тому знайомилася в тих стосунках або на навчанні, або по роботі.