Проработник• 01 декабря 2023
Кто делал японские панкейки? Поделитесь проверенным рецептом.
Бабуся мороз• 01 декабря 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А в чому різниця від звичайних?)
Вони високі. Але у мене склалося враження, що то більше омлет.
КликОЛЬКА• 01 декабря 2023
Ответ дляБабуся мороз
А, зрозуміло) Бо класичні часто роблю, діти люблять
Снегопадка• 01 декабря 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Будь ласка, дайте рецепт
У Вас затишно, апетитно в звісно впізнаю Ваш кухню-гарнюню ))
КликОЛЬКА• 01 декабря 2023
Ответ дляСнегопадка
Будь ласка, дайте рецепт
Дякую 😘 Ось за цим рецептом завжди виходять добре ) Тільки удвічі більшу пропорцію одразу беру) І замість соди розпушувач