Ашотакоя• 01 декабря 2023

Красива жінка незаміжня (38) в яку країну їхати, щоб оффлайн зустріти любов?

Хочу серйозних надійних стосунків і стати матірʼю б рада. Дітей до війни не встигла..
Розумію, що в Україні це зараз - на жаль...
На початку повномасштабної війни потрапила в Німеччину. Не змогла там прижитися, і тим паче не до місцевих чоловіків. Жила на південь від Штутгарта в малому містечку. Повернулася в Україну. Півроку тут. Розумію, що побудувати сімейне щастя коли ще до того нема нікого на горизонті - шансі малі тут. Та і ця мобілізація.. Вже не готова біль втрат таких мати.
Але мову знаю лише англійську, ну і трохи німецьку, бо там жила.
Онлайн знайомства - ну таке... Ніби і норм, але важливо вживу ж поспілкуватия. Тому в ідеалі щоб одразу вживу і знайомитися..

Розумію, що чекати кінця війни - не кращий задум, бо хто зна скільки та війна..

Отже, приймаю поради) В якому місті і в якій країні є багато чоловіків з серйозними намірами, і в яких нема пунктіка, що в +-40 народжувати вже запізно. Звісно, дитина - не самоціль, але якщо любов, то чом би ні?
ПоЗиТиВнАя• 01 декабря 2023
В США немає стереотипів щодо перших дітей в 40. Знайомитись на роботі особливо не вийде (всі дуже в темі про харасмент і відносини на роботі як потенційний ризик нездорової робочої атмосфери), але на сайтах знайомств є з чого обирати. Місцеві чоловіки не дуже розуміють, коли жінка не працює. Так що якщо ви хочете народити і сидіти вдома, то треба буде пошукати.

Фиктивная• 01 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Отличное отношение, фицо кумир пенсов, вся молодежь за Украину, даже руснявые. Уже говорю по словацки, поначалу на английском общались. Но уже проблем нет , муж неплохо говорит на украинском языке я свободно понимаю и говорю на словацком
А правда, что словацкий очень похож на украинский?
ЯНаПэПэ• 01 декабря 2023
Автор, нигде не будет вас встречать очередь одиноких и с кольцом наперевес
Если хотите уехать, выбирайте по фин возможностям, личным перспективам и возможностям.
А вообще мужчины есть везде, держите руки открытыми и хоть с кем-то встречайтесь
Boriisa• 01 декабря 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
100%
Кукусики• 01 декабря 2023
Ответ дляФиктивная
Он похож на русский и украинский и в этом сложность первое время, каша в голове
Царівна Жабка• 01 декабря 2023
Мне 40 хорошо плюс. Так наоборот многие хотели еще ребенка рожать мужчины. У меня своих двое. Со многими познакомилась, пока вышла звмуж. В Украине. Так что тут автор неправа. Если действительно красивая, то найдете
Майор Медуза• 01 декабря 2023
Норвегія
viter33• 01 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
Зараз у Києві. Але оті шахеди.. важко.. Ну і мобілізація постійна якось лякає перспективами, бо..
Автор!
Закінчуйте ’дурнею маятися’ (сорі)
В Києві зараз 2-3 млн. населення - 90% знайомих, що виїхали в лютому -березні 2022 - вже повернулися
Вибір є достатній, ’вживу глянути’ можна в той-же день))
Так, воєнні/мобілізаційні ризики - але це не важче, ніж привчатися до чужого менталітету.
Успіхів Вам в Києві!
Масіус• 01 декабря 2023
Та якому нормальному мужчина ,ці соплі памперси недоспані ночі після сорока років потрібні

Масіус• 01 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
не легко. тільки довгострокові.. просто бо скучно, чи аби поахатися - не цікавить. важливо гврно людину пізнати, тому знайомилася в тих стосунках або на навчанні, або по роботі.
Якщо просто для життя то зустрінете ,але якщо щей щоб народити дитину з усіма витікаючими проблемами, то нафік треба ,це якомусь чоловікові ,і якщо навіть буде потрібно, то будьте готові займатися всіма питаннями щодо дитини ,самі
Масіус• 01 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
а в Словаччині якою мово спілкуєтеся з місцевими? чоловік рос. чи укр.знає? англійску?
Як там взагалі після отих виборів ставлення до Українців?
В Китай вам дорога
Лика-прилипка• 01 декабря 2023
В Голландию езжайте, мужчины у них интересные и высокие)))
inresta• 01 декабря 2023
Ответ дляЦвіпканя
Там зовсім інший менталітет...
какой менталитет ? бухают ?
Все будет, но потом• 01 декабря 2023
В Словакии. Я репетитор и мои две ученицы тут уже с парнями. Словацкие мужчины настроены на семью часто.
Все будет, но потом• 01 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
Словацкий похож на украинский, понимать будете много, говорить научитесь через некоторое время если будете работать со словаками
Все будет, но потом• 01 декабря 2023
Ответ дляАшотакоя
от і я про те, що оффлайн - найкращі знайомтва! Класно, що він такий рішучий! При тому що я так розумію, вже він був жонатий раз діти є, ну тобто прям знову женитися - це прям молодець який серйозний!

А скільки в Братиславі +- на життя треба, якщо по мінімуму (житло, їжа..)?
Много. Жилье найти сложно, 1кк от 600, а минималка те же 600, сейчас до НГ оплачивают одиденцам, но не факт что продлят и по программе вряд ли найдете
Баррикадница• 01 декабря 2023
Їдьте в будь-яку англомовну країну. У США, Великобританії та Канаді жінка під 40 вважається молодою і більшість вперше створюють сім´ю в такому віці. Ви без дітей, тому матимете більше можливостей для самореалізації. А чоловік з часом знайдеться.
Ленивица-красавица• 01 декабря 2023
Ответ дляКукусики
Ой, та ладно. Я без кола , без двора ещё и с детьми и замуж вышла
научите....
Ленивица-красавица• 01 декабря 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Я в Чехии.
Знаю многих кто вышел замуж, разный возраст и с детьми и без.
По рассказам девочек, особенно легко и быстро складывается в небольших городах +-5000 населения
в Чехии много одиноких мужчин?

Чучало яблуні• 01 декабря 2023
А вы в каком городе?
Одна_на_всей_планете• 01 декабря 2023
Австрия, немецкий уже знаете. Ментальность отличается от немцев очень.