фрау Гітта• 01 декабря 2023

Учителя с цепи сорвались? Единицы.

Сын в 8 классе, дочь в 6-м.
Постоянно стали сыпаться единицы. По физре кроссовки забыл - единица в электронном журнале. По природе не открылось видео на планшете - единица. Забыл тетрадку - единица. Не открыл сразу параграф и быстро не ответил - единица.
Я в шоке. Два урока, на первом 1 за забытую тетрадку. На втором 10 за ответ по теме. В итоге средний бал 5,5. И? Ребёнок даже не рад той 10-ке. Полная апатия.
У детей мотивация на нуле. В школу идти не хотят. "А зачем, если вечно лепят единицы?". У вас тоже так?
Мне за 10 лет школы ни разу в жизни единицу не поставили. Это что за новая мода детей от школы отворачивать?
Головний кошак• 01 декабря 2023
Ответ дляничевока
замість 1 вчителі можуть поставити будь яку оцінку, а 2 вже не можна виправити
Електронні журнали майже скрізь. Ніяк виправити не можна і та 1 псує все.і вже байдуже чи заслужила дитина чи попала під гарячу руку підлого вчителя.

Мудробаба• 01 декабря 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
У нас аналогично. Ребенок не написал слово Домашня робота, а саму работу сделал-учительница под выполненной работой пишет:Де д.з.? и ставит единицу!!! Не пускает на онлайн урок-ставит единицу.
Что значит не пускает на онлайн урок?
Мудробаба• 01 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
Аналогично. За какие-то пустяки лепят ’кілочок’. Мне вообще не смешно. У меня от этой оценки всё внутри переворачивается. За старание ставят 9, а потом за мелочь 1 и средний бал летит вниз. Это новые методы обучения? Зачем так делают?
Нужно проще относится к оценкам
Мудробаба• 01 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
да! автор! я тоже заметила! именно колы сыпятся! это не иначе как указка сверху. вы абсолютно правы - не просто так все.
Прикольный вброс)))
УжеВотДа• 01 декабря 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Как знают так и сдадут, эта оценка ни на что не влияет, какая разница. Зато сами увидите как ваша бубочка усвоила материал.
Деякі вчителі ті ще бубочки. Коли в нас була дистанційка я просто офігєвала від деякіх перлів, типу вершина харчового ланцюгу - кабан, тому що він ість вовка
Аnnеt• 01 декабря 2023
Ответ дляУжеВотДа
меня на дистанционке вымораживало, когда учителя начинали обсуждать комнату ребёнка. А когда дети стали делать интерактивный фон, то тоже стали цепляться - неможна!
Оксана_12• 01 декабря 2023
Ответ дляЗайканалужайке
12 це оцінка для талановитих дітей, що у вам це не пояснили ?
У нас є такі оцінки і тільки за ті предмети у дітей, які перемагають в міських олімпіадах, тобто там бездоганні знання, творче бачення, інновацій підхід до предмету ! А не відходь на уроці, або зазубрювання.
Знаю я і ’оцінки’ і ’талановитих дітей’. У самої золота медаль (((

Оксана_12• 01 декабря 2023
Ответ дляКинг-Конгша
1 ставлять для того, щоб можна було виправити на 10,11 чи 12.
Нехай бусічки підходть до вчителів і питають як виправити
у нас в классі не всі і загррузили електронні щоденники, бо так легше живеться, ’зачем портить нервы себе’
Вчитель задає тест пройти наприклад 01.12 до 15:00, проходить половина класу, знов пише, і знов пише всеодно деякі не проходять
я не вчитель, я мама восьмикласниці.
Так один раз кол получила, не здала тест, забула, ми разів 10 нагадували.
Зрозуміла, що треба все робити вчасно і ВЧИТИ, ВЧИТИСЯ, по іншому гарних оцінок не буде
але також не все і вчасно
Чому бусічки мають ходити і щось там виправляти? При нормальному налагодженому процесі такої необхідності не виникає, вибачте.
Чеширская кошечка• 01 декабря 2023
Ответ дляМудробаба
Что значит не пускает на онлайн урок?
Не присоединяет. Это в зуме так, чтоб войти нужно чтоб организатор подтвердил
Кинг-Конгша• 01 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
винен вчитель
nezhinka• 01 декабря 2023
Вчителі не хочуть працювати взагалі. У мого сина вчителька історії просто качає з ютюбу відео і показує їх цілий урок. Цього тижня прийшла на урок без ноутбука, його забрав інший вчитель, то вона знайшла інший вихід. Діти цілий урок по черзі читали параграф з підручника. І я можу описувати цей паноптикум ще на 10000 слів. Але колонка двійок в журналі - це маст хев.
Успокойся_Успокойся• 01 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ви або вчіться або ні. Що за індивідуальний графік. В розвинених країнах ще й штраф платили б за кожен пропущений день
у вас до мене якісь особисті претензії?
Оксана_12• 01 декабря 2023
Ответ дляКинг-Конгша
винен вчитель
Не обов´язково. Але якщо ставляться оцінки, які треба ходити і ’виправляти’, це дещо мене дивує. Невже вчитель не знає рівень тих дітей, яких він навчає з року в рік? Х якою метою дитині з середнім балом 9-10 ставлять 1? Для чого, поясніть будь ласка. Не зайшов на онлайн урок - це був відсутній, а не 1. Не взяв форму - це не готовий до уроку, а не 1. 1. - це оцінка, яка відображає певний рівень знань, а не ’указка’, якою луплять по руках. На 1 треба теж щось зробити. Як можна оцінити не принесене дз? Його немвє. За нього неможливо поставити ні 12, ні 1
Успокойся_Успокойся• 01 декабря 2023
на сьогодні було заплановано три он-лайн уроки
був тільки один
і що можна при цьому вимагати від дитини?
Кинг-Конгша• 01 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
скажу вам, у нас не всі діти і читають історію, деякі навіть і зошитів не ведуть
вчителя пишуть у групи дітям, пише класний керівник, а зошитів не має
деяких дітей розсаджють, щоб не говорили, так доходить до того, що мамки посеред уроку прибігають у школу: вы нарушаете права ребенка
а те що ребенки заважають іншим дітям, то не враховується. І це був 7 клас
зараз вчителі ставлять і 4 і 2, бо до 8 класу вже можна було навчитися вчитися
а вчителі різні бувають, але деякі і діти і батьки геть знахабніли
Госпожа_тамагочи• 01 декабря 2023
Ответ дляХикориДикори
1 в 1 ситуация
Ага
спальное место• 01 декабря 2023
У нас такая притрушенная по укрмове) при том что ребёнок учится по всем предметам не ниже 9,а украинский уже который год еле до 6-7 дотягивает.Тоже засыпает за ерунду единицами, исправлять не даёт и балл за семестр соответственно.Есть своих 5-6 любимчиков, им никогда не ставит, остальные во всём классе выше 7 не видят в семестр.
При том, что это выпускной класс, готовятся к НМТ,дочь пробные все пишет не ниже 180-185 баллов,а в школе она как говорится по старинке троечница)
Короче, забили на неё и только смеёмся с очередной 1)))
Кинг-Конгша• 01 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
так вони й не будуть носити ні форму, ні домашнє завдання, якщо не будуть ставити 1
10 отримав і що можна гуляти місяць?
Ганцю в кєдах• 01 декабря 2023
Ответ дляСвезло так свезло
нам директор сказала 1 єто тоже оценка( я посто не пойму как могут бить такие оценки у детей которие посещают без прогулов и все виполняют, родители все жалуются, но им все равно
Требовать районо проверить компетенцию учителя, приделаться к качеству проведённых уроков, соответствии учебного материала. Поверьте, как директор поймёт, что жалобы и на ее бездействие пойдут- ей проще приструнить учителя будет

Кукарачка• 01 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ніякої подібної вказівки ’ зверху’ не було. Просто дехто з вчителів не може по іншому мотивувати, заходити, зацікавити - радянщина((
Оксана_12• 01 декабря 2023
Ответ дляКинг-Конгша
10 отримав і що можна гуляти місяць?
Ще раз. Для дивних людей. 1 - це оцінка, як і всі інші. Це рівень. Рівень 1 балу. Цей рівень необхідно виставити за шось (а критеріях почитайте за що, я вже пам´ятаю). Як можливо оцінити те, чого не існує. В жодних критеріях оцінювання ви не знайдете того, що за відсутнє дз ставлять 1. Просто тому, що неможливо оцінити відсутнє. Ніяким чином.
Кукарачка• 01 декабря 2023
Будь яка оцінка за урок має відповідний критерій. Наявність дз, робота на уроці, групова взаємодія...всі ці пункти складові оцінки. Не може бути 1 через відсутність зошита. Це порушення.
А от через відсутність спортивної форми - так, може. Бо в такому випадку дитина не працює на уроці.
Ганцю в кєдах• 01 декабря 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ну это перебор
У немцев и температура 38 не повод пропустить школу
Кинг-Конгша• 01 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
оцінили - немає домашнього завдання, значить не зробив, значить 1
не зустрічала вчителів, які за один раз на рік непринесенний зошит - зразу ставлять 1,
Кукарачка• 01 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
За відсутнє дз знижують бал, за активність та роботу на уроці добавляють. Таким чином формується загальний бал за урок.
Новопоштинская• 01 декабря 2023
Ответ дляКузякин
Поставили пару раз и больше ничего не забывает.
Так что считаю, что учителя все правильно делают.
Тогда нужно вводить отдельный пункт оценивания ’за дисциплину’.
Например у ребенка все 10 в четверти. Потом учитель вздумал понизить ему балл за четверть. Так можно легко поставить ’единицу’ за ’забытую тетрадку’ и в четверти будет вместо 10 баллов 7.
Как это называется?
Кто захочет валить детей - будет так и делать.
Оксана_12• 01 декабря 2023
Ответ дляКукарачка
За відсутнє дз модна поставити 1 бал? Це щось нове, вибачте.
Кинг-Конгша• 01 декабря 2023
Ответ дляНовопоштинская
Как это называется?
.....Потом учитель вздумал понизить ему балл за четверть... - мабуть хочется вчителю бути Бабою Ягою
Новопоштинская• 01 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
У нас слава Богу комнату никто не обсуждал, но вот эти фоны тоже запрещали. Если бы при мне обсудили мою комнату, то директор бы пришла лично делать мне ремонт после такого. Но я такая что не промолчу.
Это вообще дичь - обсуждать жилищные условия.
Оксана_12• 01 декабря 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Так. Буває. Я знаю таких. А у вашому світі всі високі професіонали? Є з тезами ’дівчинка не може знати математику’ чи ’хлопчик не може гарно вчитися’. Всякі люди є