Файна дівка• 01 декабря 2023
Як працює тік ток? Якщо дитина буде викладати
Якісь відео цікаві? Там від переглядів залежить? Я взагалі не розуміюсь ))
Дитина 6р хоче, знімала себе на відео як блогер, я передивилась і справді гарно виходе) гарно розказує)
Дякую
Файна дівка
• 01 декабря 2023
Ответ дляМій не такий
До 18 лет блокируют,если дети себя сами снимают.
Ого, не знала )
Кто крайний?• 01 декабря 2023
Відео дитини якій 6 років ніхто дивитися не буде. Навіть якщо показувати лице, то дітей до 13 чи 14 рокі блокують
Кто крайний?• 01 декабря 2023
Тільки вам цікаво дивитися відео своєї дитини, більшості інших людей таке не цікавить
ФФФФристайла• 01 декабря 2023
Ответ дляКто крайний?
Почему же, педофилы такие видео отслеживают
вентиляторная• 01 декабря 2023
Добрая мамочка знает сколько педофилов и прочих извратов в интернете или живете в мире пони?
Кто крайний?• 01 декабря 2023
Ответ дляФФФФристайла
Вхахаза, бред. Таких видео куча
Кто крайний?• 01 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Вы думаете, что ваш ребенок с нулевым акаунтом будет интересовать всех педофилов мира?