Подмигашка• 01 декабря 2023
Поговоріть зі мною … тяжкий стан. Депресія
Лікування приймаю недавно. Кожного дня мені важко існувати, постійні погані думки, все дратує, музика, світло, гучні звуки… здається , що живу в пеклі. Стала від усього відсторонена , домашні справи робити тяжко… Як це все витримати ?
Рву и мечу• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Мої стани повторюються. Я не можу закривати всі побутові питання, як раніше.
Это наверное из-за войны ещё? Постоянная тревога, что будет дальше?
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Чоловік працює, часто у відʼїзді. Син купляє продукти , пилесосить, батьки далеко від мене.
А які ж тоді претензії до вас у чоловіка? Що саме ви не можете робити?
Барбітта• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Скількох пацієнтів ви опитали, щоб дійти до такого висновку?
Я делюсь своим опытом. Месяц на препаратах из красного списка, а мне все так же хочется выйти окно не было ни одного дня без слез
60 метрів сметани• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Психіатр , майже місяць. Зоолофт
Золофт и мне не подошел, стало только хуже! Меняйте препарат, он вам не подходит, если уже месяц прошел, точно не подходит!
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляБарбітта
Давно це з вами? Як проходить ваш день ? Є підтримка і розуміння від рідних ?
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Я ледве готую їсти , щось швидке , але і те мені не вдається, в квартирі також немає порядку …
Сунуся в чужі справи• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Приватний лікар по рекомендації…
Боже..нащо купу грошей витрачати?
В поліклініці жива черга,йдіть в любий день і не мучтесь.
Лікар відкоригує вам лікування.
Це не такий невідомий діагноз-психіатри державні теж не дурні.
А моя приватна то лише гроші від мене викачувала
Лікар відкоригує вам лікування.
Барбітта• 01 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Два месяца. Родных рядом нет. Муж на войне. Рядом только трудный подросток
Идеальная оптимистка• 01 декабря 2023
На ципраалексе тоже первый месяц валялась, а потом наладилось и отлично себя чувствовала.
Объясните семье что это временное состояние, чтобы у них тоже понимание было происходящего.
Пожарник• 01 декабря 2023
Це чудовий препарат, ще мало часу у вас пройшло. Я на ньому вийшла з депресіі, почекайте ще. Може потрібно буде дозу підняти.
Подмигашка
• 01 декабря 2023
Ответ дляПожарник
Скільки ви приймали ?
РокерША• 01 декабря 2023
Ответ дляБарбітта
Ну так вам просто не підійшов препарат або ще не розкрився.
Барбітта• 01 декабря 2023
Ответ дляРокерША
Это уже второй врач и второй препарат. Или врачи туповаты, или препараты не те, или я выйду в окно раньше, чем найду толкового врача и нужный препарат
РокерША• 02 декабря 2023
Ответ дляБарбітта
Не опускайте руки. Другий врач - то ще не багато. Моїй бабці 3 врача сказало, що рак, а четвертий - сказав що то не рак. Вгадайте, хто помилявся…